Порох С7 , кто пользовал?

Я для вірності тепер кладу в один ствол набій на А1 або Ао, а в другий - на С7!
Тільки от біда - нема зайця! Взагалі - навіть слідів майже не зустрічається!
 

huntumy

Зброяр
Тепер за його величність С7....
Двоє знайомих, не "лопухи" в споряджені патронів, під час сезону дзвонили до мене і були в шоці... Попадають по зайцю, пух летить, а він біжить далі... Було ще що і через голову кувиркався.... Але завжди підранки...
Не знаю що сказати... Можливо не попадали, можливо що осип г....., Але таке не в одного...
Висновки робити рано, але відгуків негативних море .....
Стріляли на цих вихідних?
 

HOWA

Слідопит
Попадають по зайцю, пух летить, а він біжить далі... Було ще що і через голову кувиркався.... Але завжди підранки...
Колись на початку 90-х на "Соколі" було так само, летів пух, заєць перекидався, піднімався біг далі, інколи навіть собакен не знаходив, в більшості випадків, знаходив приносив, ну й що? Поганий порох був? А С7 спробував в 2019 році - порох як порох, стріляє, качка голуб падали, заєць, лисиця добувались.А вікна - ви спробйте не 3-5 набоїв, а 30-50 і подивіться статистику. З "вікнами". Впевнений що "вікна" будуть десь в 30-40% відсотках тих відстіляних набоїв. Якщо комусь С7 не сподобався, зараз є ціла купа інших порошків. Користуйтесь тим, вибирайте.
 

huntumy

Зброяр
Колись на початку 90-х на "Соколі" було так само, летів пух, заєць перекидався, піднімався біг далі, інколи навіть собакен не знаходив, в більшості випадків, знаходив приносив, ну й що? Поганий порох був? А С7 спробував в 2019 році - порох як порох, стріляє, качка голуб падали, заєць, лисиця добувались.А вікна - ви спробйте не 3-5 набоїв, а 30-50 і подивіться статистику. З "вікнами". Впевнений що "вікна" будуть десь в 30-40% відсотках тих відстіляних набоїв. Якщо комусь С7 не сподобався, зараз є ціла купа інших порошків. Користуйтесь тим, вибирайте.
В те вікно ще треба попасти.
А якщо звернути увагу на довжину снопу так там одні вікна.
 

ATIS

Снайпер
Колись на початку 90-х на "Соколі" було так само, летів пух, заєць перекидався, піднімався біг далі, інколи навіть собакен не знаходив, в більшості випадків, знаходив приносив, ну й що? Поганий порох був? А С7 спробував в 2019 році - порох як порох, стріляє, качка голуб падали, заєць, лисиця добувались.А вікна - ви спробйте не 3-5 набоїв, а 30-50 і подивіться статистику. З "вікнами". Впевнений що "вікна" будуть десь в 30-40% відсотках тих відстіляних набоїв. Якщо комусь С7 не сподобався, зараз є ціла купа інших порошків. Користуйтесь тим, вибирайте.
Та я нічого не вибираю.... Давно вже оприділився ;) С7 достріляв, і забув...
Тут просто в знайомих за цей сезон купа негативних відгуків за нього, от і все....
Просто нарікли С7 "його величністю", а воно далеко не так....
 

Dusk Hunter

Мисливець
Та я нічого не вибираю.... Давно вже оприділився ;) С7 достріляв, і забув...
Тут просто в знайомих за цей сезон купа негативних відгуків за нього, от і все....
Просто нарікли С7 "його величністю", а воно далеко не так....
На якому поросі зупинились ящо не секрет?
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Та я нічого не вибираю.... Давно вже оприділився ;) С7 достріляв, і забув...
Тут просто в знайомих за цей сезон купа негативних відгуків за нього, от і все....
Просто нарікли С7 "його величністю", а воно далеко не так....
Доречі теж в цю неділю була схожа ситуація, перший патрон А1 #3 промах, далі на С7 йшли #1 і #0, третім точно цепанув, а толку нуль. В якийсь момент видно що збавив ходу, і все погнав в посадку. Прийшов на місце перетину шроту і сліду, пуха жменя....Відстань 50кроків, думаю 50м точно (ріст в мене 186)!
На істину не претиндую, може і промах, але для статистики інфу подав
 

huntumy

Зброяр
Доречі теж в цю неділю була схожа ситуація, перший патрон А1 #3 промах, далі на С7 йшли #1 і #0, третім точно цепанув, а толку нуль. В якийсь момент видно що збавив ходу, і все погнав в посадку. Прийшов на місце перетину шроту і сліду, пуха жменя....Відстань 50кроків, думаю 50м точно (ріст в мене 186)!
На істину не претиндую, може і промах, але для статистики інфу подав
20-25м, боковий заєць. Постріл-хлопок, гільза ледь випала. На такій відстані чути дроб торохтить по гілках, хоча цього не повинно бути. Другий хлопок аналогічно. Шерсть, кров заєць втік але не надовго. Добрали.
-16С. 688 С7 1,58/32 пк бипи, зірка.
На мороз потрібні інші комплектуючі!
 

Varjag229

Слідопит
Тому я на 23-24 січня 2021 року зарядив патрони в папкову гільзу 16 калібр КП х 2 ДВП на "Круку", B&P MBx32 та Hodgdon Universal, але обіцяють потепління до +3.))
 

senya 2011

Мисливець
А чому якщо мороз то обов'язково папка, можливо буде краще папку між порох та пластик )
 

huntumy

Зброяр
Напевно не обов'язково.
Скажімо так, гільзи пластик чедіт при температурі нижче -20С залишились цілі. Клевер лопались по всій довжині.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Напевно не обов'язково.
Скажімо так, гільзи пластик чедіт при температурі нижче -20С залишились цілі. Клевер лопались по всій довжині.
Я в -21 стріляв (гільза) Шеддіт і Нобель, зірка і гільза не лопається, все тримає чудово. А набої, які були закриті закруткою, через одну лопались (лопався сам торець гільзи, де був закручений).
 

Степанович 2

Снайпер
Та я нічого не вибираю.... Давно вже оприділився ;) С7 достріляв, і забув...
Тут просто в знайомих за цей сезон купа негативних відгуків за нього, от і все....
Просто нарікли С7 "його величністю", а воно далеко не так....
Добре, що в свій час, коли думав переходити на модний С7, відмовився від даної ідеї і залишився з ТАХО, з яким не розстаюсь уже більше 10 років. Гнатись за модним, новим, не завжди перевіреним, для мене, з більш консервативними поглядами не годиться. Хоча за новинками слідкую, (з розумінням ставлюсь до тих хто завжди гониться за новим, щось експериментує, перевіряє) і не проти випробувати такі пороха, як: PSB+1, PSB+3, можливо A1, AO. Але ще більше банки залишилось ТАХО ;)
 
Зверху