Порох ТАХО

zlody

Мисливець
Немного пострелял на выходных из ТОЗ-34. Сужения - чок и строгий чок. С собой были патроны и на максаме.

Нижний ствол. Кнопка 686, 1,4 PSB+5, контейнер юнипласт, 28 гр. 6-ки хорошего качества, звезда на УПСе.
Ширина гипсокартона 70 см.



А это 28 грамм 7-ки, но уже без контейнера из верхнего ствола.



Вон оно зачем такие сужения делали. Крупная дробь с этого ствола без контейнера не летит.
 

Trigal

Снайпер
Крупная дробь вообще не любит сильных сужений. МЦ2112 с фиксой 1мм тоже крупнее тройки дробь не любит.
 

Varjag229

Слідопит
Колеги, може хто використовує Максам CSB-3 під 30 г. свинцевого шроту у 12 калібрі?
Цікавить, як його ТТХ залежать від температури повітря, вологості, щільності заряджання, потужності капсуля, номеру шроту (осип)?
Чим відрізняється лінійка порохів CSB від PSB, крім ціни?
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Вон оно зачем такие сужения делали. Крупная дробь с этого ствола без контейнера не летит.
Снаряжайте в контейнере! Собственно так делаю и не парюсь.
У меня был тоз34 0,9мм и 1,1. Всё кучно с контейнером и без. Дарн 0,8мм и 1,2мм. Очень кучно всем от #7 до 000. Тоже самое все остальные ружья имеющие сужения чок и выше.
 

БМ-16

Мисливець
Я
Колеги, може хто використовує Максам CSB-3 під 30 г. свинцевого шроту у 12 калібрі?
Цікавить, як його ТТХ залежать від температури повітря, вологості, щільності заряджання, потужності капсуля, номеру шроту (осип)?
Чим відрізняється лінійка порохів CSB від PSB, крім ціни?
Також купив такий, на вихідних буду відстрілювати
 

Varjag229

Слідопит
Декілька сторінок назад переглянув відео відстрілу з АТА ARMS VENZA зі звуження 0,5 мм через хронограф порохів МАХАМ хлопців ютуб-каналу "12 калибр". СSB 3 на заводських рекомендаціях 686 х 1,65 г./ 30 г. шроту №5 у п/к під зірку показав швидкість 423-419 м/с, замість 409 м/с заявлених виробником, а PSB 3, відповідно 403-405 м/с., замість 410 м/с. Початкові швидкості достатньо стабільні в обох порохів.
П.С. Теж сьогодні замовив 500 г. CSB 3 (на даний час постріл на ньому дешевше D20, якщо споряджати 1,6 г. D20/ 30 г.), а швидкість більша.
П.П.С. Схоже, для мого німця з каналом 18,4 мм та тугими чоками для отримання швидкості V1,5 м = 400 - 405 м/с буде достатньо 1,6-1,62 г. СSB3 x CX 1000 / 30 г. шроту на П/К під зірку.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Не звернув увагу - але хлопці на відео в куртках. Десь в межах +10 град.
П.С. Відео викладено 01.03.2020. У Харкові тоді погода була: -2 град. С вночі/+7 град. С. вдень.
Юра та Боря з "12 каналу", наскільки пам'ятаю, живуть в Ізюмі Харківської області.
 
Останнє редагування:

ldkukr

Снайпер
Схоже, для мого німця з каналом 18,4 мм та тугими чоками для отримання швидкості V1,5 м = 400 - 405 м/с буде достатньо 1,6-1,62 г. СSB3 x CX 1000 / 30 г. шроту на П/К під зірку.
800BD81F-0CD3-49D0-9C7E-09C21BEBD987.jpeg
они все делают на махаме, капсюль и контейнер тоже. В разрезано патроне пороха 1,68г. Точно такой же только пороха 1,65. Сколько по заводу не знаю инфу не встречал.
А и Дробь от №5 до №11
 

Varjag229

Слідопит
Швидкість за 1 м. від зрізу ствола 435 м/с з 1,68 г. CSB3/30 г. - перебор. Хіба що, шрот дуже твердий (понад 5% сурьми) або плакований. Тиск з G1000, який є великої потужності, теж має бути більшим за 550 бар, що заявлений на сайті ТАХО при 1,65/30 та швидкості 409 м/с.
 

Merzhuk

Новачок
Патрони на максамах виходять швидкі (у мене під зірку з докаткою). Але бентежить, що в стволах трохи грязно і баночка з порохом не захищена від підробки взагалі ніяк. Десь тут на форумі бачив максам у фірмовій упаковці по 0,5 кг.
 

ldkukr

Снайпер
що заявлений на сайті ТАХО при 1,65/30 та швидкості 409 м/с.
они написали что хотели, А на чем они получили такие показатели не кто наверное точно не знает.
1,65 сага использует в 28г патроне.
Дробь обычная
Швидкість за 1 м. від зрізу ствола 435 м/с з 1,68 г. CSB3/30 г. - перебор.
Так заявляет производитель. :)
 

igor21

Слідопит
заявлений на сайті ТАХО при 1,65/30 та швидкості 409 м/с.
они написали что хотели, А на чем они получили такие показатели не кто наверное точно не знает.
МАХАМ то же самое заявляет:
Gauge Powder (g.) Lead (g.) Velocity (m/s) Pressure (bar)
12 1,65 30 409 552
 

Вкладення

Yukon Cornelius

Новачок
Вітання, панове!
Допоможіть, будь ласка, порадою: Перший досвід самостійного переспорядження патронів, хочу зібрати кульовий патрон під 12 калібр для спортивно-розважальної стрільби в тирових умовах. В наявності кулі Lee, 24 гр споряджені в одеський п\к "Спортинг 28 з картонною прокладкою під кулею. Питання стоїть в виборі пороху: З Максамівських порохів під цю навіску підходять CSB 6 i PSB+6. Який з них, на Вашу думку, краще обрати для кульового патрону? Також зустрічав рекомендації зменшити навіску пороху на 0,2 грама під кулю, наскільки це оправдано? Капсуль планував взяти СХ2000, закручувати під зірку. Дякую!)
 
Вітання, панове!
Допоможіть, будь ласка, порадою: Перший досвід самостійного переспорядження патронів, хочу зібрати кульовий патрон під 12 калібр для спортивно-розважальної стрільби в тирових умовах. В наявності кулі Lee, 24 гр споряджені в одеський п\к "Спортинг 28 з картонною прокладкою під кулею. Питання стоїть в виборі пороху: З Максамівських порохів під цю навіску підходять CSB 6 i PSB+6. Який з них, на Вашу думку, краще обрати для кульового патрону? Також зустрічав рекомендації зменшити навіску пороху на 0,2 грама під кулю, наскільки це оправдано? Капсуль планував взяти СХ2000, закручувати під зірку. Дякую!)
По Ли нечего не скажу, но скажу за капсуль. Мощный капсуль на пулю никогда не слышал что бы давали хоть и на лёгкую. Чедит дорогой капсуль для пострелух, дешевле стрелять нобелем и многие его пользуют. Лично я стреляю Лиманом и для пострелух и для охоты самое то - как на меня и дёшево и сердито :)
 

huntumy

Зброяр
Чедит дорогой капсуль для пострелух, дешевле стрелять нобелем и многие его пользуют.
По такой же цене был как и Нобель.
Мощный капсуль на пулю никогда не слышал что бы давали хоть и на лёгкую.
Медленно горящий порох под лёгкую куплю комплектуется мощным капсюлем
 
По такой же цене был как и Нобель.

Медленно горящий порох под лёгкую куплю комплектуется мощным капсюлем
Спасибо я и забыл что брал Чедит в магазине за космос цену :). По пороху наш ТС указал быстрогорящий на 24 грамма вот я и сказал за средний капсуль. Хотя сомневаюсь что на этом порохе она полетит хорошо, хотя я не стрелял утверждать не буду.
 
Зверху