Порох ТАХО

TrioZAGRAD

Новачок
підбираю патрон на пороху ТАХО CSB2 12 калібр навіска дробу 32 гр.
стрілятиму з рушниці Huglu Hawk зі стволами 71 см
Зібрав патрони з такими навісками:
1.9х32 (рецепт з банки)
1.85 х 32
1.8 х 32
Всі патрони з пиж-контейнерами (Вінницькі здається), закрутка зіркою з дотисканням конусною матрицею.

Перед тим як я протестую ці патрони хотів запитати чи може товариство порадить ще якийсь рецепт, який варто спробувати? Хочу зробити різних патронів щоб за раз на полігоні протестити.

Буду вдячний за підказку і прошу не кидатися капцями, якщо щось не так.
 

huntumy

Зброяр
чи може товариство порадить ще якийсь рецепт, який варто спробувати?
Більше залежить від рушниці а ніж від різновидності набоїв. Все у Вас добре з навісками (1,8-1,85). Можливо трохи краще буде рівномірність на роздільному спорядженні.
 
Всіх вітаю!
Хотілось почути враження від користувачів пороху Тахо.
У чому різниця між серіями CSB та PSB?
На сайті Тахо читав їхню рекламну інформацію!)
 
Вітаю!
Таки вирішим спробувати порох від Тахо.
Маю бажання використовувати серію PSB на наважки 28 та 32 грами під 12 калібр.
Шукаю рецепти набою на порохах PSB+5 та PSB+1
Саме PSB! 12 калібр.
Є досвід використання та працюючий рецепт?
 

ATIS

Снайпер
Вітаю!
Таки вирішим спробувати порох від Тахо.
Маю бажання використовувати серію PSB на наважки 28 та 32 грами під 12 калібр.
Шукаю рецепти набою на порохах PSB+5 та PSB+1
Саме PSB! 12 калібр.
Є досвід використання та працюючий рецепт?
PSB+1 гарно працює на заводській рекомендації. Але все потрібно підлаштовувати під свою рушницю, плюс спорядження в кожного різне.
 

Dedushka

Снайпер
Більше залежить від рушниці а ніж від різновидності набоїв. Все у Вас добре з навісками (1,8-1,85). Можливо трохи краще буде рівномірність на роздільному спорядженні.
Под заряд дроби 32 гр. для Вас какой лучший порох для зимних охот PSB+1 или csb2. ?
 

becas84

Новачок
За прошлый сезон отстрелял две банки csb1 и банку PSB+1. В обоих случаях навеска пороха как указана на банке. Все работает штатно. При температуре за бортом ниже минус пяти с этим порохом не охотился, поэтому ничего сказать не могу. До указанного предела по температуре, все работало хорошо, утка падала. Сборка патрона на обоих порохах одинаковая, гильза со стенда, капсюль сх1000 или ns686, , обтюратор ровенский, диана 10мм+пробка 5 мм, дробь без контейнера, звезда и докатила омв2. Оружие фабарм Л4с, родные чеки, ствол 710
 

huntumy

Зброяр
Пробуйте. После зимних тестов знакомый снаряжает именно Крук (пулевой патрон). При том что у него бипишных и прочих порохов море. Он с товарищами тоже стрелял в морозяки. Результаты аналогичны. Крук оказался самым-самым. Он же придумал приспособление для стрельбы в мороз. Когда только появились Нобели Д20 и 206с тестил их так же вместе с csb2 розовым.
 

Dedushka

Снайпер
Пробуйте. После зимних тестов знакомый снаряжает именно Крук (пулевой патрон). При том что у него бипишных и прочих порохов море. Он с товарищами тоже стрелял в морозяки. Результаты аналогичны. Крук оказался самым-самым. Он же придумал приспособление для стрельбы в мороз. Когда только появились Нобели Д20 и 206с тестил их так же вместе с csb2 розовым.
Помню давно пару раз стрельнул этим порохом. Отдача сильная. Бросил это дело и перешел на старый добрый "СОКОЛ". Ну а сейчас на CSB2. Думаю за утилизацию этого крука и сильвера. Подумал и пропадает желание пользоваться просрочеными порохами.
 

huntumy

Зброяр
Помню давно пару раз стрельнул этим порохом. Отдача сильная. Бросил это дело и перешел на старый добрый "СОКОЛ". Ну а сейчас на CSB2. Думаю за утилизацию этого крука и сильвера. Подумал и пропадает желание пользоваться просрочеными порохами.
Та забейте на старый порох. У меня есть немного крука. Могу подарить. На зиму точно хватит.
 

Степанович 2

Снайпер
Враховуючи те, що у нашому регіоні зими "ніякі", то використовую тільки csb1 (сірий) весь сезон, розового давно не має. Навіски, в основному, 1,85-1,9 гр. (умовний розподіл осінь-зима).
 

Dedushka

Снайпер
Та забейте на старый порох. У меня есть немного крука. Могу подарить. На зиму точно хватит.
Спасибо. Лучше буду пользоваться порохом CSB2. Да и Вы пристреляли его под мои комплектующие . За что огромнейшее спасибо. ;) На охоте себя уверенней буду чувствовать при стрельбе.
 
Зверху