Порох C7L.

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем василь довжик, 17 лип 2019.

reloader
  1. vgymenyk

vgymenyk Мисливець

на стандартній навісці обносить ціль не можу попасти в сидячого голуба

2. Safari
  3. huntumy

huntumy Снайпер

Стандартна це 1,4/28?
    Треба пристрілювати. От так через інет сказати і все піде як треба не завжди виходить.
    Пс думаю в самий раз буде 686 1,35/26 #7 завальцовка. Кучність регулювати чоками

Mazaj 2018 подобається це.
  4. vgymenyk

vgymenyk Мисливець

Я робив так капсуль 686, 1,4-28, рівненьский обтюратор, корок по висоті, зірочка. Пропунуєте менши пробувати

5. huntumy

huntumy Снайпер

Если еще и пробка тогда получился очень плотный патрон. Полумагнум+звезда+пробка. Дробь помяло хорошо, вот и нет кучности.
    1,35/26 завальцовка. Один выстрел по бумаге все покажет.

6. vgymenyk

vgymenyk Мисливець

А чому на завальцовці бистріше вийде, то прейдеться мені закрутку шукати бо на зірку є

7. riggan

riggan Мисливець

Точно таким патроном в субботу стрелял голубя. Падает, но я метров с 25-30 не дальше

8. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Парубки, а нащо класти по 28 грам в 20-ку? Ще й в спеку на початку сезону? Чому не почати з класичних 24-25?

Стас1976, Kurt, Корнилов та ще 1-му подобається це.
  9. riggan

riggan Мисливець

Пороха нету такого что на 24 рассчитан. С7L и А0 только есть. Да и надежнее вроде как))

10. КОРСары

КОРСары Новачок

Пан Пью просить поради:
    Заряджає С7L на 12К: 1.76\32 -686 - пробка 2мм - пиж ДВП - стаканчик-контейнер - плотне стискання - зірка. В стволі - пластинки незгорівшого пороху. Що не так, чі то є норма??

Останнє редагування: 14 сер 2019 у 14:24
  11. huntumy

huntumy Снайпер

Попробуйте поменять на 688 если много несгоревшего.

Корнилов та КОРСары подобається це.
  12. Trigal

Trigal Снайпер

А в стволе точно пластинки именно не сгоревшие? Это может быть просто хлопья сажи, т.е. пластинки сгоревшего пороха.
    Мысль не моя. Читал такое на ганзе.

Корнилов та КОРСары подобається це.
  13. КОРСары

КОРСары Новачок

Ввечері прилізе з полювання - заставлю перевірити...

14. igor21

igor21 Мисливець

А обтюратор там що ?

Корнилов подобається це.
  15. Корнилов

Корнилов Снайпер

Ну если нету,то все понятно;):D:)

север та igor21 подобається це.
  16. Корнилов

Корнилов Снайпер

Якщо "прилізе" ,то не чепайте його до ранку))) Ми почекаємо:):);) Зі святом Вас!

Стас1976, Dr. Silver, КОРСары та 2 іншим подобається це.
  17. lutsk 1706

lutsk 1706 Новачок

Спробуйте на порох пластиковий обтюратор або картону прокладку 3мм і як написали вище м іцніший капсуль 688 або сх2000.

КОРСары подобається це.
  18. Корнилов

Корнилов Снайпер

Да там пластиковый обтюратор,просто забыли указать))) Пью опытный охотник!!!

КОРСары подобається це.
  19. север

север ветеран форуму надійна команда

Все равно непонятно: там, что пробка 2 мм выполняет роль пороховой прокладки? Или, что еще хуже-основного пыжа, а ДВП идет как дополнительный?:confused:

20. lutsk 1706

lutsk 1706 Новачок

Все одно незрозуміло чому лишаються незгорілі пластинки пороху.користуюся C7L з кінця минулого сезону .Такого небуло жодного разу.

21. Arsenfresh

Arsenfresh Мисливець

61DA2E7F-4857-4C75-AF72-299ABAA41590.jpeg CD3DF2A5-DB90-4ADE-9102-4EA80F81C86C.jpeg Цього сезону, на прохання друга закрутив йому 150 патронів на 36гр. Рецепт гільза нова, капсуль cx 2000, 1.80 c7l, пиж пластиковий/ пиж контейнер, дріб 36гр. від 7-5, зірка, МЕК, докрутка, Gaep BN2. Рушниця в нього Фабарм L4S. Патронами задоволений і він і рушниця і лисухи з крижнями не жалілись. Фото додаю.

кей, Mazaj 2018, север та 4 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф