Порох C7L.

василь довжик

Слідопит
Про пиж-контейнер який був використаний при спорядженні боєприпаса на поросі C7L
Я зрозумів.Який там не ставте а щось не та навіска тай усе.Пробував на пластиковому пижі споряджати так там взагалі кажеться,що почув кожного болтика в рушниці.
 

Dimastiy

Мисливець
Я відстрілював 688/1,8/обтюратор рівенський/пропка/36/зірочка докатка.Нео 12/0,5 звуження.Так паторн вийшов як на мене трішки кучний і такий добрячий по відачі.
Хочу як появиться час,спробувати 686 і 33-34 грами свинцю.Думаю ще попробувати 1,7/34.Бо якись дуже він злючий до плеча.
Я не думаю що завод використовує обтюратор і пробкові пижі, рекомендації на сайті під пиж-контейнер. А за Вашим рецептом, я б використав закрутку буртиком
 

Trigal

Снайпер

василь довжик

Слідопит
Я не думаю що завод використовує обтюратор і пробкові пижі, рекомендації на сайті під пиж-контейнер. А за Вашим рецептом, я б використав закрутку буртиком
На рахунок закрутки можей так.Але споряджав і на пиж контейнері,так там взагалі як арматурою по листу бляхи.Пропковий пиж мякше.
 

lutsk 1706

Мисливець
688, 1.75/34 выдал 384 м/с
Отдача вообще не впечатлила.
МЦ2112 чок 1мм
35м
хрон 2м от среза ствола
дробь 5
688, 1.75/34 выдал 384 м/с
Отдача вообще не впечатлила.
МЦ2112 чок 1мм
35м
хрон 2м от среза ствола
дробь 5
Якщо є хрон спробуйте 688 1.75*33
 
Вітаю!
Давно придивляюся до цього пороху.
Але планую спорядити на ньому кульові набої.
Маю дві рушниці - і обидві з сильними чоками. ТОЗ 34 та ІЖ 12 обидві 12 калібру.
Тому кулі тільки підкаліберні та вагою до 32 грамів.
По аналогії з порохом Ао маю надію, що і цей порох може стати чудовим для спорядження кульових набоїв.
Дивлюся в бік таких куль - Лиман 16 калібр десь 31 грам в контейнері, Ш-Ш 16 кал. близько 30,5 грам в контейнері, Ш-Ш 20 кал. варіант в контейнері "Рись", куля Гуалбо 28,5 грам.
Можливо, хтось має досвід використання цього пороху з такими наважками?
Цікавить весь "рецепт"!
 

Pol77777

Мисливець
C7L 1,8 cx 2000 Пуля шш 20 калибра в контейнере рысь 12 калибра даёт 448 м/с был один патрон по бумаге не стрелял
 
Вітаю!
А що за рушниця? Звуження?
Які враження від віддачі по кожному з патронів?
Звук пострілу?
Бо щось швидкість просто чудова - аж страшно!)
 

huntumy

Зброяр
Навіть замала для легкої кулі в 12к.
Стальну кулю 28гр розігнали до 460-470мс. Кращої роботи по копиту ще не бачив. Один недолік це стрільба по козулі. Трохи не туди, штик, в догонку і пів кози немає.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
C7L 1,75 cx 2000 Пуля шш 20 калибра в контейнере рысь 12 калибра 435 м/с
Как по мне, єто рецепт хорошего пулевого патрона.
Возьму на заметку, у меня есть такие пули у Виктора брал.
На А0 снаряжать сомневался из-за небольшого веса пули, а вот пользуясь Вашим опытом на C7L снаряжу!
Спасибо!
 

djon20djon

Мисливець
доброго вечора ..на заряд -трио 12к вагою 32гр - скільки пороху С7L і який капсуль === чедіт 2000 піде ==ДЯКУЮ .... хто може шось порадити .
 
Зверху