Порох C7L.

Dimastiy

Мисливець
Візьму но і я собі С7 поганяю. Якісь "приховані" нюанси є по ньому?
 
C7L 1,75 cx 2000 Пуля шш 20 калибра в контейнере рысь 12 калибра 435 м/с
Как по мне, єто рецепт хорошего пулевого патрона.
Возьму на заметку, у меня есть такие пули у Виктора брал.
На А0 снаряжать сомневался из-за небольшого веса пули, а вот пользуясь Вашим опытом на C7L снаряжу!
Спасибо!
Привет!
Как Ваша попытка с этим порохом и на этой пуле?
Очень любопытно!!!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Это про пулю ШШ 20 калибра в контейнере "Рысь"?
Можно подробнее?
Сам рецепт и впечатления от отстрела! Точность и скорость, отдача.
Да пуля ШШ-20калибр в п/к Рысь.
Капс 686. Порох А1 навеска 1.65. Закрыт звездой.
Хронографа нету так что на скорость не знаю, отдача чувствительная, ствол чистый, по точности эта пуля хорошая.
 
C7L 1,75 cx 2000 Пуля шш 20 калибра в контейнере рысь 12 калибра 435 м/с
Вітаю!
Ваші відстріли цієї кулі дуже цікаві!
Після них користувалися своїми рецептами для спорядження куль?
Який вам сподобався найбільш?
Інші кулі не споряджали на поросі С7L?
 

zavgosp75

Мисливець
Я відстрілював 688/1,8/обтюратор рівенський/пропка/36/зірочка докатка.Нео 12/0,5 звуження.Так паторн вийшов як на мене трішки кучний і такий добрячий по відачі.
Хочу як появиться час,спробувати 686 і 33-34 грами свинцю.Думаю ще попробувати 1,7/34.Бо якись дуже він злючий до плеча.
Попробуйте 1,8/34 і пробку замініть на щось м'якше. 1,8/34 на мішені не відрізняється від 1,8/36 а тиск буде менший ну і віддача. Кругом всі пишуть що пробка то панацея, я якось попробував поліпропіленові пижі на С7л і зрозумів що він напевно любить м'який амортизатор, так саме як і п/к на одесі не получалось а на рівненських картинка ляля. Не скажу за швидкість але падає все. З С7 нічого не добився путнього.
Зараз в арсеналі тільки С7л і 206в, перекривають всі полювання, остальні всі роздарив щоб очі не муляли
 

masterok2121

Новачок
Вчера опробовал С7L на 34 грамма.1.77/34/686 контейнер h19 Гуаланди,докатка OMW-2,Скорость V1.5 402,408,411,420-наверно солнце повлияло,осыпь хорошая.Ружбай- Франки,чок- код блек дак,снаряжал на станке Pacifik dl 155
 

bassspro

Новачок
Друзі підскажіть, хто користувався новою партією С7, я взяв з тех упаковки, він жовтий, а на сайті колір чорний пише, де знайти інформацію?
 

ATIS

Снайпер
Друзі підскажіть, хто користувався новою партією С7, я взяв з тех упаковки, він жовтий, а на сайті колір чорний пише, де знайти інформацію?
Це якась опечатка, С7 чороного і не бачив і не чув.....
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Друзі підскажіть, хто користувався новою партією С7, я взяв з тех упаковки, він жовтий, а на сайті колір чорний пише, де знайти інформацію?
Я думаю этот порох поменял цвет из-за неправильного хранения.
Доводилось самому наблюдать ситуацию когда порох рыжел из-за того что попал под воздействие солнечных лучей (в прозрачной банке был и в солнечном месте) .
Меняет ли он после этого свои свойства я не знаю.
 

bassspro

Новачок
Я думаю этот порох поменял цвет из-за неправильного хранения.
Доводилось самому наблюдать ситуацию когда порох рыжел из-за того что попал под воздействие солнечных лучей (в прозрачной банке был и в солнечном месте) .
Меняет ли он после этого свои свойства я не знаю.
єдріть калатіть, та мене запевнили, що це нова партія, але не можу інфи знайти жодної.
 

HOWA

Слідопит
Друзі підскажіть, хто користувався новою партією С7, я взяв з тех упаковки, він жовтий, а на сайті колір чорний пише, де знайти інформацію?
Будь ласка, викладіть фото того вашого порошку.
 
Зверху