Порох NobelSPORT

oms

Слідопит
на короткому стволі на цій помпі, та без амортизатора у кулі, мабуть і повинно бути відчутно. саме вчора стріляв з цієї рушниці, вона легка, і віддача в неї взагалі відчутна
купність нормальна, як для динамічної стрільби
Десь так воно і є. Плюс ще й надмірний дульний тиск.
Треба буде за можливістю нормально відстріляти цей рецепт на рушниці з довгим стволом - там і ствол підкидати має менше, і купність має бути краща.
 
Десь так воно і є. Плюс ще й надмірний дульний тиск.
Треба буде за можливістю нормально відстріляти цей рецепт на рушниці з довгим стволом - там і ствол підкидати має менше, і купність має бути краща.
Як я радий, що з Вами все гаразд!
 

Zabar Andrij

Мисливець
доброго дня камради!
схоже нобель спорт змінив платформу свого сайту, завжди користувався даними по наважкам онлайн із сайту тепер такої можливості немає.
може в кого є збережені останні рекомендаціі(на скільки це можливо) в доступних форматах, буду вдячний
 

Zabar Andrij

Мисливець
доброго дня камради!
схоже нобель спорт змінив платформу свого сайту, завжди користувався даними по наважкам онлайн із сайту тепер такої можливості немає.
може в кого є збережені останні рекомендаціі(на скільки це можливо) в доступних форматах, буду вдячний
все потрібне скинули, дякую!
 

Kapitan

Снайпер
Адекватна це скільки?
Зайдіть на райберт і самі побачите. Хоча у кожного своя "адекватна ціна". Там ціна звичайно теж кусається, але ж Нобель зараз став порохом для "гурманів", а у гурманів як правило грошики є.
Мене особисто влаштовує і наш вітчизняний.
 

Kapitan

Снайпер
Та хоча б Сільвер. Я не звертаю увагу на зміни швидкостей у різних партіях і тд. У мене принцип один попав-упало. Якщо це правило працює тоді я рахую що порох хороший. Хоча теж є свої мінуси звичайно. Але давайте в темі про Нобель будемо писати про Нобель.
 

senya 2011

Мисливець
Нобель певно самий розповсюджений в плані наважок, на будь-який смак. Для експериментів просто рай без обмежень )
 
Зверху