Порох NobelSPORT

КДН

Слідопит
За відстріл дякуємо.
Не спробували лише найкращий, на мою думку, варіант, по методу форумчанина "Trigal"!!!
Минулої зими я його використовував, як основний.
688, 1,75 гр. пороху А0, рівненський обтюратор, 3 мм. картонна прокладка, войлочний пиж (висоту потрібно підбирати, у мене була близько 9 мм.), стакан універсальний, 32 грн. дробу.
Патрон - СУПЕР!!!
Спробуйте - не пошкодуєте.
Я на войлоку не споряджаю.
Войлок дає більший тиск,хоче не споряджаю навіть не через тиск.
Звик до пробки.
 

oms

Слідопит
Мне тут подогнали десятка три спортивных патронов разного ценового сегмента, которыми стреляют итальянцы на стенде. Десяток я уже разобрал. Все или практически все - на Нобеле.
Если кому интересно, расчлененку можно посмотреть тут:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Разрядил-Магазинные-Патроны.72561/page-2
 

Trigal

Снайпер
По кучности лучше последний.
Понятно, попробую.
Вариант 688, 1.75/32 я, кстати, из этого Вашего сообщения и взял год назад. Только вместо п/к нафаршировал его сначала войлоком, а потом пробкой, оба со стаканчиками. Патрон действительно удачный получился.
 

Каменяр

Слідопит
Мне тут подогнали десятка три спортивных патронов разного ценового сегмента, которыми стреляют итальянцы на стенде. Десяток я уже разобрал. Все или практически все - на Нобеле.
Если кому интересно, расчлененку можно посмотреть тут:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Разрядил-Магазинные-Патроны.72561/page-2
Патрон нобель спорт кватро той що 28 грам, щось сумніваюсь що там 206v. При навісці 1,52 та на 688 капсулі швидкість не буде 410. Чисто моя думка. Пробував стріляти патроном на 1,45 грам контейнер одеса, трохи брикається.
 

oms

Слідопит
Патрон нобель спорт кватро той що 28 грам, щось сумніваюсь що там 206v. При навісці 1,52 та на 688 капсулі швидкість не буде 410. Чисто моя думка. Пробував стріляти патроном на 1,45 грам контейнер одеса, трохи брикається.
Может, и не "V", но точно 206-я серия. У Борнаги Цезаря навеска еще веселее, но и скорость заявлена 440 м/с в 2,5 метрах от среза. Кстати, и у Кваттро Флюо, и у Цезаря довольно специфические п/к. Нобель заявляет, что его двухсоставник съедает отдачу. Было бы интересно этими патронами еще и пострелять.
 

Каменяр

Слідопит
Цезаре маю в арсеналі. Та все руки не доходять стріляти ним))). Все своїми стріляю. Знайомий ним постійно стріляє на стенді, задоволений ним.
 

maxuas

Слідопит
всем привет!
хочу спросить владельцев станка Лии Лоад
как на сегодняшний день, мерки станка Лии Лоад пороховые на Нобель Спорте -
какие? под какой сорт подходят?
хотел бы составить свежую табличку
 

Каменяр

Слідопит
всем привет!
хочу спросить владельцев станка Лии Лоад
как на сегодняшний день, мерки станка Лии Лоад пороховые на Нобель Спорте -
какие? под какой сорт подходят?
хотел бы составить свежую табличку
Краще мати весь комплект, партія від партії різні і об’єм їх міняється.
 

maxuas

Слідопит
Краще мати весь комплект, партія від партії різні і об’єм їх міняється.
все равно это в пределах соседних мерок.

хочется составить табличку примерную - Д-20 - 1.55г - мерка 180 (например).
а то даже примерно люди не понимают с какого номера начинать под какой порох.
приходится каждый порох взвешивать по 18 раз
 

Каменяр

Слідопит
все равно это в пределах соседних мерок.

хочется составить табличку примерную - Д-20 - 1.55г - мерка 180 (например).
а то даже примерно люди не понимают с какого номера начинать под какой порох.
приходится каждый порох взвешивать по 18 раз
От якраз із д20 проблема, прийшла нова партія а мірка яка сипала 1,55 почала сипати 1,45.
 

hlopceg

Новачок
189 мерка дозирует С7 в районе от 1.52до 1.54г, доработав немножко мелкой нождачкой внутри, добился 1.56 при 20 контрольных взвешиваниях
 

maxuas

Слідопит
еще бы по 206 sv, и D-20, - какие ближайшие мерки у Лии Лоад 2 ?
 

миклован

Снайпер
Понятно, попробую.
Вариант 688, 1.75/32 я, кстати, из этого Вашего сообщения и взял год назад. Только вместо п/к нафаршировал его сначала войлоком, а потом пробкой, оба со стаканчиками. Патрон действительно удачный получился.
Этот рецепт как раз хорошо работает с мягкими пыжами , на пластик лучше на пять соток меньше.
 

ATIS

Снайпер
Виникла в мене ситуація, сів споряджати набої порохом
А6sp, вирішив відсипати частину порошку в іншу посудину, щоб було зручно набирати. Відсипав грам з 200, заглянув в банку, а там поміж стандартними порошинками якісь сірі гранули. Висипавши всю банку на папір побачив що на дні було море тих гранул. На вигляд як крук чи порох для нарізних. І його там було дуже багато. Відсипав, трохи, на папір ту сіру масу і підпалив, і о чуду, спалахнуло синім полум'ям. Зараз ведемо переписку з представником Тахо, побачимо як вони відреагують на таку " лажу".
IMG-ee5151053fbcf73a31cfb4a08b93501b-V.jpg
 

Каменяр

Слідопит
Виникла в мене ситуація, сів споряджати набої порохом
А6sp, вирішив відсипати частину порошку в іншу посудину, щоб було зручно набирати. Відсипав грам з 200, заглянув в банку, а там поміж стандартними порошинками якісь сірі гранули. Висипавши всю банку на папір побачив що на дні було море тих гранул. На вигляд як крук чи порох для нарізних. І його там було дуже багато. Відсипав, трохи, на папір ту сіру масу і підпалив, і о чуду, спалахнуло синім полум'ям. Зараз ведемо переписку з представником Тахо, побачимо як вони відреагують на таку " лажу". Переглянути вкладення 513195
Банка оригінальна?
 
Зверху