Порох NobelSPORT

ATIS

Снайпер
Поки відстрілював до мене підїхав чоловік який хотів відстріляти патрон на осип, перед зайцем. Дуже зрадів що зможе стрільнути через хрон. Був в шоці... Спорядженний був на С7, патрони на порохових прокладках. швидкість від 324 до 350....
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Поки відстрілював до мене підїхав чоловік який хотів відстріляти патрон на осип, перед зайцем. Дуже зрадів що зможе стрільнути через хрон. Був в шоці... Спорядженний був на С7, патрони на порохових прокладках. швидкість від 324 до 350....
Я покопипастю немного для другой темы Ваше сообщение, если Вы не против..
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Varjag229

Слідопит
Пане ATIS, якщо маєте комплектуючі, по можливості перевірте, будь-ласка рецепт:
гільза папка "Азот" або "Байкал" 70 мм Т 1 + капсуль "Жевело-Н"+ 1,75 г. А0 + КП 3 мм Діана + пиж Діана h=12 мм + 2х2,5 мм пробки (верхня ламінована) + 30,5 г. шроту №2, зірка 6 променів та допрацювання ручною закруткою.
П.С. Після Вашого повідомлення щодо швидкості шроту на пороху С7 при використанні картонної прокладки з'явились сумніви.
 

ATIS

Снайпер
Пане ATIS, якщо маєте комплектуючі, по можливості перевірте, будь-ласка рецепт:
гільза папка "Азот" або "Байкал" 70 мм Т 1 + капсуль "Жевело-Н"+ 1,75 г. А0 + КП 3 мм Діана + пиж Діана h=12 мм + 2х2,5 мм пробки (верхня ламінована) + 30,5 г. шроту №2, зірка 6 променів та допрацювання ручною закруткою.
П.С. Після Вашого повідомлення щодо швидкості шроту на пороху С7 при використанні картонної прокладки з'явились сумніви.
Немаю Діани.
Патрони на порохових прокладках не мої, незнаю точного спорядження. Але на обтюраторі в нього швидкість була набагато вищою, щось в районі 390.
Школо що не записав його данні відстрілу.
 

hnat

Мисливець
Наскільки я зрозумів, на пробці просідає швидкість. Як думаєте - збережеться ця тенденція для двп і войлоку?
 

ldkukr

Снайпер
И это при +7, а при -10 тогда сколько:rolleyes::cool:. И разбег в серии наверно большой.
У меня ещё вопрос какое расстояние от среза ствола до хрона, и совпадали показания скорости на фабричных, заявленная и Вами измеренная?
Наскільки я зрозумів, на пробці просідає швидкість. Як думаєте - збережеться ця тенденція для двп і войлоку?
проблема не в пробке, а в обтюраторе. Можно и на корке загнать выше пластика, здесь важно какой порох и камера горения.
 

ATIS

Снайпер
У меня ещё вопрос какое расстояние от среза ствола до хрона, и совпадали показания скорости на фабричных, заявленная и Вами измеренная?
До зрізу 1.5м. Хрон перевірений, є в колеги ще один, показники на обох ідентичні +-1 - 2 метри.
Якось відстрілювали спортивні патрони, заявлена майже збігалась.
 

huntumy

Зброяр
Спорядженний був на С7, патрони на порохових прокладках. швидкість від 324 до 350....
Тут ще багато залежить від самої прокладки. Коли стріляв прокладкою, остання розпірала гільзу десь на
0, 5мм може і більше. А те що продают зараз в інетмагазинах скоріше підходить під дроб чим на порох.
На сьогоднішній день не бачу сенсу паритись з прокладками.
Також стріляв при плюсовій температурі обтюраторами гуаланді. Різниці між рівненськими ми не побачили. Але все ж таки для мінусовоїтемператури довіри більше більш вищому манжету.
 

huntumy

Зброяр
Не просідає на пробці швидкість!
Вже просіла. Але це стосується конкретного пороху або спорядження
Пс до вище сказаного про обтюратор.
Порох 206с і А1 при - 22С з ПК гуаланди н17 показали швидкість 350-370 м/с і це з 688.
Вважаю з рівненський обтюратором і пробкою було б вище.
Деякі інші порохи другого виробника показали швидкість не погану навіть для літа на тому ж самому ПК.
 
Останнє редагування:

zlody

Мисливець
Не забывайте, что хоть картонные проклабки и способствуют большему прорыву газов, они стабильнее при отрицательных температурах.
При правильном подборе таких прокладок и их комбинации можно получить неплохую обтюрацию без резких скачков пикового давления и меньшей температурной зависимостю по сравнению с полимерными непонятного состава.
 
Зверху