Порох NobelSPORT

Bef

Мисливець
Також на лии не виходить, зірку робить але невдавлює, щоб вийшов буртик. Напевно матриця не розрахована на грубі стінки гільзи.
 

huntumy

Зброяр
Не на всіх станках є підрубочна.
На мекі буртік аж занадто. Затрамбує що завгодно
 

djon20djon

Мисливець
доброго вечора ..хто відповість чайнику.. як ??? і скільки ?? на 42 грама заряда.. сипати пороху нобель спорт 206s і який капсуль ??.(42 тому шо це два шара і сконтейнером вага йх 42гр )) дякую тому хто приділить мінутку для розяснень сповагою до всіхх==============
 

KFoR

Зброяр
доброго вечора ..хто відповість чайнику.. як ??? і скільки ?? на 42 грама заряда.. сипати пороху нобель спорт 206s і який капсуль ??.(42 тому шо це два шара і сконтейнером вага йх 42гр )) дякую тому хто приділить мінутку для розяснень сповагою до всіхх==============
206s не для такого снаряду. Користуйтесь а0
 

василь довжик

Слідопит
доброго вечора ..хто відповість чайнику.. як ??? і скільки ?? на 42 грама заряда.. сипати пороху нобель спорт 206s і який капсуль ??.(42 тому шо це два шара і сконтейнером вага йх 42гр )) дякую тому хто приділить мінутку для розяснень сповагою до всіхх==============
Раджу вам придбати той який передусім саме для таких цілей виготовлений!!!
Пальці чи ухо дорожче)))
 
доброго вечора ..хто відповість чайнику.. як ??? і скільки ?? на 42 грама заряда.. сипати пороху нобель спорт 206s і який капсуль ??.(42 тому шо це два шара і сконтейнером вага йх 42гр )) дякую тому хто приділить мінутку для розяснень сповагою до всіхх==============
Послухайте уважно.
По перше. Снаряд вагою 42 грами - це вже серйозно. І таким стріляти можна далеко не з усіх ружей. Тому - яка у вас рушниця? Якщо з патронником 70 мм - тоді категорично НЕ МОЖНА!
По друге. Сам по собі снаряд з двох шарів - це не зовсім по фен-шую в плані як безпечності пострілу, так і його точності. І вже точно - це не мисливська куля! Раджу шукати щось інше!
По третє. Порох 206 S - не для такого важкого снаряду! Його категорично не можна використовувати! Тому, якщо я вас не переконав і ви бажаєте все ж спорядити ту кулю з двох шарів - тоді вам потрібен інший порох!
Подивіться в бік пороху АО, як вам уже радили. І не забудьте про середньої сили капсуль! Це теж важливо!
Але моя вам порада - подивіться у бік інших куль!
 
доброго вечора ..хто відповість чайнику.. як ??? і скільки ?? на 42 грама заряда.. сипати пороху нобель спорт 206s і який капсуль ??.(42 тому шо це два шара і сконтейнером вага йх 42гр )) дякую тому хто приділить мінутку для розяснень сповагою до всіхх==============
Неясно какого калибра ружье и под какое давление оно расчитано это еще вопрос, допустим 12 но и для него снаряд 42 гр. это уже магнум, то и порох длжен быть соответствующий, из доступных это нобельспорт А0, ну и опять же скорость, добиться относительно высокой скорости при нормальном давлении будет весьма сложно. Лучше будет прислушаться к советам в предидущих постах и обратить внимание на более подходящие снаряды.
 

китай

Слідопит
Доброго дня всім , товариш просить поради , користувавсь порохом тахо ще старих зразків , зараз не може його купити , можливо можна замінити нобель спорт ?
Який з них краще підходить на 12 калібр , з навіскою шроту 32гр.?
Звичайно не очікую космічних результатів , головне щоб був не гірше ніж тахо .
Сам нобель спорт не використовував і не можу йому нічого порадити , тому і прошу поради , хто що мое порадити ?
Заочно дякую.
 

миклован

Снайпер
Доброго дня всім , товариш просить поради , користувавсь порохом тахо ще старих зразків , зараз не може його купити , можливо можна замінити нобель спорт ?
Який з них краще підходить на 12 калібр , з навіскою шроту 32гр.?
Звичайно не очікую космічних результатів , головне щоб був не гірше ніж тахо .
Сам нобель спорт не використовував і не можу йому нічого порадити , тому і прошу поради , хто що мое порадити ?
Заочно дякую.
Посоветуйте ему порох NS C7 , с моих ружей сверловкой 18.3 хорошо показал 1.6х32 686 , порох ламинированый ,не боится мороза .
 

huntumy

Зброяр
Доброго дня всім , товариш просить поради , користувавсь порохом тахо ще старих зразків , зараз не може його купити , можливо можна замінити нобель спорт ?
Який з них краще підходить на 12 калібр , з навіскою шроту 32гр.?
Звичайно не очікую космічних результатів , головне щоб був не гірше ніж тахо .
Сам нобель спорт не використовував і не можу йому нічого порадити , тому і прошу поради , хто що мое порадити ?
Заочно дякую.
Из нобелей для 32гр в свободной продаже можно выбрать из 206с,С7,А1.
 

китай

Слідопит
Посоветуйте ему порох NS C7 , с моих ружей сверловкой 18.3 хорошо показал 1.6х32 686 , порох ламинированый ,не боится мороза .
Але заряджає на капсулі cx 2000 і fiocchi 616 змушений так , бо багато їх закупив , чи піде цей порох на таких капсулях?
 

ATIS

Снайпер
Але заряджає на капсулі cx 2000 і fiocchi 616 змушений так , бо багато їх закупив , чи піде цей порох на таких капсулях?
Все покаже відстріл, в кожного може бути по-різному. А взагалі капсуля набагато стабільніші за NS, думаю що результати будуть нормальні.
 

китай

Слідопит
Все покаже відстріл, в кожного може бути по-різному. А взагалі капсуля набагато стабільніші за NS, думаю що результати будуть нормальні.
Просто багато таких капсулів закуплено і тепер потрібно порох під капсуль підібрати .
 

huntumy

Зброяр
Все покаже відстріл, в кожного може бути по-різному. А взагалі капсуля набагато стабільніші за NS, думаю що результати будуть нормальні.
Але ж капс чедит гемору більше якщо в б/в споряджати.
Калібровка гнізда якось вже напрягає.
 

ATIS

Снайпер
Але ж капс чедит гемору більше якщо в б/в споряджати.
Калібровка гнізда якось вже напрягає.
Є таке, але в людини вже вони є, що робити потрібно корекцію гнізда робити;)
Сам маю 200 штук сх2000, не знаю куди притулити.:)
 

huntumy

Зброяр
Є таке, але в людини вже вони є, що робити потрібно корекцію гнізда робити;)
Сам маю 200 штук сх2000, не знаю куди притулити.:)
В нові гільзи тільки. Або стукать:)
В гільзи ріо і нобелі провалюються через один.
 
Зверху