Порох NobelSPORT

Lex12310

Мисливець


Добрый вечер, уважаемые форумчане! Хочу поделиться отстрелом патрона на рецепте любезно предоставленным форумчаненом Pitstop. Патрон заявлен как эффективный до 30м, поэтому и выбраны такие дистанции по сосновой сухой, очень добротной доске толщиной 32мм, дистанция 25 м, лепестки не рвал. После нашел два контейнера раскрыты идеально и ещё один прилетел в мишень, по ощущениям выстрелы резкие, отдача комфортнейшая для переломки супер. Мне кажется для такой дистанции патрон кучноват. Может туда цилиндр надо? Гильза Нобель спорт, новая порох 206v- 1,39 капсюль 688 п.к. Piston- Skeet H23 дробь номер 7. 28г докрутка OMV2.
Тут лучше или цилиндр, а можно цилиндр с напором.. И будет счастье..
 

Nick 75

Мисливець
Доброго дня, товариш попросив купити йому порох NS для навіски 35гр. під МЦ 2112. Що порадите для літа і зими?
 
Доброго дня, товариш попросив купити йому порох NS для навіски 35гр. під МЦ 2112. Що порадите для літа і зими?
Уважно перечитати цю тему!
Сам по собi порох мае невелике значения в майбутньому набоi.
Пиж, капсуль, вага дробу визначають марку придатного пороху.
А головне - сама цiль виготовлення набою!
Читайте цю тему - десятки готових рецептiв чекають на вас!
 
Останнє редагування:


Добрый вечер, уважаемые форумчане! Хочу поделиться отстрелом патрона на рецепте любезно предоставленным форумчаненом Pitstop. Патрон заявлен как эффективный до 30м, поэтому и выбраны такие дистанции по сосновой сухой, очень добротной доске толщиной 32мм, дистанция 25 м, лепестки не рвал. После нашел два контейнера раскрыты идеально и ещё один прилетел в мишень, по ощущениям выстрелы резкие, отдача комфортнейшая для переломки супер. Мне кажется для такой дистанции патрон кучноват. Может туда цилиндр надо? Гильза Нобель спорт, новая порох 206v- 1,39 капсюль 688 п.к. Piston- Skeet H23 дробь номер 7. 28г докрутка OMV2.
Nobel sport AS не пробовали под такую же комплектацию?
Нет возможности отстрелять его?
 

Sany_970

Новачок
Nobel sport AS не пробовали под такую же комплектацию?
Нет возможности отстрелять его?
Добрый день.к сожалению АS не имею.Обещают на следующей неделе A1SP но это уже другая история.Умения на компе пропали две фотки одна мишень и доска на пробой,а как у вас?
 

oms

Слідопит
Проверил на скорость C7V, который вызвал некоторые сомнения из-за рекомендованной навески 1,48 х 28.
Патрон (NS T2 + M686 + 1.40 пороха + Юнипласт-28 + 28 дроби + 8-лучевая звезда) выдал среднюю скорость 407 м/с.
С порохом все нормально, навеску 1,48 изобрел какой-то "гений".
 

igor21

Слідопит
С порохом все нормально, навеску 1,48 изобрел какой-то "гений".
Своих ГЕРОЕВ страна должна знать в лицо (а ГЕНИЕВ - Форум)...
Не семечками торгуют...
А то рекомендации 206S на 40гр. дроби уже были...
И торговля С7 в БиПишных банках и по БиПишной "беременной" цене...
 

Каменяр

Слідопит
Тут цікавий є момент. Можливо на той порох і підходить дана рекомендація.
В мене щось подібне було з ф2-28, купував його ще в 2012 році, банки заводські, в минулому році вистріляв його, робочу навіску мені рекомендували 1,4 грам, в мене пішло чудово на 1,45 і постріл комфортний і швидкість середня 405 мс.
 

agentkolya

Мисливець
Першим намагається "попрощатися" з порохом стабілізатор, тому накидати зверху, думаю, що теж потрібно акуратно...:)
А взагалі то, маючи вільний доступ до сайту NSI потрібно забувати читати надписи на папірцях і баночках.
Щодо Генієв - то навряд чи наші колеги-продавці ризикнули написати для С7V навіску 1.48, це високе звання належить заводу, з якого привезли, бо лінійка С7 свіжа.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Недавно випала нагода відстріляти через хронограф свій валовий патрон, зібраний на станку Herter's 72 N Super:
гільза B&P Esye Shot Т1 (одностріл) х М688 х 1,23 г. NSI 206 SV /24 г. №7 (kapitan) х п/к Одеса спорт 24 х зірка 6 променів, докатка OMV - 2-12. Beretta Al 391 Light (12 х 76 х 710 мм, 18,6 мм, 0,5 мм). До хрона 0,8-1,0 м. (власник не дозволив стати далі): V0 = 415 м/с; 418 м/с; 407 м/с. Середня 413 м/с.
П.С. По аналогічному рецепту з рушниці з такою ж сверловкою, але 89 мм патронником читав тут швидкості 405-407 м/с.
 

Varjag229

Слідопит
Нову партію спорядив на М 686 (1,23/24) з шротом №8 - різниці у розбої тарілок не помітив.
 

agentkolya

Мисливець
То тоді питання до хронографа)) вони в нас різні, і не сертифіковані, тому і покази можуть гуляти.
Цілком з Вами згоден! Ще хочу додати, що з вірогідністю у 99.9% кожна нова партія пороху буде хоча і незначно, але відрізнятися. І якщо осип буде у нормі і не буде скачків швидкості, то на швидкість можна взагазі не звертати увагу, зрозуміло, якщо вона аномально не знизилася.
Те саме стосується й порохів, які у нас зберігалися не один рік...
 
  • Like
Reactions: oms

миклован

Снайпер
Першим намагається "попрощатися" з порохом стабілізатор, тому накидати зверху, думаю, що теж потрібно акуратно...:)
А взагалі то, маючи вільний доступ до сайту NSI потрібно забувати читати надписи на папірцях і баночках.
Щодо Генієв - то навряд чи наші колеги-продавці ризикнули написати для С7V навіску 1.48, це високе звання належить заводу, з якого привезли, бо лінійка С7 свіжа.
У меня на С7V рекомендация 1.37х28.
 

Каменяр

Слідопит
Партія від партії може відрізнятись об’ємом. По рекомендаціям вага однакова. Тільки останні зміни були від 1,2 до 1,4 грам.
 
Зверху