Порох NobelSPORT

Тарас80

Мисливець
Ось наглядний приклад того, що 1,65 NS 206S на 32 гр шроту капсюль 688 в літню спеку багатувато буде.
1,45 NS 206V на 28 гр, капсюль 688 аналогічно. Сміливо можна зменшувати наважку пороху. Жаль тільки, що автор відео для чистоти експерименту не вказав хоча-б приблизний рік випуску/придбання пороху 206S.
Також, наскільки я пам'ятаю на форумі вже викладалися відстріли 1,65 206S на 32. Аналогічні зашквари по швидкостям.
P.S. Автору відео лайк та підписка)
 
А я, навпаки, відписався від цього каналу.
За останній час просто виродився канал. В щось зовсім безглузде - по типу реклами поганих одеських виробів.
 

Тарас80

Мисливець
А я, навпаки, відписався від цього каналу.
За останній час просто виродився канал. В щось зовсім безглузде - по типу реклами поганих одеських виробів.
Не в каналі справа, та не в одеських виробах) Чоловік відстрілює цікаві та актуальні для мене навіски. Сприймаю викладену інформацію виключно з проф.точки зору. Але ми трішки відхиляємось від теми.
З повагою.
 

Vov-1

Зброяр
Не в каналі справа, та не в одеських виробах) Чоловік відстрілює цікаві та актуальні для мене навіски. Сприймаю викладену інформацію виключно з проф.точки зору. Але ми трішки відхиляємось від теми.
З повагою.
Я щось пропустив? 206s стріляли 1,65-1,7 на 32 на 686...Звідки 688? Таховські рекомендації?
 

Тарас80

Мисливець
Я щось пропустив? 206s стріляли 1,65-1,7 на 32 на 686...Звідки 688? Таховські рекомендації?
Не готовий відповісти за автора. Відстріл як є, експеримент проведено,інформацію викладено. Може 686 в чоловіка не виявилось. Як на мене, 686 з 1.65 аж особливо картину не змінить.
P.S. Побачимо. Наче обіцяв з 686 відстріляти
 

Vov-1

Зброяр
Не готовий відповісти за автора. Відстріл як є, експеримент проведено,інформацію викладено. Може 686 в чоловіка не виявилось. Як на мене, 686 з 1.65 аж особливо картину не змінить.
P.S. Побачимо. Наче обіцяв з 686 відстріляти
Змінить...Я й друзі стріляєм 1,68*32*686...Чудова осип і різкість.Швидкість в районі405 м/с...
 

Maliar

Мисливець
Не в каналі справа, та не в одеських виробах) Чоловік відстрілює цікаві та актуальні для мене навіски. Сприймаю викладену інформацію виключно з проф.точки зору. Але ми трішки відхиляємось від теми.
З повагою.
Вы больше слушайте Юру профффэсора вiн вам ще й нiтаке видасть
 

huntumy

Зброяр
Ось наглядний приклад того, що 1,65 NS 206S на 32 гр шроту капсюль 688 в літню спеку багатувато буде.
1,45 NS 206V на 28 гр, капсюль 688 аналогічно. Сміливо можна зменшувати наважку пороху. Жаль тільки, що автор відео для чистоти експерименту не вказав хоча-б приблизний рік випуску/придбання пороху 206S.
Також, наскільки я пам'ятаю на форумі вже викладалися відстріли 1,65 206S на 32. Аналогічні зашквари по швидкостям.
P.S. Автору відео лайк та підписка)
Не одна тысяча отстреляна летом 688 и 686 1,7/32 на 206s. Жалоб не поступало. Сам много охотился с таким патроном.
Вопросов к этому патрону не было.
5 лет назад не много было а сейчас много.
 

Trigal

Снайпер
Зрозуміло...Не зрозумілі тільки 422м/с
А это уже вопрос к тому, кто проводил тест и к его оборудованию)
Там играют роль слишком много факторов: точность весов, температура воздуха, освещение на стрельбище, точность Хрона, особенности ствола, способ сборки патрона и т.д и т.п...
Я в эти игры уже наигрался, наслушался комментариев, теперь только наблюдаю)))
 

миклован

Снайпер
У меня до сих пор есть патроны на этом порохе рекомендации на банке 1.9 х32 дают скорость 421.
 

Тарас80

Мисливець
Шановні друзі!
Пишу у відповідь на вислови щодо "відстрілів профффесорів" та інше кидання тапками)
Не полінувався полізти до своїх нотаток та користуючись новими можливостями пошуку оновленого форуму, дякуючи користувачу oms, надаю результати його відстрілу контрольних збірок:
Стор. 403 даної теми:
Посчитал первую часть отстрела. Отстрел хотел провести при меньшей жаре, еще в апреле, но сделать это получилось только позавчера.
Все патроны собраны на наборных пробковых пыжах, обтюратор и контейнер - от одесского п/к на 36 грамм старого образца. Лепестки контейнера разрезаны. Шестилучевая звезда, закрытие матрицей GAEP BN2.

Ружье - Armsan Phenoma, ствол 76 см, получок. Температура +28С. Стрелял по стодольной мишени с расстояния 35 м.

118) Гильза: Форт (Fiocchi) T2 12/70
Капсюль: M686
Порох: NS 206
Навеска пороха: 1,65 г
Высота пробкового пыжа: 13 мм
Дробь: № 5- (7% сурьмы)
Навеска дроби: 32 г
Длина готового патрона: 57,5 мм
Кучность: 82%
Осыпь: Равномерная
Скорость V(1,5) 1, м/с: 427
Скорость V(1,5) 2, м/с: 423
Скорость V(1,5) 3, м/с: 428
Скорость V(1,5) средняя, м/с: 426

119) Гильза: Форт (Fiocchi) T2 12/70
Капсюль: F616
Порох: NS 206
Навеска пороха: 1,65 г
Высота пробкового пыжа: 13 мм
Дробь: № 5- (7% сурьмы)
Навеска дроби: 32 г
Длина готового патрона: 57,5 мм
Кучность: 74%
Осыпь: Неравномерная, большие проплешины
Скорость V(1,5) 1, м/с: 424
Скорость V(1,5) 2, м/с: 425
Скорость V(1,5) 3, м/с: 422
Скорость V(1,5) средняя, м/с: 424

Чтобы не возникало каких-либо утверждений насчет "нового" 206-го "под 32 грамма" - порох, который применялся в сборках 118 и 119, был куплен еще 2015-м году. В то время Нобель на свем сайте рекомендовал его под 34-36 грамм. 206-й отработал, как и с 36 граммами - дурная скорость при качественной осыпи.
P.S. Результати відстрілу збірок на балстволі на стор. 430
P.P.S Ще раз дякую omsу за його працю.
 
Останнє редагування:
Добрый день, дайте совет, а то как то вообще не фантан....(( пуля лиман 30.5г пк одеский сильвер на 36г, на порохе с7l 1,75 поставил на порох сам ПК много свободного места звезда так заваливаеться что такое ощущение что это уже не звезда а закрутка :(. кто как поступал(ложить пороховую прокладку чтоль)? Не думал что дорога релоада будет такая тернистая.
 

huntumy

Зброяр
Добрый день, дайте совет, а то как то вообще не фантан....(( пуля лиман 30.5г пк одеский сильвер на 36г, на порохе с7l 1,75 поставил на порох сам ПК много свободного места звезда так заваливаеться что такое ощущение что это уже не звезда а закрутка :(. кто как поступал(ложить пороховую прокладку чтоль)? Не думал что дорога релоада будет такая тернистая.
Нет тут ничего тернистого. Меняете 36 граммовый пк на пк под 32гр.
 
обрезал ПК оставив только стаканчик, положил прокладку Диана и пыж Диана на 10 мм.... закрутил, звезда красивая, посмотрю на отсрел
 
Зверху