Порох NobelSPORT

Каменяр

Слідопит

Каменяр

Слідопит
Не лізьте у високі матерії. Є перевірені рецепти. Куля летить, і гарно. Стріляйте на здоров’я. Клімат змінився, я третій рік зими толкової не бачу. Про які відморожені патрони можна говорити?
 
Не лізьте у високі матерії. Є перевірені рецепти. Куля летить, і гарно. Стріляйте на здоров’я. Клімат змінився, я третій рік зими толкової не бачу. Про які відморожені патрони можна говорити?
Тут Вы правы настоящая зима ушла в прошлое.... может в этом году будет настоящая
 

Каменяр

Слідопит
Скільки куль на сезон потрібно? І де їх зберігати щоб замерзли вони? Скоріше відсиріють. Десять патронів взяв і носиш цілий сезон. Патронташ на 12 шт на поясі під курткою. Із нього два в рушниці два в кармані куртки. Не замерзне до таких температур щоб просів.
 

huntumy

Зброяр
А я санки в минулому році навіт не доставав дітям. Зранку ще щось біліло через годину знову чорне.
В нас теж таке було. Але тільки минулого року. Наступного тижня починаються невеликі до - 7. В грудні до - 22. Може звичайно все зміниться.
Що таке стрілять в мороз знаю і не одноразово.
Тому і затарився біпішними порохами.
Він хоч на ПК хоч на діані стріляє.
 

hnat

Мисливець
Если честно не понравился мне C7L..... особенно на пуле.... брал под него специально точенную у Остапа 32 грамовую Удар, результат дрянь. Жена точно с хаты выгонит если куплю еще одну банку пороха....:confused:
Можливо, дешевше купити хороші кульові патрони? Не так багато їх потрібно на сезон.
 
Я вже якось писав про кількість кульових патронів.
Тут справа ось у чому.
Ми майже не стріляємо кулею. Ні на полюванні, ні на тренуванні!)
А такий постріл по звіру - велика відповідальність перед колективом!
І майже ніхто не готовий до нього.
Потрібні тренування. І от тоді вартість набою виходить на перше місце!
Відомо - тренуватися потрібно саме тим набоєм, який плануєте використовувати у загоні.
От і рахуємо!
 

Охотник77

Снайпер

кей

Мисливець
В нас теж таке було. Але тільки минулого року. Наступного тижня починаються невеликі до - 7. В грудні до - 22. Може звичайно все зміниться.
Що таке стрілять в мороз знаю і не одноразово.
Тому і затарився біпішними порохами.
Він хоч на ПК хоч на діані стріляє.
А я ( хоч і А0 є) " Сокол". І в мороз, і без морозу......Ще ні разу непідводив.
 

hnat

Мисливець
Я вже якось писав про кількість кульових патронів.
Тут справа ось у чому.
Ми майже не стріляємо кулею. Ні на полюванні, ні на тренуванні!)
А такий постріл по звіру - велика відповідальність перед колективом!
І майже ніхто не готовий до нього.
Тому стріляють картеччю.)))
 

Arsenfresh

Мисливець
В нас теж таке було. Але тільки минулого року. Наступного тижня починаються невеликі до - 7. В грудні до - 22. Може звичайно все зміниться.
Що таке стрілять в мороз знаю і не одноразово.
Тому і затарився біпішними порохами.
Він хоч на ПК хоч на діані стріляє.
Де їх взяти?
 
Зверху