Порох NobelSPORT

baron87

Новачок
Что показал по кучности и равномерности патрон в 16 к. на D20 1.3/26 если проверяли? Использовали ли вы его на охоте?
D20 не стабільний порох, при мінус одні покази при плюс 20-25 другі, лічноя його використовую в теплу пору, бо залишились залишки, не викидуватиж, (покази 60-65% з 35м. іж-27 16к. верх. с. чок). А зимою тільки з С7, дуже гарно себе показав.
 

baron87

Новачок
Дякую. А при при минусовій температурі є дані
Дякую. А при при минусовій температурі є дані в 12к?
Ні я не записав, прострілював ще як минулої зими, але памятаю що дали просадку в районі 20-30м.
 

huntumy

Зброяр
Температура була дето +5 а патрони були заморожені в мор. кам. до -8, -12, разомз термо сумкою.
Так і має бути. Цей порох не для таких температур. Сьогодні при +6С провірений набій з GM3 688 1,55/30 пк z2m н24 зірка, дав швидкість 396-399 мм. Два метри до хрону.
А от набої на А1 і А0 з пк рись показали швидкість меншу а ніж з пк іншої конструкції та діаною.
ПС з якої рушниці стріляли 16к і яка відстань до хрону?
 

baron87

Новачок
Так і має бути. Цей порох не для таких температур. Сьогодні при +6С провірений набій з GM3 688 1,55/30 пк z2m н24 зірка, дав швидкість 396-399 мм. Два метри до хрону.
А от набої на А1 і А0 з пк рись показали швидкість меншу а ніж з пк іншої конструкції та діаною.
ПС з якої рушниці стріляли 16к і яка відстань до хрону?
Тільки 12к. а до хрону 1.5м. не менше.
 

baron87

Новачок
Я б для 16к знайшов повільніший порох. Той же 206с або С7л покажуть кращі і безпечніші результати чим жм3
Я стриляю з С7 і ще тільки буду прострілювати С7L під пулю 12к, і попробую на 16к. на 28 а всі остальні це просто для розвлікання, ну і по перу проміжуточно.
 
Я стриляю з С7 і ще тільки буду прострілювати С7L під пулю 12к, і попробую на 16к. на 28 а всі остальні це просто для розвлікання, ну і по перу проміжуточно.
Ваш "суржик" неперевершений!)))
За змістом 5
За граматику 2
За пунктуацію 3!

Хочу спитати - який рецепт набою плануєте використати з порохом С7L під кулю? Саме у 12 калібрі.
Яку кулю? Її вага?
Дякую!
 

baron87

Новачок
Ваш "суржик" неперевершений!)))
За змістом 5
За граматику 2
За пунктуацію 3!

Хочу спитати - який рецепт набою плануєте використати з порохом С7L під кулю? Саме у 12 калібрі.
Яку кулю? Її вага?
Дякую!
Я не буду перевіряти кожне слово за граматикою написав і пішло даже не перечитою. А пулю ураган 5 сигментну, стартувати буду з 1.75 на 35 з копійками і піду вище а там дасся чути.
 
Зверху