Порох NobelSPORT

Kapitan

Снайпер
Очень правильная подсказка.
Давайте о пулях в пулевой теме, а здесь о нобеле.
Вопрос к знатокам. Кто пользовал 206L ?
 
Друзі то який стабільніший порох і універсальний на 32гр,бо перечитав і тут і ютуб передивився а якогось логічного завершення і рішення так і не найшов
 

ATIS

Снайпер
Друзі то який стабільніший порох і універсальний на 32гр,бо перечитав і тут і ютуб передивився а якогось логічного завершення і рішення так і не найшов
Тут вам зараз буде кожен хвалити те що йому подобається....
Моя думка 206s ;)
 

вовцюгака

Мисливець
A1+
 

вовцюгака

Мисливець

huntumy

Зброяр
Друзі то який стабільніший порох і універсальний на 32гр,бо перечитав і тут і ютуб передивився а якогось логічного завершення і рішення так і не найшов
По любой марке пороха есть более чем достаточно информации в этом разделе. Выбор только за Вами.
 

Моше Фрогъ

Мисливець
Вітаю, шановне панство!
Регулярно відвідую цю тему та уважно читаю.
Маю декілька рецептів, почерпнутих тут - за що щиро вдячний їх авторам.
Хочу спитати практиків та ентузіастів релоадінгу - набій на 28 грам у 12 калібрі - хто якому пороху надає перевагу?
Звичайно, це такі популярні сорти, як AS, 206V, C7V та ще, можливо, мною не помічені.
Які переваги мають вони? В комплекті з якими капсулями та ПК показують найкращі результати?
Дякую за увагу.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Вітаю, шановне панство!
Регулярно відвідую цю тему та уважно читаю.
Маю декілька рецептів, почерпнутих тут - за що щиро вдячний їх авторам.
Хочу спитати практиків та ентузіастів релоадінгу - набій на 28 грам у 12 калібрі - хто якому пороху надає перевагу?
Звичайно, це такі популярні сорти, як AS, 206V, C7V та ще, можливо, мною не помічені.
Які переваги мають вони? В комплекті з якими капсулями та ПК показують найкращі результати?
Дякую за увагу.
Пробував багато Спортингових набоїв, саме краще (для мене), потужний капсюль 688 або СХ2000 + п/к СкитПистон. Такою зв'язкою, потужний капс, порох 206V, п/к СкитПистон, полюю 3 роки. Гарний набій, осип рівномірна, попав - упало!
 
Зверху