Порох NobelSPORT

Stanislav Fursa

Снайпер
Пелюстки розриваєте?
Ні, так стріляю. Там і так, пелюстки єлі тримаються, буває і самі з п/к повністю зриваються, летить тільки пиж-амортизатор з "коронкою".
А часом фото осипу з чоків ТОЗ-34 на

нема?
На тел, уже на жаль немає фото, а в цій темі, є мої мішені і не одна.
 

igor21

Слідопит
Переглянути вкладення 751823
Вот такой результат имеем с Тоза 34
Спасибо!
Правда, 25м и 1,35х26...
Похожее и у меня с ДС 1,0мм МЦ2112...
Просто я не вижу большой разницы в "осип рівномірна" между Одесским ПК на 28гр с разрезанными лепестками и BRS23 в классическом патроне 688/1,45 206V/28 при стрельбе из сильных чоков. Характерное "сгущение к центру" остается... По крайней мере, у меня на бумаге...
 
Використовую такий набій на стенді. Відразу скажу - зрідка!)
G1000, 1.37 гр. 206V, ПК Одеський Спорт 28 ще з перших якісних партій, 28 гр. дріб №7, "зірка" та докатка OMV SP2.
Подобається все! По бумазі не стріляв та хрону, нажаль, не маю.
Але маю також Пістон Скіт. І дуже цікаво - як саме найкраще спорядити його під новий боєприпас! Особливо з капсулем G1000. Яку наважку пороху 206V використати.
 

ATIS

Снайпер
Використовую такий набій на стенді. Відразу скажу - зрідка!)
G1000, 1.37 гр. 206V, ПК Одеський Спорт 28 ще з перших якісних партій, 28 гр. дріб №7, "зірка" та докатка OMV SP2.
Подобається все! По бумазі не стріляв та хрону, нажаль, не маю.
Але маю також Пістон Скіт. І дуже цікаво - як саме найкраще спорядити його під новий боєприпас! Особливо з капсулем G1000. Яку наважку пороху 206V використати.
Я споряджаю під франкі , з пістоном завжди 1.44. Що по тарілкам, що по припутню, все Ок.
Швидкість 405 і вище...
 

shpak

Мисливець
Я споряджаю під франкі , з пістоном завжди 1.44. Що по тарілкам, що по припутню, все Ок.
Швидкість 405 і вище...
[/QUOTE. В мене 1,44/28,після 50 пастрілів починає боліти щока і плече,після 100-пропадає бажання стріляти(переломка). При 1,42/28-все ок.
 

Zabar Andrij

Мисливець
Використовую такий набій на стенді. Відразу скажу - зрідка!)
G1000, 1.37 гр. 206V, ПК Одеський Спорт 28 ще з перших якісних партій, 28 гр. дріб №7, "зірка" та докатка OMV SP2.
Подобається все! По бумазі не стріляв та хрону, нажаль, не маю.
Але маю також Пістон Скіт. І дуже цікаво - як саме найкраще спорядити його під новий боєприпас! Особливо з капсулем G1000. Яку наважку пороху 206V використати.
доречі новий спорт 28 дуже якісний
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Дякую за відповідь.
А яку наважку пороху кладете для ТОЗ 34?
Я так розумію, набій такий:
688 чи СХ2000, порох 206V, Скит Пістон, дріб 28 грам.
206V - 1.44/1.45 грам (дріб 7% сюрми, БМВВерсії). Навіть і сірі ворони падали на доволі гарних відстанях, набій чудово працює.
 
206V - 1.44/1.45 грам (дріб 7% сюрми, БМВВерсії). Навіть і сірі ворони падали на доволі гарних відстанях, набій чудово працює.
Де таку дріб найшли з 7%дайте може данні, собі шукаю таку вже давненько
 
Зверху