Порох NobelSPORT

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Искать времени нет, подскажите навеску А1 для картечи 28г. Картечь 8мм, в п/к Сильвер становится по 3шт в ряд, всего 9шт.
По этому поводу расписал вам в личной переписке! ;)

Вскрыл патрон ТАХО с таким снарядом, думал там csb-2, а там порох - какая-то хрень, типа Сильвера. У меня такого нет.
Это порох "Сокол"...
bezdymnyj-poroh-sokol.jpg
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Искать времени нет, подскажите навеску А1 для картечи 28г. Картечь 8мм, в п/к Сильвер становится по 3шт в ряд, всего 9шт.
Время нынче сложное, до границы с ПМР от дома 5км по прямой. Надо бы «гостинцев» заготовить, если «гости» пожалуют.
Это масса картечи без п/к:

Вскрыл патрон ТАХО с таким снарядом, думал там csb-2, а там порох - какая-то хрень, типа Сильвера. У меня такого нет.

Из порохов есть ещё А0, Сsb-2, C7L, 206v.
По навеске вроде бы 206v подходит, но картечь на нем никогда не снаряжал, думаю на А1 попробовать.
Це не сільвер.. взагалі на сокол схоже.
 

zavgosp75

Мисливець
Искать времени нет, подскажите навеску А1 для картечи 28г. Картечь 8мм, в п/к Сильвер становится по 3шт в ряд, всего 9шт.
Время нынче сложное, до границы с ПМР от дома 5км по прямой. Надо бы «гостинцев» заготовить, если «гости» пожалуют.
Это масса картечи без п/к:

Вскрыл патрон ТАХО с таким снарядом, думал там csb-2, а там порох - какая-то хрень, типа Сильвера. У меня такого нет.

Из порохов есть ещё А0, Сsb-2, C7L, 206v.
По навеске вроде бы 206v подходит, но картечь на нем никогда не снаряжал, думаю на А1 попробовать.
Я споряджаю 206v, капсуль зелений, 1, 47 порох, обтюратор, пиж пінопласт, прокладка порохова 16 к., картечин 9 шт ( тільки щоб реально була 8мм, а не +- хз скільки) без контейнера в мене набагато краще прилітає, закриваю зіркою.
Під своє звуження підбирайте чи потрібен контейнер чи ні, в мене навіть на согласуйочому контейнері не получалось.
Не рахуйте за рекламу, але на Капітановій картечі в мене найкращі результати, що 8мм, що 7,2 (36гр.) І 6,5мм (6,2 не полетіла ні в контейнерах ні без них) . 7,2 на С7L на 50 м то взагалі ідеально.
 

Каменяр

Слідопит
тільки щоб реально була 8мм, а не +- хз скільки)
Не рахуйте за рекламу, але на Капітановій картечі в мене найкращі результати, що 8мм, що 7,2 (36гр.)
Не перехваліть. Є в мене 8 мм картеч від Капітана. Штангелем треба гратись щоб підібрати отой «+- хз скільки».
 

Рпг22

Мисливець
Доброго,буду вдячний якщо хто з форумчан допоможе (підскаже) де можна придбати в перевірених продавців пороха та капсулі Нобель.У нас в магазинах по Сумах крім D20 та тахо ні....я нема.Звичайно в приват,дякую.
 

Інтер

Мисливець
А як збырали патрон?
Для 7,2 я собираю так 1,47 206В КВ 688 контейнер гуаланди н 19 на дно контейнера прокладка 2-3 мм корок 20 калибра 12 картечин ,звезда ,закрутка, докатка омв. С получока на 35 м все картечины в кругу 16 дольной мишени попали кучность равномерная сгущение к центру. Сделал вывод что можна нормально и на 40 метров стрелять. Ата венза ствол 760 мм
 

zavgosp75

Мисливець
Не перехваліть. Є в мене 8 мм картеч від Капітана. Штангелем треба гратись щоб підібрати отой «+- хз скільки».
Згоден що не ювелір, але у других брав то від заявлених 8 розброс від 7,7 до 8,2 , і на плоскогубцях також програє ....
 

zavgosp75

Мисливець
А як збырали патрон?
Зелений капсуль, 1,82 C7L, обтюратор рівне, піностирольний пиж, прокладка порохова 16кал., 7,2 36гр (непам'ятаю скільки рядів по 4шт), хрустик, закрутка.
Звуження у мене 17,4 вже навіки, не міняється, постійно відходили то кулібіни мені таке зафіксували.
У мене С7л найкраще працює на м'яких пижах, або пінопласт, або Рівненський пиж - контейнер, ні на пробці, войлоку, інших п/конт. задовільних результатів не добився (куча, різкість, дальність). На всіх полюваннях постріли на граничних дистанціях. Тільки на нору з під Ягів набої на С7, не пішов він мені на дальні дистанції, як зберу осип то різкості ніякої . Але це під мій ствол, під свій експерементуйте.
 

БМ-16

Мисливець
Зелений капсуль, 1,82 C7L, обтюратор рівне, піностирольний пиж, прокладка порохова 16кал., 7,2 36гр (непам'ятаю скільки рядів по 4шт), хрустик, закрутка.
Звуження у мене 17,4 вже навіки, не міняється, постійно відходили то кулібіни мені таке зафіксували.
У мене С7л найкраще працює на м'яких пижах, або пінопласт, або Рівненський пиж - контейнер, ні на пробці, войлоку, інших п/конт. задовільних результатів не добився (куча, різкість, дальність). На всіх полюваннях постріли на граничних дистанціях. Тільки на нору з під Ягів набої на С7, не пішов він мені на дальні дистанції, як зберу осип то різкості ніякої . Але це під мій ствол, під свій експерементуйте.
Дякую
 

djon20djon

Мисливець
Привіт друже.А на нобель АО (магнум) який капсуль краще¿?? не можу знайти. Дякую
 
Зверху