Порох NobelSPORT

ldkukr

Снайпер
Я б на Тахо написал и фотки приложил, от греха, пусть прокомментирует! по заводу такого не может быть, у этой банки »бобёр» протух Или сильно перенервничал. Как бы Вам нервничать не пришлось от «его величества»
 

oms

Слідопит
Фух! Выдохнул!:) Дружище,а у вас тоже такая надутая банка попадалась? От чего такое может быть?
Да, было дело этой зимой. Бутылка C7L выглядела примерно так же.
Не знаю, почему так получается. Может, порох на заводе фасуется или хранится в холодном помещении.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Да, было дело этой зимой. Бутылка C7L выглядела примерно так же.
Не знаю, почему так получается. Может, порох на заводе фасуется или хранится в холодном помещении.
Ну отстрел на этом порохе проводили? Порох отработал штатно? Никаких эксцессов не случилось?
 

oms

Слідопит
Ну отстрел на этом порохе проводили? Порох отработал штатно? Никаких эксцессов не случилось?
Именно из этой бутылки еще не снаряжал, только планирую в ближайшее время.
Была еще одна пухлая бутылка, но раздуло ее не так сильно. Порох или С7, или C7V был, точно не помню. Из этой бутылки снарядил и выстрелил много патронов, все было нормально.
 

Охотник77

Снайпер
Не знаю, почему так получается. Может, порох на заводе фасуется или хранится в холодном помещении.
Підозрюю що всетакі не герметично закрита кришка або десь появилась тріщинка) від неодноразового транспортування і повітря (з вологою) потроху циркулює. Мало віриться щоб при відправці запакували таку банку.
Как бы Вам нервничать не пришлось от «его величества»
Отут запросто може бути що завгодно,тим паче з часом.ви ж її не за місяць же розтріляєте
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...не герметично закрита кришка або десь появилась тріщинка...
Та шо ви кажете!!! А трішки уважніше почитати мій пост вище ніяк?...
...відкрив трішки банку, зашипіло повітря і через десь хвилин п"ять-сім, банка прийняла належний вигляд...
Якщо б банка була не герметична,вона ніколи так би не шипіла при відкритті, як пляшка шампанського, та не тримала повітря, яке в неї було всередині!
 

Вова!!!

Снайпер
Недавно брал D20 в такой фасовке , немного раздута была, но не настолько. Открыл , от стрелял всё норм. Вчера сел снаряжать сразу не обратил внимание, а после такого случая посмотрел, банка стала ровной. Ни чего там страшного особо быть не может. Ну я так думаю...
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Моё мнение такое:
При фасовке пороха специально банку никто не надувал! Коль с ней такое случилось, то какой то не хороший процес там произошел с порохом однозначно, что повлекло за собой выделение газов и вздутие банки. Может на первый взгляд, по ощущениям, с порохом ничего и не случилось, работает штатно, но какой то не хороший момент уже с ним произошел.
Попробуйте отстрелять, если работает то не заморачивайтесь используйте по назначению.
Удачи!
 

Охотник77

Снайпер
Та шо ви кажете!!! А трішки уважніше почитати мій пост вище ніяк?...

Якщо б банка була не герметична,вона ніколи так би не шипіла при відкритті, як пляшка шампанського, та не тримала повітря, яке в неї було всередині!
так ви оказується все знаєте))) то так пофастаться баночкою рішили ;):)
 

Вова!!!

Снайпер
Народ 40-а летним Соколом стреляет и ничего , да ещё крыком кричат- ещё давай!!! Ничего с ним не произошло, наберите дурного в голову. У нас уже требования к гладкими патрону выше чем у людей к нарезному которым будут стрелять на соревнованиях по высокоточке!
 

Zabar Andrij

Мисливець
Друзі,всім привіт!
Замовив банку пороху Nobel Sport C7 ємністю 500 грам. Сьогодні до мене вона приїхала у дуже цікавому вигляді! Роздута,ніби її накачали повітрям. Партія виготовлена у Червні 2020 року. Так от у мене питання, хтось купляв пів кілограмову банку пороху і у якому вигляді вона була? Будь ласка відгукніться, та прокоментуйте фото...
Пи. Си. Банку поки не відкривав...
Переглянути вкладення 657549 Переглянути вкладення 657550 Переглянути вкладення 657551
Це властивості самого матеріалу банки роздуватися від температури.
В мене залишилося декілька порожніх банок, і я щоб зняти акуратно етикетки для подальшого зберігання там шроту, грів монтажним феном, вони всі роздувалися як кульки
 

Степанович 2

Снайпер
Моё мнение такое:
При фасовке пороха специально банку никто не надувал! Коль с ней такое случилось, то какой то не хороший процес там произошел с порохом однозначно, что повлекло за собой выделение газов и вздутие банки. Может на первый взгляд, по ощущениям, с порохом ничего и не случилось, работает штатно, но какой то не хороший момент уже с ним произошел...
Цей варіант правдоподібніший чим той, де кажуть, що банку надуло із-за різниці температур при фасовці.
І якщо це так, то він і відповідно, не тільки не приємніший, який залишає осадок, але і такий, що порох має порушені технічні характеристики і тим самим стає більш не пригодним. Краще такий порох обходити, від гріха подальше.
Хто придбав уже, удачі в використані.
 

huntumy

Зброяр
Друзі,всім привіт!
Замовив банку пороху Nobel Sport C7 ємністю 500 грам. Сьогодні до мене вона приїхала у дуже цікавому вигляді! Роздута,ніби її накачали повітрям. Партія виготовлена у Червні 2020 року. Так от у мене питання, хтось купляв пів кілограмову банку пороху і у якому вигляді вона була? Будь ласка відгукніться, та прокоментуйте фото...
Пи. Си. Банку поки не відкривав...
Переглянути вкладення 657549 Переглянути вкладення 657550 Переглянути вкладення 657551
Заграло)
 
Зверху