Порох NobelSPORT

Panters

Снайпер
Та звідки ж мені знати, що Ви мали на увазі? :rolleyes:
Спробуйте більш чітко формулювати питання.;)


Мені доводилося успішно споряджати на А1 пістолетні набої, де маса снаряду становить всього 9г!


Я думаю, що вийде. Гуаланді, рекомендації якої я навів вище, фірма поважна, туфту не гнатиме.;)


Та можна, звісно, тільки хочеться споряджати на більш сучасних порохах європейського виробника.
От і спорядіть, а результати покажете в темі, ;) , і не будем переливати з пустого в порожнє.
 

Моше Фрогъ

Мисливець
От і спорядіть, а результати покажете в темі, ;) , і не будем переливати з пустого в порожнє.
:cool:
Також непогано було б застрахувати життя та майнові ризики!
Рідні точно будуть вдячні та поставлять чудовий пам'ятник, коли що)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Является ли С7 эквивалентом Д20? И какую навеску в 20 калибр д20 можео использовать?
1638269939410.png
 

Каменяр

Слідопит

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я би так не стверджував. Тому що «эквивалент это нечто равноценное другому», а с7 далеко не д20. Навіть по ціні.
В повідомлені стоїть знак оклику... Я питаю, тому що ніколи не мав справ з с7, навіть не бачив його в живу, по роміру навантажки в набой 12 калібру 1.55х32, припустив, що може бути еквівалентом
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...ніколи не мав справ з с7, навіть не бачив його в живу...
Друже Optimum, С7 відмінний порох, купіть собі пів кілограмову банку і будете задоволені!
...по розміру навантажки в набой 12 калібру 1.55х32...
По розміру самих порошинок, порох дійсно різний. Д20 має п"яточки кругленької форми, він більш пухкий і його при наважці 1.55 буде у гільзі трішечки більше, ніж при тій же самій наважці С7. А от порох С7, має за формою маленькі квадратики і за розміром порошинок меньш пухкий, тому за об"ємом його у гільзі буде трішечки меньше.
Ось вам друже фото, порівнюйте...
п1.jpg
п2.jpg
п3.jpg
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Друже Optimum, С7 відмінний порох, купіть собі пів кілограмову банку і будете задоволені!

По розміру самих порошинок, порох дійсно різний. Д20 має п"яточки кругленької форми, він більш пухкий і його при наважці 1.55 буде у гільзі трішечки більше, ніж при тій же самій наважці С7. А от порох С7, має за формою маленькі квадратики і за розміром порошинок меньш пухкий, тому за об"ємом його у гільзі буде трішечки меньше.
Ось вам друже фото, порівнюйте...
Переглянути вкладення 728127 Переглянути вкладення 728128 Переглянути вкладення 728129
спасибо за подробный ответ
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня друзі таке питання кажу що це порох сокіл товариш каже що з пулемьота 7.62 халасті то що це за порох дякую Переглянути вкладення 728948
Да в холостых к АК шёл порох Сокол!
Во времена когда с порохом было туго,
некоторые вояки, разбирали патроны ,
гильзы на склад,а порох на Охоту!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Андрю F

Мисливець
При низьких температурах весь ствол "лохматий" від незгорівшого пороху. Заряджав 1,65/32. Можливо, при більшій наважці шроту такого не було б. Одним словом, нарешті використав і перехрестився.
Полюю літом 206S 1.7, а в зимку 1.75 на 32 шроту, все згорає і не лохмате. Потріл нормальрий, рушниця не бодається
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Я стрелял 206S 1.62 х 32 конт Е-36, кап 686 ,звезда,докрутка -комфортно!
От нашёл отстрел по скоростям!
 

Виталя

Снайпер
Я стрелял 206s 1.65х33 с Тоз 34 скобой разрубал себе палец,и отдача была очень сильная.... Больше такие заряды делать не буду,но и в принципе перешёл на другой порох.
 

huntumy

Зброяр
Я стрелял 206s 1.65х33 с Тоз 34 скобой разрубал себе палец,и отдача была очень сильная.... Больше такие заряды делать не буду,но и в принципе перешёл на другой порох.
А зачем Вы туда 33 сыпали? Вообще-то 206с кусючее С7 и А1. Но так чтоб разрубать такого даже и не слышал.Когда впервые его пользовал 2013г. На зиму снаряжал 1,75/32. Хороший патрон был. Дикой отдачи и близко не было. Но тогда и порох другой был.
В середине октября отстреливал патроны товарища на 206с 686 1,7/32 ПК сильвер32 , звезда. Скорость была в районе 390-400мс. Патронам было года три или четыре.
 

Lex12310

Мисливець
Корму что, мне 206s, не подошёл вообще. Купил 200 граммов баночку, перепробовал кучу рецептов, выложенных тут и нифига, дробь разкидывает, стволы грязные. Выстрелял его под пули на стрельбище. Теперь с7 и а0
 
Зверху