Порох!!??

Статус
Закрита.

виктор 15

Снайпер
Доброго!Дістався такий порох від дідуся мисливця,буду вдячний в допомозі в визначенні що за порох.Дякую
 

Вкладення

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
В банках з під соколу
Вон выше сбросили фото пороха для нарезняка. Похож не то слово.
Я бы на Вашем месте не рисковал.
Лучшее для него применение на сегодняшний день - зрелищное файер-шоу. Естественно с соблюдением всех мер безопасности.
 

иж 18

Слідопит
Доброго!Дістався такий порох від дідуся мисливця,буду вдячний в допомозі в визначенні що за порох.Дякую
На порох фазан похож. Узнайте у дедушки поподробней о этом порохе если это возможно это если большое количество, если его мало то смело в утиль.
 

mulyavchik

Снайпер
Доброго!Дістався такий порох від дідуся мисливця,буду вдячний в допомозі в визначенні що за порох.Дякую
В мене теж такий був. Теж банка з під Соколу. Пішов як Сокіл по 2гр на 12 кал та 32гр. дробу аж засмерділо за ним.Доречі десь тут була моя тема по цьому питанню, якщо знайдете можете глянути і порівняти зі своїм.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
100% але хотілосьби просто для себе вияснити,
Навіть і як для себе, теж не бажано! Бо "як для себе" теж може коштувати здоров'я, так що, я б на Вашому місці, не те, що би експерементувати, но і для себе теж би не з'ясовував.. Якось так.
 

mulyavchik

Снайпер
Навіть і як для себе, теж не бажано! Бо "як для себе" теж може коштувати здоров'я, так що, я б на Вашому місці, не те, що би експерементувати, но і для себе теж би не з'ясовував.. Якось так.
А я попитавася тут у компетентних в цьому питанні людей,.послухав їхніх порад,вибрав для себе золоту середину,тай вистріляв свій Сокол.Почавши з мінімальних навісок.Якщо він зберігався в нормальних умовах то нічого з ним небуде.Так що якщо шан.Т.С.хоче погратись то може поекспериментувати і я думаю все буде гуд. ІМХО. Якось так.
 
Статус
Закрита.
Зверху