Посовітуйте у виборі карабіну.

Сергей.М.

Мисливець
Хочу придбати бюджетний карабін у 308кл. для полювання на копитних, мисливець я уже зі стажем але нарізного у мене ніколи небуло, надумався продади мотор лодочний Меркурі 15м і за ці кошти купити нарізне посовітуйте що придбати з пов.
 

kef

Зброяр
Я би Вам порадив з початку ,якщо немає знайомих власників зайти в магазин мисливської зброї і наочно ознайомитися з різними зразками гвинтівок в даному калібрі. Щоб мати хоть якусь уяву .що Вам потрібно. При наявності дозволу на придбання Вам 'покажуть' все що захочете.
 

Сергей.М.

Мисливець
Я би Вам порадив з початку ,якщо немає знайомих власників зайти в магазин мисливської зброї і наочно ознайомитися з різними зразками гвинтівок в даному калібрі. Щоб мати хоть якусь уяву .що Вам потрібно. При наявності дозволу на придбання Вам 'покажуть' все що захочете.
Та знайомих богато, у магазині їмби тільки продати, зі знайомими совітувався вони кажуть що 308кл. буде для мене саме те що мені потрібно а з вибором бренда без разниці, тільки не російську із за ваги, і хотілосяб щоб кучніше била це найголовніше на мій погляд у виборі моделі.
 

Androsh

Слідопит
Хочу придбати бюджетний карабін у 308кл. для полювання на копитних, мисливець я уже зі стажем але нарізного у мене ніколи небуло, надумався продади мотор лодочний Меркурі 15м і за ці кошти купити нарізне посовітуйте що придбати з пов.
Продаю недорого Mossberg 308, пишите в личку...
 

Сергей.М.

Мисливець
Ще питання у виборі оптикі, (КАЛІМАТОР чи ОПТИКА) в основному охота загонна, коліматор ставив на гладке але богато (але) непопадаю може у мене такий коліиатор і ще питання яка разниця в оптиці загонника чи просто оптика я так примерно понімаю якщо подивитись у бінокль у лісі то нічого непобачиш, перед тобою буде стіна лісу.
 

Сергей.М.

Мисливець
Продаю недорого Mossberg 308, пишите в личку...
Продаю недорого Mossberg 308, пишите в личку...
Продаю недорого Mossberg 308, пишите в личку...
Я незнаю як Вам написати в лічку мій т.073 0425395 Сергій.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ще питання у виборі оптикі, (КАЛІМАТОР чи ОПТИКА) в основному охота загонна, коліматор ставив на гладке але богато (але) непопадаю може у мене такий коліиатор і ще питання яка разниця в оптиці загонника чи просто оптика я так примерно понімаю якщо подивитись у бінокль у лісі то нічого непобачиш, перед тобою буде стіна лісу.
Все сташнее жить на свете... Где охотиться планируете территориально? Я туда ни ногой...
 

Сергей.М.

Мисливець

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Київська обл. Почему не ногой єслі Ви на форумі я так розумію Ви мисливець, чи Ви протів нарізного.
Просто страшно... Что предупредили - спасибо. Если таки приобретете - дайте знать: я какое-то время в столицу воздушным транспортом предпочту добираться. Вверх только не палите.
 

Сергей.М.

Мисливець
Просто страшно... Что предупредили - спасибо. Если таки приобретете - дайте знать: я какое-то время в столицу воздушным транспортом предпочту добираться. Вверх только не палите.
ОК. ЦІКАВИЙ ДЯДЬКА.
 

huntumy

Зброяр
Думаю больше подойдёт 1-4 кратность.
Сам на загонке пользую коллиматор.
 

barabaka

Слідопит
Думаю больше подойдёт 1-4 кратность.
Сам на загонке пользую коллиматор.
Автору теми, мабуть, теж треба дивитись в сторону коліматора.
На карабін, я так розумію, бюджет обмежений. А нормальний приціл буде коштувати не менше карабіна.
 

huntumy

Зброяр
А нормальний приціл буде коштувати не менше карабіна.
Нормальний карабін теж коштує нормально.
Якщо на це все дивитись та не купляти тоді все залишиться в мріях.
Люди полюють с китайцями хавке, ніко стерлінг, вектор оптікс і питань не має.
 
Зверху