Потрібна допомога у виборі Дульного звуження

Статус
Закрита.

Рпг22

Мисливець
Доброго дня "колегам по захопленню".
Потрібна консультація по змінним дульним звуженням по типу джеміні та інших.Маю бажання придбати чокове звуження для стрільби номерами дробу від 1 до 000 та взагалі нічого в цьому не розумію.Рушниця Ата Нео 12,РДС всі відстрілював взагалі нічого не сподобалось.Буду вдячний якщо хтось зі знаючих в цьому питанні. форумчан допоможе у виборі. Прохання не смітити в темі
 

Тратата

Мисливець
Доброго дня "колегам по захопленню".
Потрібна консультація по змінним дульним звуженням по типу джеміні та інших.Маю бажання придбати чокове звуження для стрільби номерами дробу від 1 до 000 та взагалі нічого в цьому не розумію.Рушниця Ата Нео 12,РДС всі відстрілював взагалі нічого не сподобалось.Буду вдячний якщо хтось зі знаючих в цьому питанні. форумчан допоможе у виборі. Прохання не смітити в темі
У меня аналогичный ствол.Рекомендую срочно приобрести на заказ у форумчанина Миклована два титановых комп н чока с д/с 0.38мм.(короткие и средние дистанции)и 0.76 или 0.63мм.(дальние выстрелы по перу или на зиму при дальних подрывах дичи).Не пожалеете(и если что всегда успеете снова кому то их продать).Это лично мой совет.Для нашего ружья со сверловкой 18.4мм.дробь номер "1"и "4"не совсем подходят(это примите к своему сведению).А главное успеть заказать изготовление этих чоков(Миклован планировал "свернуть" или временно в ближайшее время прекратить свою деятельность).Если не титановый-то можно и из простой стали(титан не ржавеет и всего лишь на 200 грн.дороже от из обычной стали).От 7-ки до "00"можно работать уверенно.Картечь и пулю эти чоки тоже принимают.
 
Останнє редагування:

Тратата

Мисливець
Из чока 0.38мм.некоторые наши коллеги добывают трофеи и до 60 шагов....(главное иметь хорошо подобранный патрон).
 

Тратата

Мисливець
Я все свои заводские чоки сразу продал и оставил только купленные на заказ комп н чок 0.38мм+34, и 0.76мм+34.
 

Рпг22

Мисливець
Дякую за відповідь,з паном Юрієм спілкувався,до січня не зробить,нажаль.
 

Тратата

Мисливець
Все равно заказывайте на потом.....они не "заржавеют"!!!Так как что будет потом-никто не знает....
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Из чока 0.38мм.некоторые наши коллеги добывают трофеи и до 60 шагов....(главное иметь хорошо подобранный патрон).
"Под стакан" на привале слышал от опытных охотников, что некоторым удается это делать (причем, систематически) и из родных ДС... А вообще оголтелые "циркачи" отлично стреляют даже и с постоянными ДС... Врут, поди?
 

Тратата

Мисливець
"Под стакан" на привале слышал от опытных охотников, что некоторым удается это делать (причем, систематически) и из родных ДС... А вообще оголтелые "циркачи" отлично стреляют даже и с постоянными ДС... Врут, поди?
За что "купил" инфу-за то и "продал". Каждый вправе в конечном итоге делать свой выбор.Мне чоки от Миклована нравятся и стрелять из них нравиться!Всем НИ ПУХА НИ ПЕРА и УДАЧНЫХ ВЫСТРЕЛОВ !!!
 

Охотник77

Снайпер
Под стакан" на привале слышал от опытных охотников, что некоторым удается это делать (причем, систематически) и из родных ДС... А вообще оголтелые "циркачи" отлично стреляют даже и с постоянными ДС... Врут, поди?
Тоже забил на покупку доп чоков и красоту на мишенях. Отлично справляются и родные,причом соосность их со стволом на троечку.
 

Виталя

Снайпер
А я вообще в начале сезона как в крутил 0,25.... и с ним вчера на закрытие по пушной дичи,и закрылся. Пока что и не думаю что-то другое приобретать. Но а там как говорится, время покажет.
 

Охотник77

Снайпер
Всі ці цацьки думаю лишнє.
Свій патрон і з рушницею на ти.
Так і є. Покупні патрони,рідні чокі з 5 зайців в цьому сезоні добув 4. Двох з них на відстані 50+ метрів.Ці гроші краще потратить на набої для покращення результатів в стрільбі.
 

СеменОвод

Новачок
"Под стакан" на привале слышал от опытных охотников, что некоторым удается это делать (причем, систематически) и из родных ДС... А вообще оголтелые "циркачи" отлично стреляют даже и с постоянными ДС... Врут, поди?

Знакомый стреляет из " разваленого" ижа , не то шо шат- стволы вправо -влево болтаются, и попадает, постоянно попадает) умеют некоторые стрелять получше среднестатистического стрелка.
 

Рпг22

Мисливець
Доброго вечора " Колегам Форумчанам",перш за все вітаю Вас зі святами,бажаю усім миру та здоров'я,душевних полювань та бажаних трофеїв.
Оскільки саме я створив дану тему думаю буде правильно поділитись своїми враженнями від власного досвіду користування змінними чоками.Придбав кікс 0.25(0.63),провів з ним чотири полювання,скажу так,різниця його роботи і рдс помітна ( на мою думку)кардинально.На істину не претендую,кожному своє.
Перше що одразу відрізняється це постріли контейнерними набоями,стріляючі однаковими цілий сезон примітив що у мене на Аті( з рдс) що у брата на іж 27(ссср) контейнер або взагалі не відкривався або частково,до чого це призводить думаю всім зрозуміло.На кіксу одразу видно,кожен розкритий рівномірно.Сам постріл здався більш комфортним.Осип дробу на бумазі не перевіряв,на снігу( видно думаю не гірше) сподобалась своєю рівномірністю( чого не побачив на рдс).Можливо збіг не знаю,але підранків не стало це факт, там де з рдс стріляв тричі з імплантом раз.Добув за ці чотири полювання три трофеї на різних відстанях.Для себе висновки зробив,думаю гроші витратив з користю.
Кожен обирає своє,та всеж додаткові звуження вважаю мають право на існування.З повагою!
Ще раз зі святом!!!
Тему мабуть можна закривати.
 
Статус
Закрита.
Зверху