Поцупили тему

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
И что теперь делать,как Вам жить дальше,я не знаю.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Далеко ходити не прийшлось. Знайшов поруч.

Едут два кума с охоти один другому говорит.кум яже говорил надо било ружье с собой брать.а другой ему.нет кум надо било собаку више подбрасивать.С.УВ.

Здається, тут теж десь коми не вистачає...
:)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
— Посилаю Джека: "Побiжи, пошукай, чи нема на тiм болотi бекасiв". Джек побiг, метнувся сюди-туди по болоту, бiгав, нюхав, прибiгає, висолопивши язика.
— Що, — питаю, — нема?
— Нема! — каже.

О.В.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
— Посилаю Джека: "Побiжи, пошукай, чи нема на тiм болотi бекасiв". Джек побiг, метнувся сюди-туди по болоту, бiгав, нюхав, прибiгає, висолопивши язика.
— Що, — питаю, — нема?
— Нема! — каже.

О.В.
+++
 

Mykola STARyy

Снайпер
На рахунок «не проти» Ви б Цицерона запитали, і чому Ви завжди звертаєтесь з маленької «в»
Тому що Український правопис, схвалений Національною Академією Наук в 2015р, не передбачає вживання займенника "ви" з великої літери в звертанні до одної особи. Як і попередні редакції, до речі.
А от знак питання в запитальному реченні ставити обов'язково.:p
 

Корнилов

Снайпер
Тому що Український правопис, схвалений Національною Академією Наук в 2015р, не передбачає вживання займенника "ви" з великої літери в звертанні до одної особи. Як і попередні редакції, до речі.
А от знак питання в запитальному реченні ставити обов'язково.:p
:D:D:D
 

Behmen

Мисливець
А от знак питання в запитальному реченні ставити обов'язково.:p[/QUOTE]
Не вийшло дописати речення, перебили, пишу на телефоні. А за «Ви» вибачаюсь.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я это все читаю,или мне это снится???:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
От бачите - вже є користь, кому потрібно - навчиться.
та я наче і не потребував:D:D:D - школу з медаллю закінчив, в універі з мови відмінно було, а все завдяки моїй мамі - вона філолог з 35-річним стажем, уявіть, що мені було в дитинстві:D:D:D
тут тема з назвою "Хочу повийо..сь", от і змушений підігрувати, щоб розважитись у міжсезонні!
А взагалі, прошу пана ТС не відмовити у моєму проханні прочитати курс лекцій з правопису після майбутнього Відкриття для мого колективу, особливо після вдалого полювання, особливо на копитних (!), коли вся компанія сидить за столом! Переконаний, такі читання матимуть надзвичайний успіх, а лектор матиме змогу записати до свого словничка декілька цікавих висловів.:D:D:D
 

Mykola STARyy

Снайпер
:D
тут тема з назвою "Хочу повийо..сь", от і змушений підігрувати, щоб розважитись у міжсезонні!
Нормальна тема, бо часом так нашрайбають що без 100грам не розбереш, а мені ж ніззя.
От жаба і дусить:mad: (на рахунок 100грам:()
 
та я наче і не потребував:D:D:D - школу з медаллю закінчив, в універі з мови відмінно було, а все завдяки моїй мамі - вона філолог з 35-річним стажем, уявіть, що мені було в дитинстві:D:D:D
тут тема з назвою "Хочу повийо..сь", от і змушений підігрувати, щоб розважитись у міжсезонні!
А взагалі, прошу пана ТС не відмовити у моєму проханні прочитати курс лекцій з правопису після майбутнього Відкриття для мого колективу, особливо після вдалого полювання, особливо на копитних (!), коли вся компанія сидить за столом! Переконаний, такі читання матимуть надзвичайний успіх, а лектор матиме змогу записати до свого словничка декілька цікавих висловів.:D:D:D
Гадаю, що коли б я потрапив до вашого колективу, то зумів би щонайменше, навчити хлопців традиційної лайки, гострого українського слівця, на відміну від того лайна собачого, котрим обходитесь ви, сором'язливо ховаючи його за трьома крапками.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Гадаю, що коли б я потрапив до вашого колективу, то зумів би щонайменше, навчити хлопців традиційної лайки, гострого українського слівця, на відміну від того лайна собачого, котрим обходитесь ви, сором'язливо ховаючи його за трьома крапками.
а я гадаю, що і рота би не роззявили... і не тільки у моєму колективі.
 
Статус
Закрита.
Зверху