По гончим вопросов имею задать.

praktikant

Мисливець
А

А ще є полудурки...переважно серед людей, сують свої нюхи в усі теми про гончих...і що для них характерно паскудять лиш УКГ.
Їх дуже легко впізнати, вони знають дві породи гончих, ну може три...решта так, сміттячко.
Во опять охотница вылезла, ну что ты уже созрела выложить свою матроску, или ты себя к полудуркам записал, которые только языком треплют.
 

huntumy

Зброяр
Пане huntumy, скажіть, лайки це порода, чи також "полудворки"?
Лайка це зовсім друга порода.
А латвійські, литовські гончаки,
На Україні таких не зустрічав. На скільки знаю з ними в основному на копито полюють загонами. Це зовсім друге полювання
 

huntumy

Зброяр
Всем спасибо за советы, пока:). Скачал литературы, дал другу на изучение. Пока понятно одно, нужно понять процес нагонки, саму работу гончей, как, что и к чему, а то пока непонятно почему столько разногласий мягко говоря, оно и понятно знаю что гончая гонит с голосом и все:) буду и я читать много.

Другу уже засватали Словацького Копова, но что-то вроде чуть не то. Все читаем книги.
Лучше поохотить день другой с гончей а там будет видно нужна она Вам или нет. Удачи в нелегком труде.
 

huntumy

Зброяр
Все-таки порода, яка має право на полювання? Не "полудворки"? Можете дати пряму відповідь?
Так я уже дав.
Добре дам більш розгорнуту відповідь.
Вважаю лайку мисливською породою. Основний об'єкт полювання яких копито,куниця,білка,борсук. Деякі працюють по пернатій але досконало одиниці.
 

homa0777

Мисливець
))) тільки но третій підвалив до смичка і...скол)
Теж всім дякую і пока.
 

praktikant

Мисливець
Всем спасибо за советы, пока:). Скачал литературы, дал другу на изучение. Пока понятно одно, нужно понять процес нагонки, саму работу гончей, как, что и к чему, а то пока непонятно почему столько разногласий мягко говоря, оно и понятно знаю что гончая гонит с голосом и все:) буду и я читать много.

Другу уже засватали Словацького Копова, но что-то вроде чуть не то. Все читаем книги.
По мимо хорошей собаки, для охоты в камыше, должна ещё быть не просто хорошая, а отличная команда охотников, вот и у нас вроде как собаки гоняют, но как задалбывают вопросы в рацию каждые 5 минут, а шо нам делать, это при том что охотимся уже лет 7 точно, а некоторые и больше. Для такой работы в камыше вся команда должна работать как часы, вон как Винницкие охотятся, там у каждого члена команды на кармане лежит шворка, и пусть только он выпустит собаку с камыша.
 

huntumy

Зброяр
Мы рации забросили еще мобилок не было. Пользуемся телефонами вопросов нет вообще. На счет толпы это конечно да. Тяжело управлять шайкой. Шворка у всех должна быть это закон!!! Если кто то увидел вонючку, все ломятся ловить любыми методами собаку. А если еще и гонит это конечно марафон.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не могут потому что сцыт
Видать после охоты перебрал.
Ты перестань бухать и веди себя нормально
Во опять охотница вылезла, ну что ты уже созрела
Ндааа!!!
Оце ви , хлопці, пласт культури вивернули!!!!
Так я уже дав.
Добре дам більш розгорнуту відповідь.
Вважаю лайку мисливською породою. Основний об'єкт полювання яких копито,куниця,білка,борсук. Деякі працюють по пернатій але досконало одиниці.
Дякую.
Давайте глянемо що пише пан Сабанєєв про лайок. Сподіваюся вам це прізвище знайоме.
IMG_20181222_214518.jpg

Як бачите - дворняжки. І нічого, ніякого негативу, а зовсім навпаки. Недивлячись на різноплановість роботи. Може йому виховання бракнуло?

Не втримаюся показати галицьку лайку
IMG_20181222_214529.jpg

"Охотничий календарь" 1985р видання. стор 305.
 

huntumy

Зброяр
Ндааа!!!
Оце ви , хлопці, пласт культури вивернули!!!!

Дякую.
Давайте глянемо що пише пан Сабанєєв про лайок. Сподіваюся вам це прізвище знайоме.
Переглянути вкладення 433790
Як бачите - дворняжки. І нічого, ніякого негативу, а зовсім навпаки. Недивлячись на різноплановість роботи. Може йому виховання бракнуло?

Не втримаюся показати галицьку лайку
Переглянути вкладення 433791
"Охотничий календарь" 1985р видання. стор 305.
В цій темі писав, чому багато хто проти укг тому вона майже ні чим не відрізняється від собак з якими просто ходять на полювання на все що вискоче.
Мисливці котрі полюють з кровними гончаками не стріляють звіра з під лаптя, або відразу після підйому. Дають собакі попрацювати. А тут бац і постріл. І зустрічаєшь бидло з полудворком яке відстріляло Вашого зайця. У якого хватило совісті підстроїтись під чужого пса. Бігають ховаються як лохи, а теперь їм легалізували те саме що у них є тільки ховатись не треба вже. Все те саме, кабан,коза,лисиця,заєць і довго не ганяє. Уже ясніше нікуди!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не бачу звязку між
кабан,коза,лисиця,заєць і довго не ганяє.
і
бидло з полудворком яке відстріляло Вашого зайця
Ще на одне питання прошу відповісти чесно і прямо: ви на полюванні зустрічали саме карпатця?

Рекомендую вам почитати про відновлення німецьких порід після Другої Світової. Дратхаара, курца, ягдтер'єра. УКГ зараз також відновлюється, звідси і різниця і в екстер'єрі і в роботі.
п.с. Сьогодні ви сильно зіпсували враження про себе. Шкода.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В октябре этого года была в соседнем районе выставка-выводка собак охотничьих пород. В связи з известными событиями у нас в области, такие мероприятия у нас проводятся не часто. Люди истосковались, да и элементарно необходимо получить первые экспертные оценки на собачью молодь. Короче, собрался народ. Не знаю сколько было участников, думаю побольше 50 собак выставлялось. Сначала более малочисленные и не очень распространенные в наших местах породы. Легавые немногочисленные, лайки, норных совсем немного. Но все проходило мирно, спокойно, размеренно. Как говорится "без шума и пыли" (с) А гончие, РГ и РПГ, само собой остались "на закуску". И вот тут и началось!!! :D Крик, шум, ругань. Все друг друга знают, какие-то претензии, обвинения, поливание грязью... :D В общем, я для себя почерпнул много нового и неизведанного :D Естественно, вся ссора и ругань проходила между парой-тройкой колоритных персонажей, но как неприятно было это слушать и видеть...
Ребята, давайте оставаться людьми и вести себя в рамках приличия!
 

homa0777

Мисливець
Я поважаю мабуть кожного хто тримає собаку, неважливо якої породи...тому що це праця велика. А породу мисливську, то взагалі...
Та на 5-й всеукраїнці (ну де я бухий з розставленими ногами ходив) довелось сидіти за столом з п. Горєліком. Він виставляв РГ, довго сиділи розповідали про свої полювання...ніякого повчання що ти нетак полюєш як Я...проста людська повага до купки ентузіастів. І мабуть звичайно, просте розуміння, що є різні породи гончаків...
Просте РОЗУМІННЯ.
Все просто і логічно...лайка-лай, лягава-лягати, норна-....гончак - пес що переслідує звіра з голосом по сліду...І це немає визначення в часі...
 

huntumy

Зброяр
Ще на одне питання прошу відповісти чесно і прямо: ви на полюванні зустрічали саме карпатця?
Нет, не видел. Слава Богу только один в области этой породы. Более чем доходчиво обьяснил свой взгляд на эти вещи. Любой адекватный охотник со мной согласится. На форуме мы все за зайчиками ходим. Но мы не пишем того чего нельзя писать.
Сегодня одного и того же зайца мог дважды в снег вкатать. Не стрелял потому что не получаю от этого удовольствие. Это не охота с гончей когда заяц стреляется сразу или почти сразу. Смычок работал чуть более трех часов, но мы так зайца и не взяли. Зато удовольствие получено. Это и есть охота с гончей!!!
 

ura83

Слідопит
довелось сидіти за столом з п. Горєліком. Він виставляв РГ, довго сиділи розповідали про свої полювання...ніякого повчання що ти нетак полюєш як Я...проста людська повага до купки ентузіастів. І мабуть звичайно, просте розуміння, що є різні породи гончаків...
Просте РОЗУМІННЯ.

Хома
до Вас питання:
то що краще гірка правда чи солодка брехня?
 
Зверху