По дроби...

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Толя - отличный мастер, а еще очень талантливый пиарщик. Он делает отличную дробь и умеет толково подать свою продукцию.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

bombarda

Новачок
Пользуюсь Толиной дробью пятый сезон , с каждым годом качество улучшается за это ему неуемному респект. Все патроны и всю дробь других производителей выстрелял на стенде. Крупную дробь от 3 и выше покупаю у товарища который льет на плашку с такой же твердостью как и Толя. Так что считаю что твердая дробь при современных порохах залог качественного патрона.
 

MEZZ@

Слідопит
Пользуюсь Толиной дробью пятый сезон , с каждым годом качество улучшается за это ему неуемному респект. Все патроны и всю дробь других производителей выстрелял на стенде. Крупную дробь от 3 и выше покупаю у товарища который льет на плашку с такой же твердостью как и Толя. Так что считаю что твердая дробь при современных порохах залог качественного патрона.
можно в личку тел. мастера нужна крупнее 3ки. Толиной пользуюсь мелкой тоже доволен качеством.
 

Vigilante

Мисливець
Взял у Толика дробь, а она без графита.
Это стандарт, или мне так повезло?
 

Каменяр

Слідопит
Також брав у Анатолія дріб, якість супер. Вся кругленька, і по твердості клас.
 

Вкладення

Каменяр

Слідопит
На першому фото шість дробинок Толіних з лівої сторони і шість дробинок магазинна такого ж номеру з правого боку.
На плоскогубцях коментувати немає потреби, твердість в порівнянні з моєю купленою в магазині на вищому рівні.
 

ATIS

Снайпер
Дайте будь ласка хтось номер Толі, замовив би в нього трохи шроту.
 

krushinski00

Снайпер
Можлив
Я ще з квiтня минулого року чекаю.
О якщо партії від 20-30кг то він відправляє раніше.а так по пару кг то дуже довго.я випадково попав на 3-10кг.та чекав одиницю майже півроку.
Правда одиничку робить не він но якість хороша.є багато на форумі хто виготовляє дуже якісний дріб.але вони ним не торгують.тільки для себе чи на обмін
 
Зверху