Предлагаю манки собственного изготовления на заказ.

Behmen

Мисливець
Доброго дня! Велике спасибі Ігору за його роботу, придбав вже другий, їду пробувати. Щиро дякую, здоров`я Вам!
 

вовцюгака

Мисливець
Дякую Ігоря за манки. Оформлення як в кращих домах Лондона;) Випробую вже на воді.
 

василь довжик

Слідопит
Хочу заказати манка.Вже замовляв.Задоволений на всі сто.
Маночок на малу воду.Зараз хочу на велику.Що порекомендуєте як можна вже сказати,професіоналу в видачі звуків.
 

василь довжик

Слідопит
Тишина.На телефон ніхто не відповів.Значить звернусь до більш,компетентних людей в цьому питанні.
 

Zagray-Ros

Новачок
Доброго і бадьорого всім ранку! От і я став щасливим власником маночка від Ігора, за що і хочу висловити йому величезну подяку!!! Манити ще не навчився, все ще попереду, а от мабуть випадковість, що в перший же день полювання з цим манком вдалося добути от такий трофейчик))) Ще раз хочу подякувати Ігору за його роботу!;)
 

Вкладення

василь довжик

Слідопит
Добрый вечер! Вы хотели дозвониться, или позвонить?)
За звичай і сам так роблю,раз не підняв на те вагомі причини.Але якщо на телефон який пов'язаний зі справами по роботі,перетелефоную завжди.
В вошому випадку тиша була.
Зробити щось це одне,а от мати покупця це вже інша річ.
Замовив манка Настюшу 2,задоволений.І в рази дешевше.
 

KFoR

Зброяр
За звичай і сам так роблю,раз не підняв на те вагомі причини.Але якщо на телефон який пов'язаний зі справами по роботі,перетелефоную завжди.
В вошому випадку тиша була.
Зробити щось це одне,а от мати покупця це вже інша річ.
Замовив манка Настюшу 2,задоволений.І в рази дешевше.
Можна за вас порадіти, але в мене Бак Гарднер не в фаворі після того як Б.І.О зявився :)
 

василь довжик

Слідопит
Можна за вас порадіти, але в мене Бак Гарднер не в фаворі після того як Б.І.О зявився :)
Кожен радіє по своєму.
Ви хочете сказати,що пан Ігор перестрибнув Бака?:)
Я маю теж його манка.Вправно завдяки йому завертаю і підманюю.
Але зараз мене настя 2 цілком задовольнила.Оскільки використовую його для більш далекої відстані.А вже на підльоті Ігоровим.Спецом замовив для малої води,він тихий.Нарікань стосовно манка не має.
Якби дозвонився замовив би в Ігоря.
Але не жалію за настю 2 ні грама.Манок для тих цілей для яких я його придбав супер.І ціна чудова.
 

василь довжик

Слідопит
Да, дайте время, обгоним и Бака ....
Ми тільки за аби мати свого майстра.Щоб замовити по бажаню своєму.Але й такі як Бак не будуть чекати.
Дума якщо буде ціна меншою,будуть звертатися,вищою так смисла ніякого.
Настяll ціна просто смішна в порівнняні.
 

Б.І.О.

Мисливець
Ми тільки за аби мати свого майстра.Щоб замовити по бажаню своєму.Але й такі як Бак не будуть чекати.
Дума якщо буде ціна меншою,будуть звертатися,вищою так смисла ніякого.
Настяll ціна просто смішна в порівнняні.
Доброе утро уважаемые форумчане и Васыль!!! Думал промолчать не получается!!! Вам понравился первый манок, пришли за вторым в "мой дом "и начали меня обзывать И рекламировать другой манок!!!! Причем неоднократно!!! Если бы Бак делал его вручную, поверьте, его цена была бы 100-160$.А так он льется От 200 и больше штук в час, и на выходе стоит копейки!!! Только затраты на пресформу Один раз и хватет её на сотню тысяч штук!!! Я дойду и до этого,только нужно время ....Купили Вы настю, пусть радует Вас!!!, но не надо её тут рекламировать и меня парафинить!!! Собрать готовый манок дело не хитрое!!!!Попробуйте сделать хоть один манок, и Вы меня сразу поймете!!!Надеюсь мы поняли друг друга!!! Спасибо за доверие и уважение!!! С уважением Игорь!
 
Останнє редагування:

василь довжик

Слідопит
Я вас не ображав.І ваш власний дім може бути на таких як олх.Там без варіантів продав і досвідос.А тут ми ділимся досвідом.Даєм якісь поради,один одному.
Якщо ви такий профі,ви б мали зрозуміти з моїх слів настя на дальняк,ваш на воду.Я думаю хто в темі зрозуміє.
Рекламою не займаюсь як вашим так настею.Хоча вашого хвалив не одноразово як тут так і на полювані і давав ваші реквізити для замовлення.
Більше ваша тема не цікава,якщо ви така емоційна особа!!!
 

KFoR

Зброяр
Ігор, не звертайте уваги. В мене на підвісі є і Бака манок, тільки він не основний. І своїм знайомим я ваші манки брав. Всі задоволені. Собі ще в акрилі замовлю. Гарні вони :)
 

Б.І.О.

Мисливець
Всем доброго времени суток!Взял у Игоря уже второй манок.Манки реально достойны Вашего внимания!Огромное Спасибо Игорю за его труд и человечность![/QUO Добрый вечер! Спасибо за доверие и уважение!!!
 
Зверху