Предлагаю манки собственного изготовления на заказ.

Доброго часу всим і Вам Ігор!
Хочу повідати форумчанам про свою радість і тим самим висловити МАЙСТРУ свою подяку! Придбав нещодавно один з витворів Майстра у одного мисливця, манок новенький але мені здалося, що він був розлагоджений. Зв'язався з Майстром і повідав йому свою історію. Ігор мене дуже уважно вислухав і запропонував прислати манок до нього на лікування;). І ось я його отримав!!! Мало того, що манок зазвучав так, як потрібно!!! Так Майстер його ще й одягнув у фірмовий мішечок і добавив підвіс:):):). Ну не знаю, як можна висловити подяку???
Ігоре! Дай Вам Боже і Вашій родині всього найкращого!!! Творчих і сміливих ідей, натхнення і здійснення всих ваших світлих мрій.
З повагою!
 

Б.І.О.

Мисливець
Доброго часу всим і Вам Ігор!
Хочу повідати форумчанам про свою радість і тим самим висловити МАЙСТРУ свою подяку! Придбав нещодавно один з витворів Майстра у одного мисливця, манок новенький але мені здалося, що він був розлагоджений. Зв'язався з Майстром і повідав йому свою історію. Ігор мене дуже уважно вислухав і запропонував прислати манок до нього на лікування;). І ось я його отримав!!! Мало того, що манок зазвучав так, як потрібно!!! Так Майстер його ще й одягнув у фірмовий мішечок і добавив підвіс:):):). Ну не знаю, як можна висловити подяку???
Ігоре! Дай Вам Боже і Вашій родині всього найкращого!!! Творчих і сміливих ідей, натхнення і здійснення всих ваших світлих мрій.
З повагою!
Добрый вечер !!!Спасибо большое за теплые слова,пожелания!!! На самом деле, я не сделал что-то сверх естественное!!!! Каждый из нас просто обязан поступать по людски, вот и все! Спасибо за доверие и уважение!!!!
 

Orugeynik

Мисливець
Добрий вечір панове. Ось і я придбав новий девайс для себе. Хочу по похвалитися із усіма форумчанами. Ну по перше щірок вдячний майстру, все зроблено на супер, малого того, що Він сам мені телефонував все розповів як придбати та було озвучено сроки виготовлення манка оплата було обговорено в день відправлення ніяких пепедплат не було. Манок було виготовлено на тиждень раніше ніж було оговорено. (Картонна упаковка з фірмовим знаком, шикарний футляр, відвіс і сам манок). Так як я із самого початку зазначав що це мій перший манок мені було на вайбер вислано відео навчання де показано який повинен бути звук манка. С початку нічого в мене не вийшло якісь хаотичні звуки. Однак кожного ранку йду до гаражу брати авто і виділяю 10 хв. для тренування і можу сказати що потроху починаю повторювати звук який повинен видавати данний девайс. Від щірого сердця дякую майстру за отримання задоволення від спілкування з ним, отримання новий вражень та мрій від майбутніх полювань, та й належної відповідальності та порядності майстра майстапід час придбання манка. Всім раджу данну людину як спеціаліста в своїй роботі. Та бажаю всім втілення всіх своїх мрій в майбутніх полюваннях з використанням манків.
 

Aleks_2010

Новачок
Доброго всем дня! хочу тоже, в свою очередь поблагодарить мастера за чудо-девайс! Спасибо большое и за манок и за внимание от заказа и до консультативной поддержки после получения. СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!!
 

Олександр81

Мисливець
Замовленя отримав оперативно, так як і обіцяв. Дійсно якісні манки (сьогодні перевірив на своїй орендованій водоймі(ставку), завернув качок під постріл ....віртуально). Майстру дякую! Так тримати!!! Чекаю на відкриття. Всім ні пуха-ні пера))
 

Б.І.О.

Мисливець
Доброй ночи всем добрым людям!!! Простите, давно не заходил на тему!!! Реально ,чем ближе к открытию, тем времени нет вообще!!! Спасибо большое за искренне теплые слова ,всегда стараюсь, сколько бы манок не стоил!!! Всем здоровья и ни пуха, ни пера!!! С наступающим!!!!!!!
 

Б.І.О.

Мисливець
Как и обещал фото первых кряковых трофеев. Игорь огромное спасибо, маночек работает отлично.
Добрый вечер!!!! Благодарю за фото отчет!!! Пусть маночек радует, а я всегда к Вашим услугам!!!! Спасибо за доверие и уважение!!!
 

Зверобой 60

Мисливець
Вчера утром сделал заказ а сегодня после обеда манок уже приехал на Н.П.Такой оперативности не ожидал.Игорь еще раз огромное спасибо!Буду тренироваться и испытывать на водохранилище.:).
 

Б.І.О.

Мисливець
Вчера утром сделал заказ а сегодня после обеда манок уже приехал на Н.П.Такой оперативности не ожидал.Игорь еще раз огромное спасибо!Буду тренироваться и испытывать на водохранилище.:).
Добрый вечер! На самом деле, Вам просто повезло!!! Так практически не бывает вообще!!))). По прежнему, делаю за две недели, просто иногда везет!)) Мой Вайбер 0966812620,звоните,быстрее будет! Выложу недавние работы! Спасибо за доверие и уважение! С уважением Игорь!
 

Вкладення

Aleks_2010

Новачок
доброго времени суток, на чирка для средней и малой воды, какая цена манка будет? Спасибо
 

Coolerok1980

Новачок
Добрый день! Хотел бы приобрести манки на серого и белолобого гуся! Думал об акриловых манках, но, может я не прав. Посоветуйте пожалуйста.
P.S. У меня есть деревянный манок на серого гуся, может его можно подлечить отправив вам?
 

Б.І.О.

Мисливець
доброго времени суток, на чирка для средней и малой воды, какая цена манка будет? Спасибо
Добрый вечер. Простите что поздно отвечаю, от 500 до 2150грн,в зависимости от материала. Спасибо за доверие и уважение! С уважением Игорь!
 

Б.І.О.

Мисливець
Добрый день! Хотел бы приобрести манки на серого и белолобого гуся! Думал об акриловых манках, но, может я не прав. Посоветуйте пожалуйста.
P.S. У меня есть деревянный манок на серого гуся, может его можно подлечить отправив вам?
Добрый вечер! Простите что поздно отвечаю.На серого не делаю а лечить просто нету времени. Это как перестроить построенный дом,при этом сохранить всё целым. На белолобого начинаю делать с дерлина, 1050грн,для охоты его хватит с головой! С уважением Игорь!
 

Aleks_2010

Новачок
здравствуйте, что с ценами на манки и по срокам изготовления. интересует кряква 2 комбинированная
 

Вкладення

Зверху