Привіт)),допоможіть оцінити иж 43ЕМ

PomaH

Новачок
Привіт,хочу продати рушницю,не знаю скільки поставити ціну допоможіть будь ласка
ИЖ-43 ЕМ 1988р без раковин стволи чисті ,минулого року впав і зломав щоку прикладу((
 

Вкладення

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Краще купити готовий заводський приклад
Ніж ліпити
Час від часу попадаються на форумах за малі кошти
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у розділі Продам запчастини та комплектуючі є ramil він продає нові заводські приклади та комплекти дерева. думаю варто вкинути ту 100ку баксів і тоді ціна стане веселіша
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Но с прикладом за 800 за него можно просить ну тыщ 7, реальней 6, а там как повезет. А с прикладом за 2500 точно также 7 и как повезет.
Никто за него 8-9 не даст.
Разве что очень повезет и кто-то будет искать именно его, именно по месту и чтобы не ехать куда-то за 5-6 тыщ плюс на дорогу тыщу-полторы. Просто возьмёт по месту и доплюсует до тех же 5-6 ту же тыщу-полторы и возьмёт на месте за 7-7,5 тыщ, избавив себя от геморроя с проездом и прочими веселостями, с этим связанными.
 

PomaH

Новачок
Но с прикладом за 800 за него можно просить ну тыщ 7, реальней 6, а там как повезет. А с прикладом за 2500 точно также 7 и как повезет.
Никто за него 8-9 не даст.
Разве что очень повезет и кто-то будет искать именно его, именно по месту и чтобы не ехать куда-то за 5-6 тыщ плюс на дорогу тыщу-полторы. Просто возьмёт по месту и доплюсует до тех же 5-6 ту же тыщу-полторы и возьмёт на месте за 7-7,5 тыщ, избавив себя от геморроя с проездом и прочими веселостями, с этим связанными.
дякую
 

Visioner

Слідопит
Однозначно искать на руках.
Товарищ недавно продал комплект дерева , новый из бука на ИЖ 43 за 1200 грн.
Ну или отдавать в таком состоянии за недорого, 4,5 -5 тыс.
 
Зверху