Придбаю ТОЗ 34, ИЖ-27, ИЖ 58

Статус
Закрита.

Махтей

Новачок
Доброго дня, шановні форумчати-мисливці, ось нещодавно став у ваші ряди. Посвідчення мисливця отримав, зеленку також, зосталось найважливіше - рушниця.
Загалом поглинувши немало інформації зупинився на даних моделях:
ТОЗ 34, ИЖ-27, ИЖ 58. Територіально Київська область. Бюджет обмежений 12 тис. грн.
Чекаю на пропозиції, а також поради, так як перший мисливець у роду)
 

kef

Зброяр
За 12 т. грн...можна придбати з рук в іншого мисливця в доброму стані рушницю з перерахованих вище вами моделей. Так що пропозицій отримаєте достатньо.Продаж рушниць на форумі тут і інших є в достатній кількості. І черг не має..А саме краще запитайте у своїй дозвільній. ..
 

Махтей

Новачок
За 12 т. грн...можна придбати з рук в іншого мисливця в доброму стані рушницю з перерахованих вище вами моделей. Так що пропозицій отримаєте достатньо.Продаж рушниць на форумі тут і інших є в достатній кількості. І черг не має..А саме краще запитайте у своїй дозвільній. ..
дякую, в дозвільну запит дав, поки чекаю.
З повагою.
 
нажаль, бюджет обмежений.
З повагою.
Доброго времени! Мой товарищ продает как раз то,что Вы ищите,ИЖ-27 штучный в 12 калибре.Ружье не требует вложений абсолютно.Территориально г.Днепр.Ели проявите интерес,то могу дать его телефон.К стати про бюджет на покупку ружья,думаю,что деньги еще и останутся на кучу патронов.
 

vaise

Мисливець
Товарищ продает в Конотопе ТОЗ 34р с сейфом и бонусами за Ваш бюджет....
 
Гарний тозик. Пізно я став у чергу ...
Нехай добре служить новому хазяїну!
Не переживайте за тот ТОЗ,он был не самого лучшего качества за такие деньги.Вот мой телефон(067) 604 49 24.Перезвоните мне и я думаю,что смогу помочь будущему охотнику.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Порада: не покупайте ТОЗ-34, будут сплошные разочарования. В свое время, я сосватал штучный 34, в отличном сохране, своему товарищу. И чего я, потом, от него, не наслушался: и слишком кучное, и мажу с него постоянно, и зачем я его, вообще, брал. И так- на протяжении целых 5 лет! Успокоился он лишь тогда, когда приобрел себе еще и старенькую "тулку", не знаю, Б или БМ.
 

Махтей

Новачок
Порада: не покупайте ТОЗ-34, будут сплошные разочарования. В свое время, я сосватал штучный 34, в отличном сохране, своему товарищу. И чего я, потом, от него, не наслушался: и слишком кучное, и мажу с него постоянно, и зачем я его, вообще, брал. И так- на протяжении целых 5 лет! Успокоился он лишь тогда, когда приобрел себе еще и старенькую "тулку", не знаю, Б или БМ.
дякую
 
Статус
Закрита.
Зверху