Придбаю дорого Gold Steel

Статус
Закрита.

1.11

Слідопит
Мало імовірно. Так довго моделі не випускаються. Навіть в Гуглі відсутні архіви. Можливо продавалася репліка.
 

are0692

Мисливець
Мало імовірно. Так довго моделі не випускаються. Навіть в Гуглі відсутні архіви. Можливо продавалася репліка.
Навіщо ці припущення. Оскільки я його довгий час шукаю напевно є інформація.
До 14 року продавався оригінал, Японія.
 

1.11

Слідопит
Навіщо ці припущення. Оскільки я його довгий час шукаю напевно є інформація.
До 14 року продавався оригінал, Японія.
Шановний, я професійним постачанням ножів займаюся з 2003 р. В той час не було в Україні брендових ножів взагалі.
До чого це все, Ви бачите яка ціна на eBay? Майже $599. В магазинах ще дорожче - до 60%.
А за яку ціну, Ви бачили в 2014 році на Україні??? За 1800,00 грн.????
Я ще не бачив Японського ножа за $50/
 

are0692

Мисливець
Шановний, я професійним постачанням ножів займаюся з 2003 р. В той час не було в Україні брендових ножів взагалі.
До чого це все, Ви бачите яка ціна на eBay? Майже $599. В магазинах ще дорожче - до 60%.
А за яку ціну, Ви бачили в 2014 році на Україні??? За 1800,00 грн.????
Я ще не бачив Японського ножа за $50/
Дискусія не стосується теми, вважаю недоцільно її продовжувати. Всього найкращого.
 

1.11

Слідопит
Дискусія не стосується теми, вважаю недоцільно її продовжувати. Всього найкращого.
Так. Звичайно. З Вами, любителем, вести дискусію недоречно. Я Вам надав інформацію, що би Ви зрозуміли, що продавалося в Україні і про які гроші "дорого" може іти мова.
 

are0692

Мисливець
Шановне товариство, усім дуже вдячний хто відгукнувся. Придбав у колекціонера, у стані нового :cool:
 

Вкладення

Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху