Прийму в дар мисливську рушницю.

Статус
Закрита.

Сергій859

Новачок
Прийму в дар мисливську рушницю. Хотілося-б походити по лісу для здоров'я та і бажання є. Придбати не можу. Потрібно вибирати, - чи рушниця, чи комунальні з їжею та ліками. Вибір завжди за другим. Вполювати звіра не є метою.
 

иж 18

Слідопит
Ружьё это не самое дорогое в охоте, можно и за 3000 грн купить старенькую курковочку в нормальном рабочем состоянии, но будет куча других растрат взносы, отстрелки, боеприпасы и многое другое, охота не дешёвое удовольствие сейчас. Если есть знакомые охотники походите с ними на охоту для начала а дальше будет видно.
 

old hunter

Снайпер
Да и лес особо не зайдешь, особенно если денег нет.
Взносы плюс отстрелки уже больше 2000 грн. в год. Патроны, обувка + одежка.
Оно Вам надо, живите спокойно.
Мой выбор - комунальні з їжею та ліками.
 
Прийму в дар мисливську рушницю. Хотілося-б походити по лісу для здоров'я та і бажання є. Придбати не можу. Потрібно вибирати, - чи рушниця, чи комунальні з їжею та ліками. Вибір завжди за другим. Вполювати звіра не є метою.
Боюся, після першого ж полювання, вам ліків потрібно буде вдвічі більше!)
А як розрахуєтеся за внески, відстрільну картку чи, не дай Боже, ліцензію - то й швидка! ;)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Хотілося-б походити по лісу для здоров'я та і бажання є.
Вполювати звіра не є метою.
А без рушниці невже ніяк?
Воно б дешевше було.
Та і простіше - не треба внески, відстрілки, матроски, квиток, дозвіл і т.д.
І без оцього всього можна в будь-який день і майже де завгодно.
А з оцим усим мало того, що воно все має бути при собі інакше зальот раптом що, так іще лише в сезон, і лише і дозволені дні, і лише в певних межах..
 

Volker

Слідопит
З дерева витеши, тай ходи по лісу, дихай повітрям і в сезон полювання і в міжсезоння!!! Подивись мультик про Шаріка ( в нього була фото рушниця. Хай щастить!!!!!
 

Panters

Снайпер
Прийму в дар мисливську рушницю. Хотілося-б походити по лісу для здоров'я та і бажання є. Придбати не можу. Потрібно вибирати, - чи рушниця, чи комунальні з їжею та ліками. Вибір завжди за другим. Вполювати звіра не є метою.
Шось запізно у Вас таке бажання з`явилось, зберіть торбинку
+ чекушечку та й походіть з знайомими мисливцями, подихаєте
свіжим повітрям, поспілкуєтесь, навіщо Вам той гемор з рушницями
та зайвими витратами на все супутнє.
 

nuchuk

Мисливець
Чудні речі останнім часом спостерігаються на Форумі- то "куплю зброю під щомісячну виплату" а то "Прийму в дар..." Можливо треба списувати все це на Ковід ?!;):)
 

Тратата

Мисливець
Чудні речі останнім часом спостерігаються на Форумі- то "куплю зброю під щомісячну виплату" а то "Прийму в дар..." Можливо треба списувати все це на Ковід ?!;):)
А ещё лучше на......ВАКЦИНАЦИЮ !!! (подкину в топку угля....)
 

huntumy

Зброяр
Прийму в дар мисливську рушницю. Хотілося-б походити по лісу для здоров'я та і бажання є. Придбати не можу. Потрібно вибирати, - чи рушниця, чи комунальні з їжею та ліками. Вибір завжди за другим. Вполювати звіра не є метою.
Охота на сегодняшний день не дешевле удовоствие. Лёгкая рыбалка более подходящий вариант
 
Статус
Закрита.
Зверху