Приліт птахів.

север

ветеран форуму
надійна команда
Черниговщина. Сегодня наблюдал первых ласточек, прилетели! Несмотря на холодную погоду со снежной крупой. Возле воды встречаются серые цапли, болотные луни и кряквы-чирки.Также наблюдал жёлтых трясогузок. Белые прилетели на неделю раньше. Белые аистихи плотно сидят на гнездах. Стаями по полям перемещаются скворцы. Вяхири крутятся по перелескам, в основном парами. Одинокие чибисы своим тоскливым : " Чьи вы?" оживляют полевые пейзажи.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Сьогодні їздив по роботі і бачив гусей, летіли 12 шт. Зазвичай вони високо йдуть, а тут прямо над самісінькими верхушками дерев, і ще так не спішно. Краса!)
 

kef

Зброяр
Сумщина...
В обед крупа, снег...
А после обеда куковала первая кукушка...
Можливо то шпак. Для зозулі рановато. Дерева голі. -? Він усіма голосами може. Навіть імітацію авто.сигнализації та квакати і мявкати .
У мене на старій черемсі біля хати таке "щастя" проживає.
 

igor21

Слідопит
Можливо то шпак. Для зозулі рановато. Дерева голі. -? Він усіма голосами може. Навіть імітацію авто.сигнализації та квакати і мявкати .
У мене на старій черемсі біля хати таке "щастя" проживає.
І дерева зовсім голі...
І не шпак...
Сам був дуже здивований, коли почув невпевнене неголосне кукукання в зарослому яру під час "тихого полювання" в суботу...
Підійшов ближче і побачив, як злетіла...
Торік також першу чув-бачив 24 квітня, але в той день садили картоплю і було +20...
А вчора у нас випав сніг (фото викладав) і пролежав цілу добу...
На жаль, фото ластівок на фоні снігу не зробив... Бо я такого ще НЕ БАЧИВ...
 

VS1975

Снайпер
Можливо то шпак. Для зозулі рановато. Дерева голі. -? Він усіма голосами може. Навіть імітацію авто.сигнализації та квакати і мявкати .
У мене на старій черемсі біля хати таке "щастя" проживає.
Ні, правда зозуля. Сам учора чув її, а потім і побачив як летіла.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Прилетіла і до нас зозуля "прихвативши" солов"я.
 

Зверобой 60

Мисливець
Можливо то шпак. Для зозулі рановато. Дерева голі. -? Він усіма голосами може. Навіть імітацію авто.сигнализації та квакати і мявкати .
У мене на старій черемсі біля хати таке "щастя" проживає.
Утром 25апреля после дождя услышал первую кукушку.Сразу не поверил а потом обрадовался.Всем мира,здоровья и добра!.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Все, прилетіла іволга, тепер буде тепло, а можливо і жарко.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зверху