Приму в дар или куплю навойник.

василь довжик

Слідопит
Приму в дар или куплю навойник 16 калибра.
Цікаво а скільки він коштує в магазині?Зрозумійте мене правильно,беручи до уваги послуги пересилу.Так,що краще в магазин.А ні то до токаря.Алюміневий прутик перетвориться в чудову,потрібну річ.З.Пв.
 

Аникей

Мисливець
можна ще простіше. Ніж в руки і вистругати за 15 хвилин який забажаєте ,а потім одягти зіпсовану гільзу 28 калібру і вперед.... Сам так зробив і більше 15 років користуюсь.
 

Копатыч

Зброяр
то до токаря.Алюміневий прутик перетвориться в чудову,потрібну річ.
Не надо, алюминий, переводить ......, с любого дерева ( твердой породы ), выйдет отличный навойник, работы токарю, на 10 минут, с перекурами ..... им же, не гвозди забивать .....
 

василь довжик

Слідопит
Не надо, алюминий, переводить ......, с любого дерева ( твердой породы ), выйдет отличный навойник, работы токарю, на 10 минут, с перекурами ..... им же, не гвозди забивать .....
Я як тільки починав.Зробив з газового балончика.Він плотно входить в гильзу,що є чудовим для тих хто користується картоними пижами.І також їм зірочку виправляти зручно.А зараз на станку лі взагалі він не потрібний,при споряджені пластика.
 

Vadim1721vadim

Снайпер

Копатыч

Зброяр
DSCN1880.JPG


могу предложить "навойник"
цена - 200 гр .... закрутка и барклай, в нагрузку
 

Жулик

Мисливець

Корнилов

Снайпер
Извините но барклай не нужен потому что не снаряжаю патрони в латунные гильзи, а закруток у меня три штуки.
А разве Барклай,только для латунных гильзы?))) Вместо навойника,можно использовать маркер!
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Приму в дар или куплю навойник 16 калибра.
есть навойник 16+гильзы папковые +- 30шт.прокладки бумажные+пластик Ьайкал с бонусом +- 20 шт все новое кроме навойника"точнее скажу в субботу".согласен на обмен по охоте,рыбалке.
 

Жулик

Мисливець
есть навойник 16+гильзы папковые +- 30шт.прокладки бумажные+пластик Ьайкал с бонусом +- 20 шт все новое кроме навойника"точнее скажу в субботу".согласен на обмен по охоте,рыбалке.
А что интересует по обмену?
 
Зверху