Пристрелка - порох Nobel Sport 206V (центробой)!

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Пiзно зрозумiв, це була моя помилка, 20 мм це в сумi! А так за звичай 3 пижа!
 

nikson-2

Мисливець
Шановний сержант Петренко:)! Пробачте мені, але здається Ви робите помилку намагаючись капсулем ЦБО створити умови для запалювання заряду пороху Нобель Спорт рівні "єврокапсулю" або "жевело". Це все одно, що заправляючи в "Москвич-412" високоякісне пальне намагатись витиснути з нього 200 км/год. Зробіть ще один простий експеримент: спорядіть гільзи кожним видом капсуля, який у Вас є, потім у кожну гільзу вставте до упора каліберний войлочний пиж, далі вистріліть і заміряйте відстань, яку пройшов пиж по каналу ствола. Буде добре, якщо з латуні пиж пройде перехідний конус. У всіх решти капсулів будуть значно кращі результати. Висновок: ЦБО не дає достатньо потужного факела для запалювання пороху Нобель.
Тому повністю підтримую добродія з ніком Optimum:"Я б рекомендовал взять для этих целей крук, а Нобель использовать с правильным капсулем итальянским контейнером в пластиковой гильзе!"
П.С. За "досліди"-честь Вам і хвала. Вибачте, якщо щось не те і не так сказав...
 

Sokol37

Новачок
Я уже третий год стреляю NS 206 v - на 28 грамм дроби даже в зимнее время на 35 - 40 метров проблем нет по дичи. Заряжаю дробь от №9 до №3, но пользуюсь капсюлем NS - 686,NS - 206V навеска 1,4-1,45 (не больше), пыж- контейнер тоже на 28 грамм и пластиковый патрон закатка звёздочкой . Доволен на все 100%. При этом выстрелы произвожу из ружья Beretta A 400 Action у которой сверловка ствола 18,6 мм, а на ТОЗ-34 меньше(не помню точно). Для металлических гильз со своей практики нужно использовать пыжи войлочные,древесно-волокнистые и т.д., для создания давления в гильзе для полного воспламенения пороха в гильзе(точно не помню, но пыж запресовывается 16-18 кг. усилия руки, могу ошибаться), т.к. металлическая гильза с контейнером не даёт то сопротивление как с пыжом, а в пластиковой гильзе закатка звёздочкой заменяет сопротивление пыжа.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Провел полевые испытания! Результат оглашу завтра!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зробіть ще один простий експеримент: спорядіть гільзи кожним видом капсуля, який у Вас є, потім у кожну гільзу вставте до упора каліберний войлочний пиж, далі вистріліть і заміряйте відстань, яку пройшов пиж по каналу ствола. Буде добре, якщо з латуні пиж пройде перехідний конус. У всіх решти капсулів будуть значно кращі результати. Висновок: ЦБО не дає достатньо потужного факела для запалювання пороху Нобель.
Так говорили многие десятилетия и о совмещении ЦБ с порохом "Сокол" -недостаточный факел и т.д. Но ведь стреляют же и вполне результативно. И даже без подсыпки "дымняка"...
 

nikson-2

Мисливець
Так говорили многие десятилетия и о совмещении ЦБ с порохом "Сокол" -недостаточный факел и т.д. Но ведь стреляют же и вполне результативно. И даже без подсыпки "дымняка"...
Шановний "север", не путайте святе і грішне: добути дичину можна патроном віком пів100 років на відстані 100 метрів, але хіба це про щось говорить(наприклад про те, що потрібно давати набоям таку "витримку"-це не коньяк і не горіх на ложе); ми рахуємо відсотки кучності і при цьому часто не беремо до уваги те, що дичина добувається 3-5 дробинами із снаряду, а не 50-60%,-але ж рахуємо; і т.д. і т.п.
Мова йде про те, як досягти пресловутої "стабільності бою", про те як спорядити найкращий "самокрут", мабуть саме для цього купують якісні комплектуючі та дорогучі станки-"щоб не дешевше, а щоб краще". А нові, стильні гудзики на старій куфайчині ніяк не зроблять її шедевром модельного мистецтва(вибачте за не зовсім доречне порівняння).
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Пробачте мені, але здається Ви робите помилку намагаючись капсулем ЦБО створити умови для запалювання заряду пороху Нобель Спорт рівні "єврокапсулю" або "жевело"
Я i ненамагаюсь цього зробити!
Я намагаюсь пiдiбрати порох! Спорядити патрон! I отримати результат! В даному випадку, вдалий пострiл!
Якщо взяти крук, або тахо, чи що рекомендують! Чи буде результат кращим?
Може з порохом NS найкращий результат?!?
Я не нав`язую i не пропагандую! Я поставив питання, зробив кiлька пробних пострiлiв, виклав результат!
Думаю, не лише для мене ця iнформацiя буде цiкава!

Зараз йде обговорення!
Перехiд на пластикову гiльзу, можливо! Але не зараз! Занадто багато треба купувати!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Я бы еще добавил в отчет размеры сужений стволов
На сколько точно можно определить штангенциркулем... Померял!
На колодке клейма гласят: 18.5, верхний 1.0, нижний 0.6

Замеры показали:
Верхний - 17.52
Нижний - 17.88
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановний "север", не путайте святе і грішне: добути дичину можна патроном віком пів100 років на відстані 100 метрів, але хіба це про щось говорить(наприклад про те, що потрібно давати набоям таку "витримку"-це не коньяк і не горіх на ложе); ми рахуємо відсотки кучності і при цьому часто не беремо до уваги те, що дичина добувається 3-5 дробинами із снаряду, а не 50-60%,-але ж рахуємо; і т.д. і т.п.
Мова йде про те, як досягти пресловутої "стабільності бою", про те як спорядити найкращий "самокрут", мабуть саме для цього купують якісні комплектуючі та дорогучі станки-"щоб не дешевше, а щоб краще". А нові, стильні гудзики на старій куфайчині ніяк не зроблять її шедевром модельного мистецтва(вибачте за не зовсім доречне порівняння).
На дорогущих станках латунную гильзу, которых еще миллионы на руках у охотников, при всем огромном желании и избытке финансов, которых, наверное, некуда девать , увы, никак не снарядишь. И пусть эти гильзы и являются "куфайками", но они имеют право на жизнь и спасибо уважаемому PetrenkoAO за его попытки как-то помочь охотникам, имеющих на руках эти самые металлические гильзы и испытывающих дефицит финансов, необходимых для приобретения дорогостоящего оборудования для снаряжения патронов, разрешить проблему отсутствия дымного пороха-тоже в определенной степени анахронизма. Не всем в этой жизни удается пострелять из голландов и боссов, кто-то ограничится лишь ижами и тулками. Каждому свое. И каждый вправе выбирать чем и с чем выходить на охоту.
 

nikson-2

Мисливець
На дорогущих станках латунную гильзу, которых еще миллионы на руках
Тут більше залежить від того, звідки ці руки ростуть та щоб з головою був повний порядок і тоді, при "правильному" споряджені, латунь в правому стволі ТОЗ-Б з циліндричною сверловкою на 30 м дала кращу кучність ніж н/ч 0,6 мм у нижньому стволі ТОЗ-34 фабричним патроном. А шановний Petrenko AO своїми дослідами набуде такого досвіду спорядження необхідних "правильних" набоїв, що зможе полювати все своє життя з однією рушницею(якщо забажає) з постійними дульними звуженнями на різні види дичини в різних умовах. Я свого часу також проходив подібний шлях і навчився робити правильні висновки(перевірено виграними декалітрами "призових" під час "неформальних змагань"), чого і всім бажаю. А потяг до вдосконалення (чи самовдосконалення)-це природно та правильно.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Якщо все буде добре, готуэться наступне випробування!
NS D20!

Знову, за прямого сприяння нашого форумчанина vitmah, в миру Віталій.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
По моему тут что то лишнее.... думаю порох
Я б рекомендовал взять для этих целей крук
Вчера вместе с Виталиком испытывали Хрон.
1,85 крука пластиковый обтюратор, для латунной гильзы 2а войлочных самовырезанных пыжа 16 какл, две картонные прокладки 27 грамм дроби картонная прокладка + воск - скорость равна...............404м/с..., а вы говорите Нобель спорт... Прав был Норд10 на все 100%, что крук не хуже, вспоминается слова из рекламы "ГАЛЫ", а когда нет разницы...... зачем платить больше? Кстати, 1,75 Крука в контейнере под звездой со среднем капсулем дает те же 402, 407 м/с и 1,8 такую же скорость!
 

sumyhunt

Мисливець
наконец то хоть какие до результаты отстрелов отечественных порохов через хрон.
 
Зверху