Прицільне око і ведуча рука не співпадають.

Mykola STARyy

Снайпер

hnat

Мисливець
Пане Миколо, вибачте, що не по темі - може підкажете, чи є у Тернополі майстер, який зуміє розточити чоки на тоз-34?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Пане Миколо, вибачте, що не по темі - може підкажете, чи є у Тернополі майстер, який зуміє розточити чоки на тоз-34?
Може Звір. Це прізвище. В мене нема до нього контакту. Здається є у форумчанина "Mima".
 

mulyavchik

Снайпер
Пане Миколо, вибачте, що не по темі - може підкажете, чи є у Тернополі майстер, який зуміє розточити чоки на тоз-34?
За Валеру Звіра можете спитати у форумчанина Олега з Тернополя він тут продам сейфи.Нік неможу пригадати.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ігор, а ти таке з ТОЗ-34 таке не можеш зробити? Розкрити чоки.

Не моє питання, але така ремарка - якщо потрібні чисті "циліндри", то я б краще відрізав 5-6 см. Стволами 650 мм краще управляти ніж 700-720 мм, якщо стріляти того ж перепела на 10-20 метрів. Але це сугубо ІМХО :)
 

Mykola STARyy

Снайпер

Mykola STARyy

Снайпер
Ігор, а ти таке з ТОЗ-34 таке не можеш зробити? Розкрити чоки.

Не моє питання, але така ремарка - якщо потрібні чисті "циліндри", то я б краще відрізав 5-6 см. Стволами 650 мм краще управляти ніж 700-720 мм, якщо стріляти того ж перепела на 10-20 метрів. Але це сугубо ІМХО :)
Чисті циліндри дуже втрачають різкість. Я би лишив сотих 10-15.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
То якраз так, як пише Ігор - забрати 3 см і саме те й лишиться.
Був на імпровізованому стенді в сусідньому районі. Там чоловік, наче КМС, стріляв з МЦ-8, тульські "раструби" (наче не перепутав модель :)). Тарілка б'ється справно, тим більше що профі. Він стріляє якраз в правильній "зоне разбития", майже по центру круга :) Правда звук пострілу з "разтрубів" - як наче з нарізного добрячого калібру, аж вуші закладає :) Люди з раструбами полюють, теж наче вдало, звіти пишуть гарні.
 

hnat

Мисливець
Всім дякую за відгуки. Хотів би зробити щось подібне на 0,25/0,75.
 

hnat

Мисливець
І як на практиці воно себе показало?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Правда в мене є ще один ТОЗ-34, там стандарт 0,6/1,1 :)
 
Зверху