Продажа Дробь, Картечь, Пули «ДРОБОХОТ»

Статус
Закрита.

GGD1982

Слідопит
Всім ДОБРОГО ДНЯ
З СЬОГОДНВШНЬОГО ДЛЯ є нова інформація для вас тепер дріб ділиться на
3 види !!!!
Перший вид 1% сурьми ціна 92грн
Другий вид 3% сурьми ціна 98грн
Третій вид 5% сурьми ціна 118грн
Відправка 2 кг одного номера мін заказ !
номера дробі з годом будуть всі !!!!
Извините за флуд !!! Это закон жизни , хочешь дробь 1%сурьмы бери по 98 грн. , хочешь 3%сурьмы бери по 118 грн....

Извините за флуд !!! Это закон жизни , хочешь дробь 1%сурьмы бери по 98 грн. , хочешь 3%сурьмы бери по 118 грн....
Да вы шо!
Какой же это флуд - это бред!
Вы даже не в состоянии из собственной цитаты переписать информацию!

Dedushka

Снайпер
Всім ДОБРОГО ДНЯ
З СЬОГОДНВШНЬОГО ДЛЯ є нова інформація для вас тепер дріб ділиться на
3 види !!!!
Відправка 2 кг одного номера мін заказ !
номера дробі з годом будуть всі !!!!
Вот только как мы можем дома проверить какую вы дробь выслали. Или 3 % ли 5 % сурьмы?

По круглослі суперова,а по твердості мяка, зрівнював з дробю від kapitan, набагато мягша.
Найкраща характеристика цього дробу!
Навіть у порівнянні з паршивенькою від ... іншого виробника.

IgorDrob

Новачок
Вот только как мы можем дома проверить какую вы дробь выслали. Или 3 % ли 5 % сурьмы?
Точно также как все проверяют ! Они же как то знают или твердая или мягкая как то заключения делают ! А если вам интиресно как проверить пишите в л.с !

Kapitan

Снайпер
Найкраща характеристика цього дробу!
Навіть у порівнянні з паршивенькою від ... іншого виробника.
А вам все халяву подавай. Побачили солодку ціну і думали там вам із чистої сурьми дріб будуть лити. Яка ціна, така й дріб. Скажіть дякую, що пацан вам таку по такій ціні віддає.
Що стосується "паршивенької від іншого виробника". Я навчився лити паршивеньку. А ви зможете щось подібне зробити? Я не кажу кращу. Ви зробіть хоча б не гіршу.

IgorDrob

Новачок
А вам все халяву подавай. Побачили солодку ціну і думали там вам із чистої сурьми дріб будуть лити. Яка ціна, така й дріб. Скажіть дякую, що пацан вам таку по такій ціні віддає.
Що стосується "паршивенької від іншого виробника". Я навчився лити паршивеньку. А ви зможете щось подібне зробити? Я не кажу кращу. Ви зробіть хоча б не гіршу.
Лити можуть всі а вот обробити її це вже зовсім друге діло ! Я з любої гамняшки можу зробити ідеальну сферу ! Додам фото ! А на щет твердості будь ласка вибирайте яку твердість хочете ! з бабітом не працюю гамно! А в мене до одних пір було все 3 % це дійсно чесних 3% може якшо колись втомлюся робити різні проценти перейду на 4% тоді ціна буде одна ! Для капітана окремо говорю "пацани" десь там ! А тут чоловіки на форумі в яких є зброя!

Вкладення

GGD1982

Слідопит
Я продавца обидеть не хотел !!! Раньше были магазины , ГОСты ,а сейчас интернет в магазинах дробь неизвестного происхождения . Верим всем на слово ! Другие дома пласкогубцами и на зуб твердость измеряют . Кому Верить

shevchuk

Мисливець
Лити можуть всі а вот обробити її це вже зовсім друге діло ! Я з любої гамняшки можу зробити ідеальну сферу ! Додам фото ! А на щет твердості будь ласка вибирайте яку твердість хочете ! з бабітом не працюю гамно! А в мене до одних пір було все 3 % це дійсно чесних 3% може якшо колись втомлюся робити різні проценти перейду на 4% тоді ціна буде одна ! Для капітана окремо говорю "пацани" десь там ! А тут чоловіки на форумі в яких є зброя!
Дріб по круглості дійсно достойна уваги,зробіть її твердішою,і на цьому ринку Вам ціни небуде,вдалих Вам продаж.

IgorDrob

Новачок
Дріб по круглості дійсно достойна уваги,зробіть її твердішою,і на цьому ринку Вам ціни небуде,вдалих Вам продаж.
Дякую піднягнем наступну партію до 4 % і я думаю всі будуть довольні !

Bogdan2203

Новачок
Добрий день. Скільки людей, стільки і думок. Прошу Вас не змінюйте відсотки, не робіть тільки один вид. Є люди котрі ломають голову де знайти хорошу, тверду дріб.
Моя особиста думка, зробіть приблизно 3 і 6 відсотків. То буде ідеально для всіх користувачів.

oms

Слідопит
Покупал картечь у IgorDrob. Качество на высоте - и размеры, и форма, и твердость.
По-моему, очень правильный подход!

agentkolya

Мисливець
Доброго дня! Підтримую Ваші плани та думки форумчан!
Виготовив 4/0 з 4% сурьми та відстриляв набоі з нею - чудова осип, дріб виходить реально тверда. У продажу не зустрічав номера 1-4/0 з таким відсотком, тому попит на неі повинен бути.
Дрібні номери дробу найкраще будуть з більшим відсотком, наприклад 6%.
На практиці, ці додаткові відсотки сурьми, просто зменшують кількість баласту у набоі (менший відсоток снаряду деформуюється та йде у перефірію), осип рівномірніша, особисто я готовий за це платити більше.
З повагою!

userok

Мисливець
Бытует мнение, что крупные номера дроби, аки 00 и выше не должны быть твёрдыми - чревато для стволов.

Статус
Закрита.
Зверху