Продам Бекас 16М авто

Статус
Закрита.

Олександр О

Новачок
Пропоную Бекас 16М авто- з двома стволами 760 + 535 мм.(16 калібр) Реєстрація м. Кропивницький . Рік випуску 2010. Стволи чисті, дерево на 4+. Мій настріл не великий десь в районі 100 патр. (я другий власник) В наявності паспорт+коробка. Стан на впевнену 4+(підтерте вороніння на стволах і ств.коробці)
Але це скоріше вказує на якість вороніння ніж на зношуваність.
Ціна - 650 у.о. Або по курсу на день продажу.
Тел.для інф.0683494059 з 9.00-21.00
 

Вкладення

Останнє редагування:

Олександр О

Новачок
Дякую. Шляхи Божі незвідані...
Н/а в 16ому калібрі то класно для тих, хто не сприймає іншого калібру. Сам колись мріяв саме про н/а... Декілька раз раніше, купував нову зброю , але в 12ому калібрі Тоз-34, Іж-27... і якось не йшла вона мені...то не вкладалась(гнув приклади)то не поціляв(до смішного доходило)...
І так жалів, що небуло на той час нашого , вітчизняного , доступного н/а (А-5й поза увагою з 65им патронником).Аж ось натрапив на сайті, що є в продажу таке і придбав.
Тепер же "модно" мати н/а, та й практичніше іноді. Хоча лишаю ТОЗ-25 в арсеналі, класика, лижа, міць... та й звик до ровесниці, 54-й рік ружикові, а вона перша(як жінка в житті) і для мене вже , як щось рідне, пов'язане зі спогадами....!
А н/а все ж спробував, товаришеві купували нового "турка", взяв я, і так , і сяк, а воно мені і до вподоби і лягло, як моє...☝. І ось тепер маю різнокалібер в своєму арсеналі, додався ще й італьянець н/а в 12-му калібрі. Так нині і "товаришуєм".......:rolleyes::D
 

oleg2000

Новачок
Дякую. Шляхи Божі незвідані...
Н/а в 16ому калібрі то класно для тих, хто не сприймає іншого калібру.
Як правильно сказано!!! Це мабуть про мене, маю в користуванні ИЖ-27 16кал. коли купував минулого року також мріяв про н/а, да й досі ця мрія чекає на втілення... Минулого тижня розлучився зі своїм тоз-63ш він в мене був як запасний варіант і не шкодую ні разу, так як ви підмітили відчував що не моє (не лягало воно мені і все, смішні промахи це легко сказано) а відколи взав ІЖика все змінилося! Тепер лишилося ще тільки з давно омріяним н/а перевірити...
 

Олександр О

Новачок
Всьому свій час. Головне не переставати мріяти (хотіти), а як відомо думки матеріальні.
Головне сильно захотіти , і ....;) все буде Ок.
 

Олександр О

Новачок
Знову пропоную до продажу Бекас 16М авто - з двома парами стволів 760 + 535 мм.(16 калібр) Реєстрація м. Кропивницький. Рік випуску 2008!!!(2010-помилково)
Стволи чисті, дерево на 4+. Мій настріл не великий в районі до 100 патр. (я другий власник) В наявності паспорт+коробка. Стан на впевнену 4+ (підтерте вороніння на стволах і ств.коробці)
Але це скоріше вказує на якість вороніння ніж на зношуваність.(я так думаю)
додаткові фото скину в приватне листування
Ціна - 650 у.о. (діалог щодо ціни присутній)
Або по курсу на день продажу.
Тел. 0683494059 з 9.00-21.00
 

Олександр О

Новачок
Саме час збиратися з думками .
Бекас Авто 16 М чекає на вас.
Два ствола 760мм і 535мм, (кульовий). Напівавтомат в 16-му калібрі то мрія багатьох 16-тикаліберників.
За наявної інформації завод в Росії вже давненько, як закрили. Тому, хто бажає придбати....бажаю успіхів.
 

OXTA

Новачок
Саме час збиратися з думками .
Бекас Авто 16 М чекає на вас.
Два ствола 760мм і 535мм, (кульовий). Напівавтомат в 16-му калібрі то мрія багатьох 16-тикаліберників.
За наявної інформації завод в Росії вже давненько, як закрили. Тому, хто бажає придбати....бажаю успіхів.
Не росказуй казки людям) завод в Росії ні хто не закривав, а от цю модель зняли з виготовлення то му що вона морально застаріла.
 

Олександр О

Новачок
Інколи дивують "диванні знатоки" , ну прямо до крикуo_O
Значить "казки" те, що мій товариш , який декілька разів на сезон
їздить досвоїх друзів в Росію на полювання за їх запрошенням і буквально в тому регіоні був і спілкувався з мисливцями --- "казкар"?
Відповідно він (товариш) передає інфу з перших вуст.... А саме, в основному Молот простоює. Продукції випускається дуже мало...
До сих пір іде тяганина з оподаткуванням і "бухалтерією" , рейдерськими нападками...
Та й загалом йде випуск продукції, але зовсім не зброя профілює... завод борсається , виживає...(ел.двигуни, конденсатори, супутні товари і ін.)

https://ru.wikipedia.org/wiki/Вятско-Полянский_машиностроительный_завод

Ну, десь так. В мене така інфа. Не претендую на пальму :)
 

Просто охотник

Мисливець
Інколи дивують "диванні знатоки" , ну прямо до крикуo_O
Значить "казки" те, що мій товариш , який декілька разів на сезон
їздить досвоїх друзів в Росію на полювання за їх запрошенням і буквально в тому регіоні був і спілкувався з мисливцями --- "казкар"?
Відповідно він (товариш) передає інфу з перших вуст.... А саме, в основному Молот простоює. Продукції випускається дуже мало...
До сих пір іде тяганина з оподаткуванням і "бухалтерією" , рейдерськими нападками...
Та й загалом йде випуск продукції, але зовсім не зброя профілює... завод борсається , виживає...(ел.двигуни, конденсатори, супутні товари і ін.)

https://ru.wikipedia.org/wiki/Вятско-Полянский_машиностроительный_завод

Ну, десь так. В мене така інфа. Не претендую на пальму :)
Нашли чем своим другом постоянным гостем в росии хвалиться:D
 

Олександр О

Новачок
Нашли чем своим другом постоянным гостем в росии хвалиться:D
Ну, а чом би й ні? Товариш має гарних помічників (собак лайок) міняється, пов"язує, на відбір, на змагання частенько їздить і не тільки до країни агресора. Прибалтика, Білорусь...
Та шо вам до того? Заздрісно?
То погано, якщо так...
:rolleyes:
 

Олександр О

Новачок
Друзі-мисливці, саме час збиратися з думками .
Бекас Авто 16 М чекає на вас.
Два ствола 750мм + 535мм, (кульовий). Напівавтомат в 16-му калібрі то мрія багатьох 16-тикаліберників.
На сьогодні ціну знижено !
Всього 15000 гривень + бонус у вигляді регульованого тактичного пластикового приклада.
 
Статус
Закрита.
Зверху