Продам Зауер 47 S повнозамковий.

fbb

Новачок
Зауер 47 S. Повнозамковий. 7 шпильок. 1949рік. 12 калібр. Чоки 0.9 - 0.9. Патронник 70. Довжина стволів 720. Ложе горіх. Відмінна різкість бою.
Стан на 4+. Деталі по телефону.
Ціна 42 000 грн. Бонусом кейс.
Борис. тел. 067-670-9500. Львів.
 

Вкладення

fbb

Новачок
В стволах потемніння біля патронника. Канали стволів поміряю - дам відповідь.
 

fbb

Новачок
Для gaudi.
Сьогодні проміряю.
Маю свої латунні сертифікованні мірки для 20, 16, 12 калібрів 2 комплекти.
Один можу продати, кому цікаво зателефонуйте.
 

fbb

Новачок
Проміряв. Біля патронника з конусом - І8.8. По середині канал ствола - І8.5.
 

fbb

Новачок

Замер диаметра канала ствола производится в 150 мм от казенного среза. Страны, входящие в состав Постоянной Международной Комиссии Брюссельской Конвенции по испытаниям ручного огнестрельного оружия на 14 июля 1980 г.: ГДР, ФРГ, Австрия, Бельгия, Чили, Испания, Франция, Великобритания, Венгрия, Италия, Чехословакия, Югославия. Калибр, выраженный в тысячных дюйма.

Диаметры каналов стволов у ружей
Диаметры каналов стволов могут иметь различные допуски в зависимости от класса качества (табл. 3) и завода-изготовителя. Знакомясь с табл. 3, читатели, конечно, обратят внимание на то, что ружья — по классу качества канала ствола — делятся на три группы. Это не значит, что ружье со стволами третьего класса качества непременно хуже по бою, чем второго. Речь идет о диаметрах каналов ствола, но не о качестве боя, так что двустволка 12-го калибра с диаметрами каналов стволов 18,2 мм может иметь такой же (или даже лучший) бой, как двустволка с диаметрами каналов стволов 18,6 мм. При этом, однако, следует помнить, что для ружей одного и того же калибра, но с разными диаметрами каналов стволов, оптимальные навески пороха.
(Див. таблицю)
 

Вкладення

fbb

Новачок
Ціна 40 000 грн. + кейс + набір латунних клеймованих калібраторів для проміру каналу ствола для 20, 16, 12 калібрів вартістю 2 000грн. Можу продати окремо.
 

fbb

Новачок
По чоках не мав часу переміряти. Нова ціна 38 000 грн.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Для gaudi.
Сьогодні проміряю.
Маю свої латунні сертифікованні мірки для 20, 16, 12 калібрів 2 комплекти.
Один можу продати, кому цікаво зателефонуйте.
Маю бажання купити комплект промірочних втулок
Написав в приват ще місяць тому і тишина
На телефон не дзвонив,так як я за кордоном
Якщо ще не продали,то відпишіть тут,або в приватні повідомлення і обсудимо
 

fbb

Новачок
(Для Коstik 911)/ Перепрошую, рідко на форумі. Є один комплект для 20, 16, 12 калібрів. Я платив за нього 2 000грн. меці цікаві Ваші Авто-5. Вже пару років хочу придбати. Своїх рушниць 5 одиниць: Зауер 3000, Зауер 47S, штучний з паспортом ІЖ 54,штучно-сувенірний ТОЗ-БМ, МЦ-9к). Хочу авто-5 тих років ( 50-90) в відмінній якості або лімітованого "японця". якщо Вам цікаво, можемо на щось міняти. Зізвонитись можна по вайберу або WhatsApp. Мій телефон 067 670 9500.
 
Останнє редагування:

Romich7

Мисливець
Доброй ночи. Вы упянули кейс в объявлении, не думаете продать? Если есть желание, скиньте фото, цену.
 
Зверху