Продам Зимсон 76 Е 12к

Статус
Закрита.

SNAIPER

Новачок
ПРОДАМ елітну горизанталку з замками в колодці с - ми Енсон і Ділі з боковими декоративними дошками моделі ЗІМСОН 76 Е з ежекторним механізмом в цевї
--- вага рушниці 3.1 кг
--- калібр рушниці 12
--- довжина патронників 70 мм.
--- система затвора Трійний Грінер
нижній: на двійну рамку - Перде
верхній: на болт - Грінера
-- розбір рушниці або клас якості --- Високий (Люкс)
-- система ежекторного механізму --- Ділі і Енса

-- гравіровка - складна ,сюжетна ,ручної роботи .Гравіровкою покрито кожен міліметр колодки ,бокових пластин ,ключа затвора ,спускової скоби .Стволи в казні декоровані тонким орнаментом аж до початку цев"я

-- чокове звуження правого --- півчок
-- чокове звуження лівого ---- чок
+ оригінальний шкіряний тубус від цієї рушниці
Рушницю продаю згідно законодавства (дозвола на покупку)
 

Вкладення

veryman

Новачок
Все дуже добре написано, але яка довжина стволів та головне що в середені стволів????
 

dgordgo

Мисливець
Скобу доращивали для того,чтоб поставить (английское) ложе,но не очень умело
 

SNAIPER

Новачок
по пяти бальній системі 4+. тобто в правому стволі за патронником декілька плямок (потемніня металу)
 

Викинг-1

Мисливець
А почему Вы считаете, что у Вас 76Е, а не 76? 76Е шла с инкрустацией на прикладе, а 76 - без неё. А инкрустации что-то не видно. Хотя, на мой взгляд, 76-я без инкрустации смотрится намного элегантней, чем 76Е с ней.
 

SNAIPER

Новачок
Відповідаю на запитання:1Чому моя рушниця класу люкс-тому що від рядової вона має 8 відміностей з 12 відомих(перечислю на вимогу).2Буква Е в деяких випадках означає наявність ежектора як в даній ситуації
 

Zimson

Слідопит
SNAIPER;34624 сказав(ла):
Відповідаю на запитання:1Чому моя рушниця класу люкс-тому що від рядової вона має 8 відміностей з 12 відомих(перечислю на вимогу).2Буква Е в деяких випадках означає наявність ежектора як в даній ситуації
А назвіть будьласка всі 8 причин які мае ваша рушниця,і які відрізняють іі від зброі рядового виробництва.
 
Статус
Закрита.
Зверху