Продам ИЖ-27Е

Статус
Закрита.

Шевко

Новачок
Продам ружье ИЖ-27Е, 12/70, в хорошем состоянии, 1980г.в., стоит буква «А». Экспортное, эжектора в рабочем состоянии, гильзы выбрасывает на «Ура», стволы хром, длина ствола 725мм, дульные сужения: чок, п/чок, не дутые, присутствует очень мелкая сыпь как в верхнем, так и в нижнем стволе, если не знаешь- не заметишь, люфтов и шата нет. На цевье есть небольшая трещина которая ремонтировалась в мастерской. На фото все видно, ничего не скрывал. Вес ружья составит приблизительно 3 кг. Переоформление только через разрешительную систему МВД. Ружьё зарегистрировано и находится в Петрово, Кировоградская обл., Петровский р-н. Цена: 10 000 грн. Тел. 096 108 96 21; 093 268 37 15.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Шевко

Новачок
У зв'язку з ситуацією в країні тимчасово знімаю рушницю з продажу! Після завершення війни на території України, зброя буде знову в продажі, слідкуйте за оголошенням, ціна буде також знижена!
 

Mycki

Новачок
Доброго часу доби. Після перемоги України готовий купити Вашу рушницю через дозвільну систему. Коли зможете продати передзвоніть, будь-ласка мені: 0967951754 Сергій Дем'янчук. Буде прохання, при можливості, забронювати рушницю за мною. Мирного неба, все буде Україна! З повагою.
 

Шевко

Новачок
Доброго часу доби. Після перемоги України готовий купити Вашу рушницю через дозвільну систему. Коли зможете продати передзвоніть, будь-ласка мені: 0967951754 Сергій Дем'янчук. Буде прохання, при можливості, забронювати рушницю за мною. Мирного неба, все буде Україна! З повагою.
Як дозвільна система почне знову працювати в штатному режимі и ситуація в Україні стабілізується відразу ж дам вам знати щодо продажу рушниці. Резерв за вами!! Мирного неба над головою!))
 

Bob2022

Новачок
Як дозвільна система почне знову працювати в штатному режимі и ситуація в Україні стабілізується відразу ж дам вам знати щодо продажу рушниці. Резерв за вами!! Мирного неба над головою!))
Дозвільна працює, на днях забрав дозвіл на покупку зброї
 

Mycki

Новачок
Як дозвільна система почне знову працювати в штатному режимі и ситуація в Україні стабілізується відразу ж дам вам знати щодо продажу рушниці. Резерв за вами!! Мирного неба над головою!))
Дякую. Буду чекати. За нами перемога, тримайтеся!!!
 

Шевко

Новачок
Дозвільна працює, на днях забрав дозвіл на покупку зброї
Це добре. Але я не хочу продавати зброю в даний, скрутний час, так як це єдина зброя для захисту своєї сім'ї та дому. Дякую вам за інформацією, а то я десь дві неділі назад телефонував в дозвільну систему, мені сказали, що вони зараз не працюють в штатному режимі, не переоформляють зброю...
 
Статус
Закрита.
Зверху