Продам ИЖ 39-01 спорт

Статус
Закрита.

Mechanik

Снайпер
Не бачу змісту викладати фото іншого іжа, людина не зацікавлена в покупці. Кого зацікавить напише в ПП або зателефонує.
Якщо в темах, в розділі Продаж гладкоствольної зброї мають писати тільки реальні покупці, тоді наш мисливський "Договір публічної оферти" на сайті, де продавець гарантує надання повної інформації про товар, має працювати як швейцарський годинник.
Тоді, питань не буде.
 

мц-9к

Новачок
Про що свідчить напис Англійською IJ 39e-03Made in USSR
Також показник тиску 90 МРа-латиницею, а не кирилицею(МПа), також дульні звуження-абревіатура англійською

Це аргументи на користь експортного варіанту виготовлення.

А в паспортах бувають неточності в силу різних причин, починаючи від людського фактору і т.д.
Пригадую паспорт ІЖ-57 одного з форумчан(фото паспорта десь тут є, не сильон в комп’ютері) так дата виготовлення була -ноябрь 1979
 

Олег Терн

Мисливець
Вибачте що не по темі продажу. Але тут на форумі продаються "чисті паспорта" на рушниці .
На рахунок чистих паспортів я десь також бачив на форумі...
За свій скажу що стопроцентово рідний.
Ну і який сенс щось мутити з 39...
то не є якийсь колекційний екземпляр, я його позиціоную як трохи надійнішу, виносливішу, радянську зброю, яку в свій час було проблематично придбати в особисте користування.
 

Олег Терн

Мисливець
Для порівняння сфотографуфав клолдку рядового ІЖ 39е- 01...
Шо скажете пане МЕХАНІК?
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Ну і для порівняння
Зробіть будь ласка повторно дане фото, тільки за умови денного світла, в режимі макрозйомки
Спалах - не використовувати !
Друге питання. Ви вказали, що рушниця куплялась новою в далекому 84 році.
А чому, не має запису в паспорті про її продаж, із магазину ?
 

Олег Терн

Мисливець
Зробіть будь ласка повторно дане фото, тільки за умови денного світла, в режимі макрозйомки
Спалах - не використовувати !
Друге питання. Ви вказали, що рушниця куплялась новою в далекому 84 році.
А чому, не має запису в паспорті про її продаж, із магазину ?
От тому і нема... бо на той час (СССР) таку зброю в магазині купити було неможливо.
І вам мабуть краще відомо як, і за які сумми продавалися такі рушниці як МЦ-6, ИЖ-39,ТОЗ 57.
Така зброя розприділялася на організації, стенди, і тому подібне...
і в приватні руки попадали доволі рідко, і явно не через магазин.
Ну а на рахунок того що в паспорті вказано дата виготовлення 30.12.1984..значить так воно і було..
надіюся розбіжність в місяць-другий між датою виробництва, і придбанням ніяких суттєвих коректив невносить.
 

gaudi

Слідопит
наскільки я розумію ця тема про продаж рушниці а не обговорення паспорту і дати в паспорті.....
 

Олег Терн

Мисливець
наскільки я розумію ця тема про продаж рушниці а не обговорення паспорту і дати в паспорті.....
Саме так.
Але в чоловіка виникають питання, і я як порядний продавець рахую за потрібне дати відповідь.
Ну і додам маленький бонус (який доречі йшов в комплекті)
 

Вкладення

Олег Терн

Мисливець
Рушничка продана. Новому власнику влучних пострілів,та незабутніх трофеїв.
Тема закрита.
 
Статус
Закрита.
Зверху