Продам ИЖ 54, 1956 г.в., 10000 грн., один хазяин

Статус
Закрита.

baa

Мисливець
Насколько помню (полистайте этот раздел) аналогичное ружье, примерно в таком же состоянии недавно (не более 3-4 месяцев назад продавалось за 700-800$).
 

Смарагдова

Новачок
Якщо е клієнт то продавайте не жаднічайте. Якби ціна була шарова то перекупи забрали б у Вас цю рушницю за 10 хв. Вибачте що вліз! Удачі!
дзвінків за два дні було штук 30, п'ять - шість готові внести попередню платню. але зі Львова подзвонив дідусь (61 рік), до речі першим готов дати передоплату, сказав, що в ньго "останній шанс купити таку рушницю", дуже просив не продавати нікому. Я погодився, нехай хтось стане Щасливішим:)
 

Смарагдова

Новачок
Насколько помню (полистайте этот раздел) аналогичное ружье, примерно в таком же состоянии недавно (не более 3-4 месяцев назад продавалось за 700-800$).
Дякую, мені в дозвільній системі, після огляду, порадили ІЖ 54 пордати за 400, а ІЖ 12 за 600-700
 

Yakut27

Мисливець
Я уже владею таким ружьем, правда 58 года и вряд-ли поменял бы его на другое
 

baa

Мисливець
Если честно и многие форумчане меня поддержат Вы наверно перепутали цены или Ваш разрешитель делетант. Все наоборот. Лично мое мнение. Как Ваш 54 , в Таком сост. уже не найти практически, а на 12 надо менять дерево (это для эстетов) хоть и это прослужит не один десяток лет. Но все же. А 54 у Вас практически не стреляный. Для любителей, а их все больше с каждым годом, Большая редкость!
 
Останнє редагування:

baa

Мисливець
але зі Львова подзвонив дідусь (61 рік), до речі першим готов дати передоплату, сказав, що в ньго "останній шанс купити таку рушницю", дуже просив не продавати нікому. Я погодився, нехай хтось стане Щасливішим:)
Правильно сделали и не жалейте! Пусть не только перекупам везет на НАШЕМ ФОРУМЕ!
 

димон1983

Слідопит
Якщо я правильно зрозумів, то топікастеру необхідно вказати що рушниця в резерві, бо зараз хтось захоче в резерв поставити а за рушницю вже на ss давно завдаток заплачений.Негарно буде.
 
  • Like
Reactions: baa

baa

Мисливець
Якщо я правильно зрозумів, то топікастеру необхідно вказати що рушниця в резерві, бо зараз хтось захоче в резерв поставити а за рушницю вже на ss давно завдаток заплачений.Негарно буде.
Топикастор новичок и видно, что порядочный ( не барыга ) . Думаю ему это простительно, НО ПО ПРАВИЛАМ РЕЗЕРВ ПОСТАВИТЬ НАДО! С УВ.
 
  • Like
Reactions: Vak

Vak

Новачок
Так скільки коштує і де можна подивися цю рушницю в живу?
 
Останнє редагування:

Смарагдова

Новачок
Якщо я правильно зрозумів, то топікастеру необхідно вказати що рушниця в резерві, бо зараз хтось захоче в резерв поставити а за рушницю вже на ss давно завдаток заплачений.Негарно буде.
Так рушниця вже продана, але я не знаю як поставити її в резерв. Підкажіть, будь ласка
 

Смарагдова

Новачок
Если честно и многие форумчане меня поддержат Вы наверно перепутали цены или Ваш разрешитель делетант. Все наоборот. Лично мое мнение. Как Ваш 54 , в Таком сост. уже не найти практически, а на 12 надо менять дерево (это для эстетов) хоть и это прослужит не один десяток лет. Но все же. А 54 у Вас практически не стреляный. Для любителей, а их все больше с каждым годом, Большая редкость!
Дякую, за коментар, але 54 вже продана. Як її зняти з продажу я не знаю
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Статус
Закрита.
Зверху