Продам Иж-12

Статус
Закрита.

SN1971

Новачок
Продам ружье Иж-12, 12к.,1968г. Ствол 730, дульные сужение 1.0, 0.5. Вес ружья 3550 гр. Ружье в отличном состоянии, стволы чистые, дерево новое. Паспорт. Стоимость 11555 грн. Регистрация Киев. Тел. 0505692328
 

Вкладення

Останнє редагування:

Dark125

Новачок
Доброго дня поясніть мені ,будь ласка , чому у даній рушниці стволи довші за прицільну планку,і насічок на зрізі стволів також не бачу?Сфотографуйте стволи з рулеткою щоб не було непорозуміньДякую.
 
Останнє редагування:

Халтурщик

Мисливець
Доброго дня поясніть мені ,будь ласка , чому у даній рушниці стволи довші за прицільну планку,і насічок на зрізі стволів також не бачу?Сфотографуйте стволи з рулеткою щоб не було непорозуміньДякую.
. В мене також не якісні іж-12? Насічки на зрізі стволів відсутні.
 

Вкладення

SN1971

Новачок
Доброго дня поясніть мені ,будь ласка , чому у даній рушниці стволи довші за прицільну планку,і насічок на зрізі стволів також не бачу?Сфотографуйте стволи з рулеткою щоб не було непорозуміньДякую.
 

Вкладення

Arsenfresh

Мисливець
Доброго дня поясніть мені ,будь ласка , чому у даній рушниці стволи довші за прицільну планку,і насічок на зрізі стволів також не бачу?Сфотографуйте стволи з рулеткою щоб не було непорозуміньДякую.
В мене був ІЖ12 і також насічка була відсутня на зрізі стволів! Насічка присутня тільки в штучних рушницях. Коли продавав тут на форумі теж задавали "експерти" дурні питання на рахунок насічки, і ще різних моментів які були абсолютною нормою.
 
Статус
Закрита.
Зверху