Продам МЦ 108 - 3 ЦКИБ СОО 1990р.

Normanmen114

Новачок
МЦ 108-3 1990р.в. про настріл, помовчу.
Стан зброї відповідає клеймам.
Вибачаюсь за якість фото.
Купляв на прикінці 2020року, новою, ціна була 6 000у.е. Мною робився порівняльно-тестовий відстріл, в якому брала участь така зброя:МЦ6,МЦ8,Б25,МЦ108-03 та МЦ21-12(ЦКИБ). Дистанція 70м, патронВР 28гр.дріб7.5. Вище згадана рушниця поступилась тільки Б25. Мета була: перевірити форкамери(передчокові розширення) вони реально працюють.
Попереджуючи питання: чого продаєш? Відповідаю: охолов до колекціонування, перестало радувати та навіть обтяжує, зберігання в банк.сховищі, чистка і т.д. і т.п.
ТТХ: стволи 750, д.с. 1/1.2
Ціна: від 6 000у.е. вниз з аргументованим торгом.
тел.066 4390102 Запрошую на огляд, відкритий до співробітництва та поділюсь досвідом(безкоштовно.) Бажано у тел.режимі.
 

Вкладення

Корнилов

Снайпер
МЦ 108-3 1990р.в. про настріл, помовчу.
Стан зброї відповідає клеймам.
Вибачаюсь за якість фото.
Купляв на прикінці 2020року, новою, ціна була 6 000у.е. Мною робився порівняльно-тестовий відстріл, в якому брала участь така зброя:МЦ6,МЦ8,Б25,МЦ108-03 та МЦ21-12(ЦКИБ). Дистанція 70м, патронВР 28гр.дріб7.5. Вище згадана рушниця поступилась тільки Б25. Мета була: перевірити форкамери(передчокові розширення) вони реально працюють.
Попереджуючи питання: чого продаєш? Відповідаю: охолов до колекціонування, перестало радувати та навіть обтяжує, зберігання в банк.сховищі, чистка і т.д. і т.п.
ТТХ: стволи 750, д.с. 1/1.2
Ціна: від 6 000у.е. вниз з аргументованим торгом.
тел.066 4390102 Запрошую на огляд, відкритий до співробітництва та поділюсь досвідом(безкоштовно.) Бажано у тел.режимі.
Я вибачаюсь! А чим поступилась? І для чого робити відстріл на дистанції' 70 метрів шротом 7.5?
 

Normanmen114

Новачок
Поступилась тим, для чого проєктувались форкамери, а саме рівномірність осипу. Але і ціною теж, і дуже. На 50м різницю побачити дуже складно, якщо використовувати(не ушатану)перелічену мною зброю на полюванні і мати певні навики та знання шріт 7.5(бажано твердий) перекриває майже всі полювання по перу, осінні включно. Прохання: питання котрі не стосуються продажу МЦ108-3 ставте, БУДЬЛАСКА, в приват або на вайбер вказаного номеру. Звати мене Юрій. Дякую, за розуміння.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Поступилась тим, для чого проєктувались форкамери, а саме рівномірність осипу. Але і ціною теж, і дуже. На 50м різницю побачити дуже складно, якщо використовувати(не ушатану)перелічену мною зброю на полюванні і мати певні навики та знання шріт 7.5(бажано твердий) перекриває майже всі полювання по перу, осінні включно. Прохання: питання котрі не стосуються продажу МЦ108-3 ставте, БУДЬЛАСКА, в приват або на вайбер вказаного номеру. Звати мене Юрій. Дякую, за розуміння.
Аж порадувало,що Браунінг Б25 показав кращі результати,ніж МЦ
Хоч ця рушниця,естетично і в такому гарному стані,теж досить цікавий варіант,правда чоки 1.2 і 1.0 ну дуже вже на сильного поціновувача
Можу запропонувати обмін на Б25,якщо що,взяв би цю МЦ собі до колекціі
 
Останнє редагування:

Sashok Hunter

Мисливець
Особисто не потягну по бюджету таку рушницю,але ДУЖЕ гарне виконання,та і "марка"рушниці говорить сама за себе.
Хотів запитати власника про практичне примінення таких звужень на полюванні,та чи використовувалася дана рушниця там? Не в спорті,а саме на полюванні, дякую
 

Normanmen114

Новачок
Добрий вечір. Всіх причетних, Вітаю, зі 100 річчам УТМР.
Данна рушниця використовувалась тільки у порівняльному тесті(описано вище). І відповідь на ваше питання теж там.(читайте, будьласка, уважніше). Більш детально в тел. режимі. Не тушуйтесь, телефонуйте...
 

Sashok Hunter

Мисливець
Добрий вечір. Всіх причетних, Вітаю, зі 100 річчам УТМР.
Данна рушниця використовувалась тільки у порівняльному тесті(описано вище). І відповідь на ваше питання теж там.(читайте, будьласка, уважніше). Більш детально в тел. режимі. Не тушуйтесь, телефонуйте...
Я все зрозумів....
 
Зверху