Продам Ниву 21214М. 2011г

VanSah

Новачок
Продам Ниву 21214М. 2011г. Эксплуатация с 2012, установлен газ. Все механизмы работают.
Пробег 88500.
-Новые шаровые.
-Внутренние рганаты.
-Передние ступицы и подшипники.
-Перепресованы задние реактивные тяги.
В целом технически исправна. Есть небольшой лифтинг под грязевую резину. Гур. работает.Салон родной. Использовалась для поездок в деревню.
Хотелка 6300 у.е. На штатных покрышках 5,800 у.е.
Тел. 050 семь 4 пять-семь 3-три три. Владимир.
Фото не получается ! Оставлю ссылку:1) http://rst.ua/oldcars/vaz/niva/vaz_niva_7720902.html
2)https://auto.ria.com/auto_vaz_2121_20968693.html
 

VanSah

Новачок
есть такое дело это же не Майбех а просто Нива. Все как у всех. В гараже не стояла но в ДТП не была.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А вы купить хотите?
я шукаю собі Ниву, знаю що час не підходящий, Вашу примітив на Авторіа, там нема характерних "не бит не крашен", Нива пускає на рамці лобового в нижніх кутах, ляда по периметру та там де виходить форсунка склоомивача, нажня частина дверей (герметик відстає) пороги, а фарба висікається а нижній частині задньої арки - все це реставрують і фарбують. ось тому запитав, бо мені потрібне авто з рідною фарбою в цих місцях, а їхати 300 км, щоб це побачити не хочеться. дякую за відверту відповідь, вдалого продажу.
 

VanSah

Новачок
Спасибо! но кажется что продавать нужно не так как я.... Только сказал правду и слышишь что все ищут не крашенную. А сколько бы дали? Ну так интересу ради?
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Только сказал правду и слышишь что все ищут не крашенную
я правда шукаю нефарбовану, можна навіть в стокові комплектації(сам маю певне відношення до автопродажу і мав 3 Ниви) і знаю як продавати машину з підкрасами і як та іржа потім знов вискакує. ну то таке.
А сколько бы дали? Ну так интересу ради?
якби не фарбована - просив би посунутись на пару соток і забрав би з повною перереєстрацією. а так не буду мозок Вам парити торгами, я не заради ціну скинути, просто потрібен автомобіль який відповідає моїм вимогам. а клієнт буде. мою крайню Ниву купили у Київ на фірму, яка ліфти обслуговує.
 

VanSah

Новачок
я правда шукаю нефарбовану, можна навіть в стокові комплектації(сам маю певне відношення до автопродажу і мав 3 Ниви) і знаю як продавати машину з підкрасами і як та іржа потім знов вискакує. ну то таке.

якби не фарбована - просив би посунутись на пару соток і забрав би з повною перереєстрацією. а так не буду мозок Вам парити торгами, я не заради ціну скинути, просто потрібен автомобіль який відповідає моїм вимогам. а клієнт буде. мою крайню Ниву купили у Київ на фірму, яка ліфти обслуговує.
Спасибо.
 

VanSah

Новачок
Новая цена 6000 и 5500у.е. Кому интересно едем смотрем. Звоним спрашиваем. Кто заберет до Нового года, тому приятные бонусы. Нива как нива, Геликом не станет. Но и едет краше в своей стихии.
 

VanSah

Новачок
За отсутствием спроса авто снято с продажи. Тему можно закрывать.
 
Зверху