Продам ТОЗ БМ 16к

Tiger 17

Новачок
Продам тоз бм 59 року, в стволах сип та раковини, невеликий люфт. Київська область
Довжина стволів 700мм
Чок, напів чок
Патронник 16/70
Вага 3.2кг
Ціна 2500грн тільки через дозвільну, торг!
Більше деталей по телефону
+380506339317
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

Mechanik

Снайпер
Таку зброю до рук брати - небезпечно для життя.
Здайте на утилізацію, раджу Вам.
Це рівносильно що керувати автомобілем - без гальм.
Відслужила курківка своє, зповна.
 
Останнє редагування:

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Перевести в ММГ, зняти з обліку і продати в два рази дорожче,відняти витрати і все одно вийде дорожче ніж зараз.
 

Tiger 17

Новачок
Таку зброю до рук брати - небезпечно для життя.
Здайте на утилізацію, раджу Вам.
Це рівносильно що керувати автомобілем - без гальм.
Відслужила курківка своє, зповна.
Як би було б все так гірко як ви описуєте, я думаю вона б не пройшла тех огляд, це перше. А по друге я вас не змушую її брати в руки....
 

Mechanik

Снайпер
Як би було б все так гірко як ви описуєте, я думаю вона б не пройшла тех огляд, це перше. А по друге я вас не змушую її брати в руки....
Техогляду зброї - не має. Є переєстрація зброї.
Тобто, Ви - власник, зброя на місці, в розшуку не перебуває, номерні частини зброї відповідають реєстраційним документам.
За внутрішній стан стволів мисливської зброї, працівник дозвільної системи НІЯКОЇ відповідальності - не несе.
Відповідальність за технічний стан зброї, несете Ви - особисто.
Забрати у Вас зброю (раковини, сип) дозвільщик також не має права, тому ще це Є Ваше особисте майно.
Тільки рішенням суду, Вас можуть позбавити - особистого майна.
 

АТv

Мисливець
Техогляду зброї - не має. Є переєстрація зброї.
Тобто, Ви - власник, зброя на місці, в розшуку не перебуває, номерні частини зброї відповідають реєстраційним документам.
За внутрішній стан стволів мисливської зброї, працівник дозвільної системи НІЯКОЇ відповідальності - не несе.
Відповідальність за технічний стан зброї, несете Ви - особисто.
Забрати у Вас зброю (раковини, сип) дозвільщик також не має права, тому ще це Є Ваше особисте майно.
Тільки рішенням суду, Вас можуть позбавити - особистого майна.
Додаток 25 до Наказу 622
ОСНОВНІ УШКОДЖЕННЯ мисливської вогнепальної зброї, які враховуються при реєстрації (перереєстрації)
1. Стан матеріальної частини, при якому зброю не можна реєструвати або перереєструвати:
суттєві, що не піддаються звичайному ремонту, пошкодження основних вузлів і деталей зброї або сильна корозія металевих частин, яка призводить до заклинювання організмів, що виключає можливість використання зброї. Укорочення стволів до загальної довжини менше 500 мм, окрім випадків, де довжина ствола передбачена заводом-виготовлювачем менше зазначеної.
2. Стан матеріальної частини зброї, при якому вона може реєструватись або перереєстровуватись тільки після усунення зазначених дефектів:
2.1. Механічні ушкодження металевих частин, які послаблюють їх міцність, у тому числі:
2.1.1. Тріщини стволів і ствольних коробок (колодок).
2.1.2. Значні місцеві роздуття та інші деформації стволів, що супроводжуються зменшенням товщини їх стінок.
2.1.3. Розсвердлення або шустування стволів, що призвело до значного зменшення товщини їх стінок порівняно з первинною.
2.1.4. Дефекти казенної частини стволів і коробок (колодок), що заважають нормальному зарядженню зброї (вибоїни, роздуття, заклинювання бойків, що виступають тощо).
2.1.5. Дефекти деталей запиральних механізмів або їх відсутність, що знижують міцність запирання казенної частини зброї.
2.2. Механічні поломки або заміна дерев'яних (чи з іншого матеріалу) деталей, що послаблюють їх міцність.
2.2.1. Відсутність або значна зміна розмірів прикладу ложа, обладнання зброї рукояткою.
2.2.2. Наявність глибоких або наскрізних тріщин на ложі, відколів його частин та інших дефектів, у тому числі, що піддаються поточному ремонту.
2.3. Зниження міцності з'єднання металевих і дерев'яних частин зброї, зміщення або хитання їх щодо одне одного.
2.4. Дефекти, внаслідок яких є зрив курка або ударника з бойового або запобіжного засобу при дії на зброю, не пов'язаній з натисканням на спусковий гачок (поштовхи, удари, падіння тощо).
2.5. Зменшене порівняно з нормами, встановленими для відповідної моделі зброї, посилення спуску курка з бойового зводу, що прикладається до спускового гачка.
2.6. Неполадки запобіжників або перехоплювачів курків, що призводить до відмов у роботі.
2.7. Неполадки прицільних пристроїв.
 
Зверху