Продам ТОЗ-БМ-16 1961р.

Bogdanua

Новачок
Продам ТОЗ-БМ-16 1961р.
Стволи чок/п. чок Калка присутня по всій колодці. В стволах чисто, без раковин та висипу.

Всі подробиці по тел. 0671799957-Богдан

Реєстрація Вінницька обл.

Ціна 500 уе. Все що на фото + бонуси )
 

Вкладення

Areess

Снайпер
Якщо розуміти фразу все що на фото за 500$... Тобіж це цевйо і колодка з прикладом, то явно Ви щось наплутали
 

Roman1310

Мисливець
При всем уважении ,не хотел никого обидеть, конечно ваше право удалять не угодные вам сообщения. Но, если хотите что-то продать, то хоть мониторьте информацию на сайтах или спрашивайте у людей.
 

Bogdanua

Новачок
Фото колодки лба і стволів буде ввечері. Разом з рушницею 80 шт. латунних гільз перероблених під жевело, набор для чистки,ягдташ шкіряний,гільзи пластик,прогонка 16 кал.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво вони ще чорні чи вже блискучі) як в тоз 63
чорні. хромовані стволи пішли під кінець випуску БМ - 1967-1969 роки.
цікаво, що в кольоровій калці - я мав БМ 1957 року - колодка воронена. я рушниця може бути Ш, хоча немає дубового листя на колодці...
чекаємо фото ТС
 

Белий

Мисливець
Те що ви виклали фото по запиту рівносильне тому, що ви прохання про ігнорили!! Трошки роз'ясню!!
Фото лоба колодки-це коли видно чітко дирки звідки виходять бойки (фото робиться на відстані 10-15см)!
Фото каналів ствола робиться коли стволи чисті (без масла і т.д), канали фотографуються при денному світлі в гарно освітленому приміщенні, або ж на вулиці зі сторони де вставляються патрони і з протилежної (потрібно на фото як тільки можна краще передати стан стволів із середини)!!
Фото дульного зрізу це та сторона звідки вилітає дробовий заряд, робиться фото на відстані 10-15см від зрізу ствола під прямим кутом. Надіюся розжував вам все по детально! З Пов. Белий)))
 

Белий

Мисливець
Прошу інших учасників не на кидуватися на мене про терміни які я місцями упустив. Старався автору роз'яснити як можна простіше і доходчивіше
 
Зверху