Продам ТОЗ 34 з трьома парами стволів,заказне,1993 р.

Статус
Закрита.

okhorly

Слідопит
75см з чоками на 34й не бачив і навіть не чув.можливо не цікавився.
Вы померяйте любой 34-й. Будет 0.9 - 1.1 А то и 1.3 Это не чоки по Вашему? А 75 см при совр. пророхах и не нужны вовсе. ТС написал, что ружье заказное и Чем руководствовался заказчик мы не знаем. А интересно. Может пулями лосей бил.
 

Серг-Кл

Слідопит
Где вы все увидели 750 с чеками?
750 - цилиндры
745 - цилиндр/парадокс
710 - ч/п-ч
 
Продаж тільки через дозвільну систему. По окремо стволи не продаються.Рушниця заказна
1 стволи циліндри довжина 750 мм,12 кал.
2 стволи циліндр,парадокс довжина 745 мм,12 кал.
3 стволи чок,півчок довжина 710 мм,16 кал.
Тернопіль. Ціна 2500$. Мирон Іванович 0966534875.
Ціну змінено, 2400$.Новий власник буде задоволений покупкою!
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Вот реальные розмеры сужений 16 пары и есть наиболее интересными. Если там перебор с допусками как всегда у 12тых тридцать четверок то интересно на сколько. И при этом реальные диаметры каналов тоже интересны потому как от них плясать все меряя.
 

Mechanik

Снайпер
Мирон Іванович, дозвольте прокоментувати у Вашій темі.
50 років Вашого мисливського стажу перебування в УТМР треба ставитись з Повагою.
Та й витягувати із сейфу зброю на продаж, щоб "жити по -новому", яке нам обіцяли, доводиться тепер за власні кошти, за рахунок своїх матеріальних чи фінансових збережень.
Дай Бог Вам здоров`я, а нам всім дійти до такого мисливського стажу.

Щодо коментарія, дописувача
Vova Troyn

Кожна пара стволів в такому виконанні і в такому збереженому стані, коштує що найменше 500 $ і це без урахування ствольної коробки з прикладом.
Плюс до ціни, ще додайте ексклюзивність рушниці, її виконання та комплектність ... ТРИ ПАРИ СТВОЛІВ.
Ви багато зустрінете таких рушниць в Україні ?
Думаю, що - НІ. А ящо точніше, не зустрінете взагалі.
Дякую за порозуміння.
 

Ohotnik78

Мисливець
Всем добра. Я бы посоветовал выставить этот чудный комплект на форумы коллекционеров! Или же на аукционы, где покупают иностранцы. Комплект действительно эксклюзивный!
 

Mechanik

Снайпер
1600$! дал бы и две, просто нету.
Для того щоб пропонувати ціну, і надалі мати уяву про дану зброю, моя Вам порада Пане Володимире.
Ознайомтесь будь ласка, із статею "Возрожденное мастерство" в журналі "Охота и охотниье хозяйство"
Номер журналу та рік видання на фото.
Надіюсь, після ознайомлення із прочитаного, Ви багато чого дізнаєтесь, а Ваші оціночні погляди, дещо зміняться.
Приємного Вам перегляду.

OOH_1984_06.jpg
 

Baltika

Мисливець
Для того щоб пропонувати ціну, і надалі мати уяву про дану зброю, моя Вам порада Пане Володимире.
Ознайомтесь будь ласка, із статею "Возрожденное мастерство" в журналі "Охота и охотниье хозяйство"
Номер журналу та рік видання на фото.
Надіюсь, після ознайомлення із прочитаного, Ви багато чого дізнаєтесь, а Ваші оціночні погляди, дещо зміняться.
Приємного Вам перегляду.
Переглянути вкладення 627674

Вот это о цены!!! 1725 рублей советских!!! На то время я Яву 350-ку 12-ти вольтовку, переходную, еще не пенал, только вышедшую брал за 1100 рублей, в Запорожье магазин спортоваров "Динамо"... ТОЗ-34 рядовой стоил примерно 280 рублей, не помню, товарищ брал на Севере себе во время службы 1983 год ... Спасибо за информацию... :)))
 

Дюбель

Мисливець
Я вибачаюсь, але таке враження що це якийсь "начальнік" з бані в 02:00 подзвонив п'яному "начальніку" і сказав "утром шоб било у мєня"І ось що з того вийшло. Нікому не в обіду просто моя думка.
 

blek

Новачок
Так що там на рахунок довжини стволів під 75 см. Яка на справді довжина ???
 
Статус
Закрита.
Зверху