Продам Тоз-34Р

eskobar

Мисливець
Продам Ружье Тоз-34Р, 12 калибр, 1992 г.в., орнаментное, в отличном состоянии, малостреляное, длина стволов 710, стволы зеркальные, без сыпи, раковин, поддутий и шата, сушение нижнего ствола 0,6, верхнего 1,0. Вес ружья 3150. Не разбиралось, не ремонтировалось, все родное. Имеется тех. паспотр. Находится г.Харьков. Цена 15,550 грн. ( эквивалентно суммы $550) Вопросы по тел. 096 486 84 99, 066 318 21 59.
 

Вкладення

Alehandro777

Мисливець
Почему так сухо не факт докажите обратное хотя бы фото такого же исполнения ТОЗ 34 с вороненным флажком ружье отличное но как у классика народ хочет разобраться что к чему это законно!
 
Останнє редагування:

Bef

Мисливець
На мою думку, це рядовий тоз. Такого поняття як орнаментне немає, в паспорті на зброю пишеться- рядове,улудшене,штучне. Ствольна коробка напевно хромувалась ідивідуально.
 

tyrist 1945

Тигр
я також так думав. А от на ТОЗі пишуть що є. Хоча буква у більш підходить як "узорное":D
 

tyrist 1945

Тигр
Почему так сухо не факт докажите обратное хотя бы фото такого же исполнения ТОЗ 34 с вороненным флажком ружье отличное но как у классика народ хочет разобраться что к чему это законно!
Доказувати не буду і не люблю... просто знаю що в початках 90х ліпили що хто куди хотів. Час був такий. І в мене були такі този. Наприклад був ТОЗ 34 1996 року з знаком якості сссру.
 

Володимир0504

Слідопит
я також так думав. А от на ТОЗі пишуть що є. Хоча буква у більш підходить як "узорное":D
Урнаментне, пакращене :rolleyes:. Тема стільки раз тут сусолилась що ми вже з вами змирились з тим що є орнаменте, бо це дійсно так, але є і улечшене. Людям лінь загуглити запит по варіантах виконання ТОЗів 34-х зокрема. Топікастеру просто варто було фото паспорту виставити якщо такий є ;).
 

Володимир0504

Слідопит
Доказувати не буду і не люблю... просто знаю що в початках 90х ліпили що хто куди хотів. Час був такий. І в мене були такі този. Наприклад був ТОЗ 34 1996 року з знаком якості сссру.
Доказать вам тут пане Turist 1945 нічого і не получиться, "патаму что етого не может быть, патаму что етого не может быть". А флажок той може дійсно був такий чорненький тому що дефіцит був і по...їзм, чи комунізм вже не пам"ятаю. А може й замінили його. А на швидкість польоту шроту то не впливає і на кучність також. Продавцю вдалого гешефту.
 

eskobar

Мисливець
Извините, но техпаспорт попал в воду и печать орнаментное почти исчезла. Ружьё с момента покупки было в одних руках, покупалось в таком виде, не ремонтировалось.
 

Вкладення

eskobar

Мисливець
Приведу пример: ружьё Тоз-34 1974 г.в., с буквой "У", с белой колодкой имеет печать в техпаспорте "улучшеное".
Аналогичное ружьё 1976 г.в. , с такой же белой колодкой и буквой "У" имеет печать в техпаспорте "орнамениное".
Ранее читал, что подобные ружья первых выпусков в техпаспорте имели печать "улучшеное", а позже в поздних выпусках стали писать "орнаментное".
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Приведу пример: ружьё Тоз-34 1974 г.в., с буквой "У", с белой колодкой имеет печать в техпаспорте "улучшеное".
Аналогичное ружьё 1976 г.в. , с такой же белой колодкой и буквой "У" имеет печать в техпаспорте "орнамениное".
Ранее читал, что подобные ружья первых выпусков в техпаспорте имели печать "улучшеное", а позже в поздних выпусках стали писать "орнаментное".
мабуть в той час печатку "улучшенное" загубили:D
 

Володимир0504

Слідопит
Приведу пример: ружьё Тоз-34 1974 г.в., с буквой "У", с белой колодкой имеет печать в техпаспорте "улучшеное".
Аналогичное ружьё 1976 г.в. , с такой же белой колодкой и буквой "У" имеет печать в техпаспорте "орнамениное".
Ранее читал, что подобные ружья первых выпусков в техпаспорте имели печать "улучшеное", а позже в поздних выпусках стали писать "орнаментное".
До 75-го були Улучшені. Після орнаментні.
 

eskobar

Мисливець
Доказать вам тут пане Turist 1945 нічого і не получиться, "патаму что етого не может быть, патаму что етого не может быть". А флажок той може дійсно був такий чорненький тому що дефіцит був і по...їзм, чи комунізм вже не пам"ятаю. А може й замінили його. А на швидкість польоту шроту то не впливає і на кучність також. Продавцю вдалого гешефту.
Дякую!
 

Володимир0504

Слідопит
Просто на сайті багато "експертів" котрі запис у паспорті соєї рушниці вважають за істину в останній інстанції, або демонструють фейкові листи від директора тульського збройового заводу, котрих ні ви;) ні я ні пан Туріст 1945;) ні в чому не переконають. В людини котра маю свою "точку зрения":p весь горизонт і зводиться до тої маленької точки:eek:. Подібний ТОЗ був і моєю першою рушницею:oops: тому інколи і заглядаю в теми з продажу ТОЗів 34. Теплі спогади так скажем:oops:. Ваша рушниця дуже добрий варіант для полювання:rolleyes: в Україні. Перекриває багато видів полювань тому не залежиться думаю;). Хоча багато людей я:cool: в тому числі пішли іншим шляхом. Ще раз вдалих торгів усім!!!
 
Зверху