Продам дві закрутки 12к.

7HuNtEr7

Мисливець
Закрутки на 12к.+2 матриці.
Ціна 150грн.за 1шт.Львівська обл.
 

Вкладення

дал

Новачок
Доброго вечора! Я резервував закрутку за яку перерахував кошти...Закрутку досі не отримав...Прошу пояснити ситуацію..Невже 150 грн сума варта обману...
 

дал

Новачок
Продавець кілька раз відвідував форум....Ситуацію не пояснив...Адміністрація мовчить...Учасники крім( Вова) мовчать...Видно звичне явище ....Шкода....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Продавець кілька раз відвідував форум....Ситуацію не пояснив...Адміністрація мовчить...Учасники крім( Вова) мовчать...Видно звичне явище ....Шкода....
Під повідомленням є опція "Поскаржитися". Тоді вашу скаргу відразу побачить адміністрація форуму.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Продавець кілька раз відвідував форум....Ситуацію не пояснив...Адміністрація мовчить...Учасники крім( Вова) мовчать...Видно звичне явище ....Шкода....
А конкретно Вы писали конкретно администрации?
Вообще-то администрация у нас на такие ситуации реагирует очень быстро и весьма жёстко при условии, конечно, что она уведомлена. Можете написать письмо Админу или кому либо из модераторов и реакция будет, поверьте. На главной странице форума внизу есть строка "команда форуму в мережі".
Под ней видно кто из модеров сейчас есть на сайте. А если на нее тыцьнуть, то вообще откроется список всех модераторов ресурса плюс Админ.
 

дал

Новачок
Дякую за підтримку...Просто хочу отримати пояснення...Можливо у продавця були вагомі причини(хвороба..відрядження) невиконати угоди...В житті всяке буває...Якщо проігнорує то буду скаржитися...Сам часто купляю на форумі ...Завждивсе було без проблем...Почекаю...
 
Зверху